İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - unexpected

Sayfa: [1]
1
Türkiye'nin tecrübeli ve bilgili Apple ekiplerinden birisi olan Applebilgi.com ekibi olarak sizlere online ve ücretsiz yazılımsal destek hizmeti veriyoruz. Bu hizmetin yanı sıra Apple Türkiye'nin yapmış olduğu kampanyaları ve yeni ürünlerin tanıtımlarını sizlere açıklayıcı bir biçimde sunuyoruz.

Hedefimiz birbirinden farklı Apple ürünlerine sahip olan kullanıcıların aksine, farklı Apple ürünlerine ve aksesuarlarına ilgi gösteren fakat karar vermekte zorlanan kişilere de elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktır. Bütün kullanıcılarımıza empati yoluyla yaklaşıp onların ürün alırken doğru karar vermesini sağlamak ve aldıktan sonra karşılaşabilecekleri herhangi bir sorunu kolay ve hızlı bir şekilde çözebilme imkanı sunmaktayız.

Her kullanıcı kitlesi için işinize  yarayacak bilgiler sunan Applebilgi.com ekibi olarak Türkiye'deki bilinçli Apple kullanıcı kitlesini arttırmayı hedeflemekteyiz. Ziyaretçilerimizin beklentilerini her zaman önemseyen bir ekip olarak onların vaktine saygı duymaktayız. Bununla birlikte tüm işlemlerine zamanında ve kişiye özel bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Sitemizin Apple Destek sayfası aracılığı ile karşılaştığınız problemi bize iletebilirsiniz. https://applebilgi.com/iphone-pil-sagligi-nasil-kontrol-edilir/ yazımız ile bizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Sayfa: [1]