İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - nullsix

Sayfa: [1] 2 3 ... 24
1
Genel Sohbet / Ankara ofis temizliği
« : 17 Haziran 2021, 11:37:22 »
Ankara ofis temizliği

Ankara ofis temizliği konusunda aklınıza gelen pek çok farklı bilgiye hemen erişmek ve dilediğiniz hizmet ayrıcalıklarından kolay bir şekilde yararlanmak isterseniz, sizler de hızlı ve tamamen güvenli olan bu özel deneyimden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ankara ofis temizliği ve dahası hakkında geniş bilgiye sahip olmak istediğiniz zamanlarda web sitemiz sizin için kusursuz çözümler iletecektir. Güvenli hizmet ayrıcalıklarından hemen faydalanmak isterseniz ofis temizliği konusunda hizmet sunan web sitemiz üzerinden bu konuda profesyonel destek alabilir ve özel çözüm avantajlarından hemen yararlanabilirsiniz.  Akalingruptemizlik.com web sitemiz sizin için hızlı, güvenli ve kusursuz çözümler üretmek için çalışmakta olup her zaman hijyenik bir çalışma ortamına sahip olmanız adına görev üstlenir.

2
Genel Sohbet / Freelancer Uzman Kirala - Freelancer.tr.cr
« : 16 Haziran 2021, 20:28:57 »
Web Site İsmi : Freelancer.tr.cr

Sitenin Başlığı : Freelancer Uzman Kirala - Freelancer.tr.cr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2020

Site Tanıtımı : İnternet üzerinden ek gelir elde etmenin en önemli yollarından biri de, freelancer olarak çalışmaktır. Herkes uzmanlık alanına göre, kendisine bir internet işi bularak önemli gelirler elde edebilir. Kimisinin kalemi kalitelidir, makale yazarlığı yapar. Kimisinin göz zevki güzeldir ve kendisini tasarım hususunda eğitmiştir bu bağlamda web tasarım ve logo tasarım gibi çözümler sunar. Kimisinin çeşitli yabancı dillere kabiliyeti vardır ve tercüme işleri yapar. Seslendirme, web yazılım ve daha pek çok hizmet, freelance hizmetleri arasına girer.

Gerek çeşitli bir iş grubunda uzman olup gelir elde etmek isteyenler, gerekse de kendisine bir uzman arayanlar, hiç tereddüt etmeksizin freelancer.tr.cr isimli internet adresine bağlanarak, buradan en güzel şekilde yararlanabilir. Herkese şimdiden bol kazançlar ve keyifli alışverişler dileriz.

3
Genel Sohbet / Ankara dövme silme
« : 15 Haziran 2021, 19:36:02 »
Ankara dövme silme

Ankara dövme silme başta olmak üzere diğer farklı konularda fikir elde etmek ve aklınıza takılan soruları anında sonuçlandırmak isterseniz web sitemizin sizler için sunmuş olduğu özel bir takım avantajlardan kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ankara sivilce izi tedavisi başta olmak üzere diğer konularda aklınıza takılan her ne varsa tüm soruları web sitemiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Ankaralazer.com web sitemiz size özel çözüm imkanlarını sizler için sunmakta ve ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretmektedir. Siz de bu özel deneyim avantajlarından yararlanmak ve hizmet ayrıcalıklarınızı maksimum seviyeye çıkarmak isterseniz hızlı bir şekilde bu benzersiz hizmetten yararlanabilirsiniz.

4
Web Site İsmi : Sermayepiyasalari.net

Site Başlığı : Sermaye Piyasaları Bilgi ve Haber Portalı - Sermayepiyasalari.net

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2017

Site Tanıtımı : Sermayepiyasalari.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde, yatırımcıları çok yakından ilgilendiren haberler yer almaktadır. Gerek Sermaye Piyasaları haberleri, gerek çeşitli şirketlerin yatırım haberleri, gerek sanal paralar ile ilgili gelişmeler bu site içerisinde kapsamlıca ele alınmıştır.

Paranızı en akıllı şekilde değerlendirmek adına, bilinçli bir yatırımcı olmanız elzemdir. Bu nedenle, gelişmeleri en yakından takip etmeniz kuvvetle tavsiye edilir. Para ve sermaye piyasalarında öne çıkan gelişmelerden uzak kalırsanız, yapacağınız yatırımların da başarısızlıkla sonuçlanma riski artar. Dolayısıyla, https://www.sermayepiyasalari.net gibi haber ve bilgi portallarını kullanmanızda yarar vardır.

