Gönderen Konu: kadına dair herşey  (Okunma sayısı 520 defa)

Deniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kadına dair herşey
« : 01 Temmuz 2016, 07:27:40 »
Kadın’a Dair Her Şey’,
Kadınlar için ortak ve çok sesli bir platform oluşturmak;

Diğer yandan kadının üretim, yönetim, eğitim ve hayatın içinde üstlendiği görevleri, aldığı payı farklı açılardan ve daha geniş kitlelerle değerlendirmek,

Bir diğer taraftan da, kadının tüketimine yönelik çalışma yapan, tasarımlarında kadın beğenisine, hitap eden saygın kurumların; 4 gün boyunca, ziyaretçiler ile bir arada olmasını sağlamak amacı ile yola çıkıyor.

Hayatın içindeki her şey ‘Kadınla’ daha anlamlı ve değerli değil mi?

İşte bu değer 21-24 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde “Kadın’a Dair Her Şey” adı altında Sizinle buluşacak.

Farkındalık oluşturacak ve ‘Sosyal Sorumluluk’ mesajları verecek içerik yapısı, konu ve konuklarıyla ‘Kadın’a Dair Her Şey ’Fuar ve Etkinlik programı gerek ülkemiz de gerek ise, yakın coğrafyamızdaki kadınları yakından ilgilendiren mükemmel bir buluşma noktası olacak..

Kadın’a Dair Her Şey’ de; kadının kendisini ilgilendiren birçok konu, ürün ve hizmetleri birçok farklı açıdan, en kalitelisini görebileceği, yeni markaları tanıyacağı, ürün ve hizmetler hakkında birebir yakından bilgi edinebileceği, iş birliktelikleri kurma imkânı sağlayan bir platform oluşacaktır. Bunun yanı sıra, misafir edeceği seçkin konukları ve eş zamanlı etkinlik programları ile ‘ Kadın’a Dair Her Şey’ ülkemizde yaşayan farklı uyruklu ziyaretçilerine de; “kadının” hayatın her alanındaki dokunuşlarını sergilemesi açısından son derece önemli bir misyona imza atacaktır.

NEDEN KADIN’A DAİR HER ŞEY ’de OLMALISINIZ?

- Uluslararası alanda, bir çok Sivil Toplum Kuruluşu ve Proje ile entegre içerik
- Organizasyona özel kampanya oluşturma imkânı
- 4 gün boyunca “Kuruma Özel” etkinlik yapabilme imkânı
- Sosyal Sorumluluk Projesi paydaşı olabilmek için önemli fırsat
- Etkin ve Çeşitli ziyaretçi/takipçi kitlesiyle buluşmak
- Medya ve PR çalışmalarında etkin yer alma imkânı
- Kadın’a Dair Her Şey konu başlığı ile çeşitli etkinlik ve panellerde markanızı tanıtmak
- Konusunda etkin isimlerle aynı organizasyonda bir arada olma imkânı