Dalgasız Deniz

admin     21-07-16     Genel     , , , ,      716 Defa Okundu

Dalgasiz denizde herkes kaptan dediğimiz bir ortamda bulunuyoruz. Sanal alemi yalan alem diye nitelendiren bir çok kullanici olmasına rağmen yinede internet Realty Chat dediğimiz irc ortamları vazgeçilmezdir çoğu zaman.Sizler için kullanıma hazirlanilmis tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen alemci sohbet platformlarinda günün stresini atabilir, kendinizi deşarj edebilirsiniz.Bir Merhaba ile gonullere açılan kapıları aralayabilir yillarin eskitemeyecegi bir çok dostluğa yelken acabilirsiniz. Sadece dostluk mu? Hayır gün gelip kardes gün gelip yüreğinize eş bulabileceğiniz bu tür mekanlar için yapmanız gereken tek şey bilgisayarinizin internet tarayicisina sitemizin adını yazmanizdir. Kendinize belirleyeceginiz bir nick (rumuz) ile aramıza katilabilirsiniz. Oyun kanallarimizda yarisip genel kulturunuzu arttirmanin yani sıra, radyo kanalimizda bulunan djlerimizden istekte bulunup, sevdiklerinize söylemek istediginiz mesajlari alemci sohbet araciligi ile iletebilirsiniz.Dostlugun ve kardeşliğin tek kelime ile sınırsız yaşandığı bu güzel mekanda bir aile ortamında olduğunuzu görerek, kendinizi değerli hissedeceksiniz.
Hayat sartlarinin İnsanları son zamanlarda ne kadar yordugunu bi çoğumuz çok iyi biliyoruz. Olumsuz şartları olumlu hale getiremesekde, sikintilarinizi bizlerle paylaşabilir ve bir nebze de olsa omuzlarinizda ki yükleri azaltabilirsiniz.
Bizler biliyoruz ki, yapımız gereği hiç tanimadigimiz insanlara içimizi daha rahat dokebiliyoruz. Sebebi belkide yakından tanıdığımız insanların bizleri yadirgayip,ağır eleştirilere maruz birakmasindan korkmamizdir.Alemci Sohbet aracılığı ile hayatınıza girecek olan yeni insanlar gün geldiğinde gün boyunca konuşmadan duramadiginiz, nickini gormediginizde başına bir iş mi geldi diye endişe duyacağınız kişiler haline gelecektir. İnternet bazen araçtır sadece,bu aracı kullanarak hayata bir nefeslik ara…


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?