Altına yatırım mı yapmak istiyorsunuz? Halka arz edilen hisseler hakkında bilgi edinmeyi mi arzu ediyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden sermayepiyasalari.net içerisine girişinizi yapın. Ve buradan gerek altın, gerek hisse senetleri hakkında merak ettiğiniz her soruya yanıt alın.

Kripto paralar, dünyamıza yeni yeni girmeye başladı. Elbette kripto paraların yüksek kazançları olduğu gibi, yüksek riskleri de söz konusudur. Birçok yatırımcı, kripto paralar ile büyük karlar elde etmiş, birçoğu da birikimlerini ne yazık ki eritmiştir. Bu bağlamda yüksek riski sevmeyenler, risk algılarına göre profesyonel kurumlardan destek alarak yatırımlarına yön verebilirler. Sermayepiyasalari.net platformu, ziyaretçilerine kripto paralar hakkında son gelişmeleri aktaran bir platformdur. Bu site içerisinde asla bir yatırım tavsiyesi sunulmaz. Dolayısıyla her yatırımcı, kendi kararlarını, derin araştırmalar neticesinde almalıdır. Herkese şimdiden bol kazançlar dileriz.

5
Genel Sohbet / Saç ekimi tavsiyeleri
« : 08 Haziran 2021, 19:22:32 »
Saç ekimi tavsiyeleri

Saç ekim merkezi tavsiye almak istediğinizde web sitemiz size özel çözümler ve yorumlar üreterek en doğru hizmeti alabileceğiniz kurumu bulmanıza imkan tanır. Merak ettiğiniz aklınıza gelen ve sormak istediğiniz tüm soruları hemen bizlere hızlı bir şekilde sorabilir, dilediğiniz gibi bu tavsiye ve diğer hizmetlerden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Saç ekimi konusunda siz de hemen  Bilgiportali.net adresine giriş yaparak bu keyifli hizmetin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Saç ekimi ve çok daha fazlası için hemen web sitemize giriş yapabilirsiniz. Saç ekimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ve saç ekimi sürecinde hangi koşullar sağlanmalıdır gibi özel bilgilere web sitemiz aracılığı ile hemen erişin.

6
Genel Sohbet / Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?
« : 07 Haziran 2021, 11:37:20 »
Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?

Gerek gazetelerin, gerek çeşitli haber sitelerinin ve blogların köşe yazarları, tek bir uygulama altında toplandı! Bugün sizlere bir Google Play uygulaması tanıtacağım. Uygulama ile birlikte, ünlü köşe yazarlarının birbirinden değerli yazılarını keyifle okuyabileceksiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazete.koseyazari&gl=TR linkine tıkladığınız takdirde, uygulamayı tek tuşla indirme şansı bulabilirsiniz.

Uygulama, almış olduğu yüksek yıldız puanı ile, kullanıcılarının beğenisini göstermektedir. Köşe yazarlarını tek bir uygulama vasıtasıyla bulmak isteyenler, Gazete Köşe Yazarı uygulamasından mutlaka yararlanmalıdır.

Köşe Yazarları uygulaması ücretsizdir. Ve boyutu sadece 4,1 MB idir. On binlerce kişi tarafınca indirilen bu uygulamayı siz de mutlaka deneyiniz.

Uygulamanın en sevilen özelliği ise, favori yazarların seçilebilmesidir. Favori yazarlarını seçenler, bu yazarların yeni köşe yazıları çıktığı anda, yazılara kolayca ulaşabilecektir. Uygulamayı beğenirseniz, dostlarınıza önermeyi unutmayınız.

