İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Kemikİligi

Sayfa: [1]
1
Genel Sohbet / Kemik İliği Saç Maskesi
« : 07 Nisan 2021, 08:13:02 »
Çok fazla kimyasal işlem görmüş saçların tedavi ve onarımı için kemik iliği saç maskesine ihtiyaç duyulur. Söz konusu maske ile kısa sürede yıpranmış saçlarınız eski, sağlıklı haline getirilir. Kemik iliği saç maskesi yüksek lif içeren kalojen proteininden elde edilmektedir. Bu maskeyi düzenli olarak kullanarak arzu ettiğiniz sağlıklı saçlara kısa sürede kavuşabilirsiniz.
https://fitmaya.com.tr/urun/kemik-iligi-sac-maskesi-5-kurluk-set/ web sitemizden inceleyeceğiniz ürünümüzde kemik iliğinin saymakla bitmeyen faydalarının saç diplerine nüfuz ettiğine şahit olacaksınız. 5 adet 40 ml kürler halinde satışa sunulan bu ürünü saç diplerine masaj yaparak kullanabilirsiniz. Fazla proteinden etkilenmemesi için 1 geceden fazla beklemeden saçlarınızı yıkamanızı tavsiye ediyoruz. İncelediğiniz ürün saçlarınızın ihtiyacı olan her türlü takviye gıdayı içermektedir.

Sayfa: [1]