İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - alone

Sayfa: [1]
1
Uygulama mağazalarına bakıldığında “Kelime Bulmaca Oyunu” adındaki bu kelime oyunu Türkiye’de oldukça popüler hale geldiği görülüyor. Oyunun toplamda yüz milyon kişi tarafından indirildiğini düşünürsek bu bir oyun için oldukça yüksek. Akıllı telefona sahip birçok kişinin cihazında bulunan bu oyun hem zevkli hem de eğlenceli bir oyun.

Oyun içinde karmaşık harfler bulundurmakta. Siz ise bu harflerden mantıklı bir kelime bulma oyunu oynayabilirsiniz. Birçok insanın bu oyunu sevmesi ve birbirine tavsiye etmesi bu kadar indirilmesinin en büyük sebebi. Oyunun içinde sizlere birtakım ipuçları verilerek sizin oyuna daha çok odaklanmaz sağlanıyor. Ayrıca çok fazla alan kaplamayan bu oyun insanların gözdesi olmaya devam ediyor.

Ayrıca kelime ile oluşan bu oyunu birçok farklı tarzda oynayarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Oyun sizin sadece tek tip ilerlemenizi istemiyor. Sıkılmamak için farklı yöntemler geliştirerek oynayıcıları kendine bağlıyor.

2
Genel Sohbet / Sohbet Sitesi Hizmetleri
« : 05 Haziran 2021, 19:39:24 »
Sohbet siteleri sizlere yönelik olarak en iyi hizmetler sunulmaya devam ediyor. Bundan sonra istediğiniz zaman dilimi içerisinde artık kolay sohbet yapabilirsiniz. İstemediğiniz olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Kimlerle isterseniz de keyifli şekilde sohbet yapma şansına sahip olursunuz. Kalite standartlarına uygun şekilde hizmetler sunmaya başlamanız zor olmaz. Sohbetlerin kesintisiz şekilde yapılmasını sağlarız. Bedava chat konusunda en iyi hizmetler sunulmaya devam edilir. Sohbetlerinizin üst düzeyde yapılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız. Firmamız sizlere yönelik olarak her an her saniye hizmet sunmaya devam eder. Chat yapmanız adına da güvenli şekilde bir ortamlar sunmaktadır. O zaman sizlerde anında sohbetlerin yer aldığı adresimizde bekleme yapmadan yerinizi almaya devam edin.

Sayfa: [1]