Uygulama adı: Köşe Yazarları
Yükleme sayısı: 10.000+
Boyutu: 4,1 MB
Platformu: Android
Uygulama Sayfası: Play.google.com/store/apps/details?id=com.gazete.koseyazari&gl=TR
7
Genel Sohbet / Sultanbeyli haberleri gündem
« : 05 Haziran 2021, 12:06:33 »
Sultanbeyli haberleri gündem

Sultanbeyli haber sitesi her zaman gündeme ilişkin konuları siz değerli okuyucularla paylaşmak adına çalışmaktadır. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm bu konularda size özel çözüm olanakları sunar. Sizler de Sultanbeyli haber sitesi olarak hizmet sunan ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet elde etmenize imkan tanıyan web sitemiz üzerinden bizlerle ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Hızlı, profesyonel ve tamamen hizmete yönelik çözümler sunan firmamız aracılığı ile siz de bu benzersiz çözüm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sultanbeyli  haber sitesi ve diğer farklı hizmet alanları için siz de Turkuazgazetesi.net adresi üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

8
Edebi eserler, Seyahatname ve fazlası - Korsanedebiyat.com

Seyahatname ilk olarak Evliya Çelebi tarafından yazılmış olan gezi yazısı kitabı olarak bilinmektedir. 17. YY’da  ilk olarak örneği oluşturulan bu eser günümüze kadar gelmiş olan özel edebi eserlerden birisidir. Korsanedebiyat.com web sitesinde tüm bu akla gelen profesyonel hizmetlerden çok daha fazlası yer almaktadır.  Edebi eserler denildiği zaman farklı edebi eserler de gözümüzde canlandırılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman güvenli, profesyonel bir hizmet modeline erişmek istediğiniz zamanlarda sizler de web sitemiz üzerinden dilediğiniz edebi eserler hakkında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Şiir, öykü, edebiyat, mektup ve diğer pek çok farklı edebi eser web sitemizde sizler için hazırlanmıştır. Özgün yorumlar ile talep ettiğiniz tüm hizmetler yer almaktadır.

9
Genel Sohbet / Enkisa.link - Link Kısaltma Servisi
« : 30 Mayıs 2021, 10:15:51 »
Web site adı : Enkisa.link

Sitenin başlığı : Enkisa.link - Link Kısaltma Servisi

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : 19/Nisan/2021

Site ile ilgili açıklamalar : Uzun linklerinizi, kısa hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, hiç vakit kaybetmeden Enkisa.link isimli Link Kısaltma Servisi içerisine giriş yapınız. Buradan en hızlı ve en kolay şekilde Link Kısaltma ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Özellikle Twitter ve benzeri sosyal medya platformlarında, harf kısıtlaması ile karşı karşıya kaldığımız için, uzun url adresleri yüzünden, tüm harf hakkımız tükenebilmektedir. Bu durumda, Url Kısaltma servislerinin önemi oldukça büyüktür. Enkisa.link ziyaretçileri, bu site üzerinden linklerini ücretsiz bir biçimde kısaltarak, dilediği yerde paylaşabilir.

Arzu edenler, linklerine şifre de koyabilecektir. Kısalttığınız linkleri güvenli hale getirmek isterseniz, bu link için bir şifre belirlersiniz. Böylece linke tıklayanlar, ancak sizin belirlediğiniz şifreyi girdikten sonra sayfayı açabilecektir.

Güvenli ve kullanımı kolay bir link kısaltma servisi arayanlar, gönül rahatlığıyla Enkisa.link adresinden yararlanabilir. Site üzerinden nasıl link kısaltabiliriz derseniz, hemen açıklayalım. Uzun url adresinizi, gerekli bölüme yapıştırıyorsunuz. Sizden istenen 4 haneli güvenlik kodunu giriyorsunuz. Ve Kısalt butonuna basıyorsunuz. Kısa linkiniz önüne geliyor. Şifreli bir link oluşturmak isterseniz, ayrıca ilgili bölüme dilediğiniz şifreyi girdikten sonra Kısalt butonuna tıklarsınız. Kolay kullanımı, sade ve şık arayüzü ile Enkisa.link adresinden vazgeçemeyeceksiniz. Siteyi beğenirseniz, dostlarınızla da paylaşmayı unutmayınız.

10
Hamilelik süreci, Bebek Bakım Önerileri ve fazlası için: Eniyibebek.com

Hamilelik annelerin en çok merak ettiği önemli konulardan birisidir. Annelerin sağlıklı bir şekilde hamilelik süreci geçirmeleri için hamile sürecinde çok daha sağlıklı zaman geçirmeleri esastır. Bu bağlamda hamilelik süreci anne ve babalar için aile sağlığı açısından büyük önem taşır. En iyi bebek oto koltuğu gibi aklınıza takılan tüm konular web sitemizde yer almaktadır. Siz de bebek ve anne sağlığına ilişkin tüm soruları hemen En iyi bebek telsizi Eniyibebek.com adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

11
Genel Sohbet / Sosyal Medya Bayilik Paneli - Lidertakipci.com
« : 26 Mayıs 2021, 20:17:47 »
Web Site İsmi : Lidertakipci.com

Site Başlığı : Sosyal Medya Bayilik Paneli - Lidertakipci.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2018

Site Tanıtımı : Sosyal medya hesabınızın hareketlenmesini istiyorsanız, bu konuda profesyonel yerlerle çalışmanızı tavsiye ederim. Lidertakipci.com platformu üzerinden; Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube başta olmak üzere çok sayıda farklı sosyal medya hesabınız için ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. 

Kullanışlı bir smm panel arayanlar, gönül rahatlığıyla Lidertakipci.com içerisine girebilir. Buradaki sosyal medya bayilik paneli üzerinden; takipçi, beğeni, izlenme ve yorum paketleri alma şansı elde edebileceksiniz.

Sosyal medya paketleri satarak para kazanmak mı istiyorsunuz? İnternetten para kazanma yollarından biri de, sosyal medya paketleri satmaktır. Bu hususta, Lider Takipçi ile çalışmanızda yarar vardır. Avantajlı fiyatları, kaliteli sosyal medya paketleri ve profesyonel destek hizmetiyle Lider Takipçi ön plana çıkmaktadır.

Sosyal medya bayilik paneli kullananlar, gerek kendi sosyal medya hesaplarının güç kazanması adına; takipçi, beğeni, yorum, izlenme, retweet gibi hizmetler alabilir, gerekse de bu hizmetleri satarak gelir elde edebilir.

Lidertakipci.com adresinde, her ihtiyaca cevap verebilecek takipçi paketleri yer alır. Örneğin kimi takipçi paketlerinde bayan takipçiler ağırlıklıdır. Kimi paketlerde tamamen Türk takipçiler yer alır.

Telegram hizmetleri, Pinterest hizmetleri, Google harita doğrulama ve Google yorum hizmetleri, site trafik hizmetleri ile çok daha fazlası yine burada sizleri bekliyor olacak. Herkese şimdiden keyifli alışverişler ve bol kazançlar dileriz.

12
Site adı : islamseli.com

Site başlığı : Kuran tefsiri, Peygamberimiz, Duaların Fazileti ve fazlası - islamseli.com

Domainin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2008

Site ile alakalı tanıtım mesajı : Kur'an-ı Kerim, manası itibariyle apaçık bir kitaptır. Her yaştan ve her zeka seviyesinden kişi, Kur'an'ı anlayabilir. Fakat ilmimizdeki eksiklikler sebebiyle, Kur'an'ı en doğru biçimde anlayabilmek adına, Kur'an'ı bizlere açıklayan tefsirlere müracat edilmesi pek kıymetlidir. Kuran tefsiri okumak demek, Kur'an-ı Kerim'i daha doğru bir biçimde anlayabilmemiz adına, bir çaba ortaya koymak demektir. Kur'an-ı Kerim'de yer alan ayetlerin nüzul sebebi, derin manaları, bu ayetler hakkında peygamberimiz s.a.v tarafınca söylenen hadis-i şerifler ve fazlası Kur'an tefsirleri içerisinde yer alır. islamseli.com adı altında faaliyet gösteren internet adresi içerisinde de, ziyaretçiler Kur'an ayetlerinin açıklamasını, yani Kur'an tefsiri bulabilecektir.

Peygamberimiz s.a.v. tarafınca söylenen sözlere hadis-i şerif denir. Hadisler, bizim yaşam biçimimizi baştan aşağı değiştirmelidir. Peygamberimiz s.a.v. gibi ibadet etmek, onun gibi güzel ahlaka sahip olmak, onun gibi hareket etmek istiyorsak, kısacası onu daha çok tanımak ve daha çok sevmek istiyorsak, hadisleri öğrenmemiz şarttır. Bu bağlamda, islamseli.com isimli web adresi üzerinde, ziyaretçilere çeşitli hadisler sunulacaktır. Ayrıca peygamberimizin (s.a.v.) hayatı da yine site içerisinde işlenecektir.

Duamız olmazsa, Rabbimiz bize ne diye değer versin. Biz Rabbimize yalvaracağız ki, Rabbimiz katında bir değere sahip olalım. islamseli.com platformuna girenler burada, gerek duaların manalarını, gerekse de Duaların Fazileti ile ilgili bilgilere ulaşabilir. Özellikle peygamber efendimiz s.a.v tarafınca yapılan dualar ve bu duaların anlamları, faziletleri site üzerinde paylaşılacaktır.

Bilinçli ve kamil bir Müslüman olmak istiyor isek, ilmi anlamda kendimizi geliştirmemiz şarttır. Bu hususta, gerek kitaplara başvurmalı, gerekse de islamseli.com gibi değerli internet adreslerinden yararlanmalıyız. islamseli.com bünyesinde sizleri birbirinden güzel ezan sesleri ve sureler de bekliyor olacak. Buradan hem Kur'an-ı Kerim dinleyebilir, hem de Kur'an-ı Kerim tefsiri okuyabilirsiniz.

13
İtalya aile birleşimi vizesi hızlı şekilde nasıl alabilirim?

İtalya aile birleşimi vizesi almanın en hızlı ve en kolay yollarından birisi Vizerandevu.com adresi aracılığı ile işlem yapmaktan geçer. Firmamız size özel çözüm olanakları sunarak talep ettiğiniz hizmete en güvenli şekilde erişmenize olanak tanır. Sizler de hemen İtalya aile birleşimi vizesi üzerinden güvenli bir şekilde işlem yaparak hızlı şekilde profesyonel hizmet deneyimine adım atabilirsiniz. İtalya aile birleşimi vizesine hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olmak isterseniz siz de firmamız üzerinden bu hizmet detaylarına erişim sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz güvenli hizmete siz de sahip olmak isterseniz firmamız aracılığı ile hemen irtibat kurarak hızlı şekilde vize başvurusu yapabilirsiniz.

14
Genel Sohbet / İş Hukuku Avukatı Ankara
« : 23 Mayıs 2021, 19:20:18 »
İş Hukuku Avukatı Ankara

Adli sicil kaydı ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa, hepsi tahanci.av.tr isimli internet adresi içerisinde yanıt bulmuştur. Siteye giriş yapanlar, buradan özellikle Adli sicil kaydı sildirme üzerine önemli bilgiler alabilir. Pek çok kişi, adli sicil kaydını sildirmenin nasıl olacağını merak ediyor. Bu hususta, Avukat Fatih Tahancı'nın resmi internet adresi içerisinde, bir yazı paylaşılmıştır. Adli sicil kaydı nasıl silinir başlıklı yazıda, merak edilen çokça soru yanıt bulmuştur.

Tahanci.av.tr isimli internet adresi, az önce de belirttiğim üzere Avukat Fatih Tahancı resmi web sitesidir. Bu sitede, birbirinden değerli hukuki makalelerin bir araya getirildiğini söyleyebilirim. Özellikle bilgi kirliliğinin üst seviyede olduğu günümüzde, hukuki meseleler hakkında, bu tür avukat sitelerinden yardım almak çok değerlidir diye düşünüyorum.

İş Hukuku Avukatı Ankara linkine tıkladığınız takdirde, burada iş hukuku davaları ile ilgili önemli bilgiler karşınıza çıkar. İş hukukunun bölümleri, iş hukukunun temel özellikleri, kıdem tazminatı alacağı, ihbar tazminatı alacağı, hizmet tespiti davası, kötü niyet tazminatı ve iş kazası sebebiyle açılacak tazminat davaları gibi çokça konu, site içerisinde kapsamlıca işlenmiştir.

15
Web Site İsmi : Dwarsaga.com

Site Başlığı : Dwar Efsane Ejderhalar Mirası Efsanesi Yeniden Başladı

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2017

Site Tanıtımı : Efsane Ejderhalar Mirası adlı oyun, son zamanların en çok ses getiren tarayıcı tabanlı oyunları arasında yer almaktadır. Ücretsiz ve tarayıcı tabanlı bir RPG oyunu olan Efsane Ejderhalar Mirasını, dilerseniz telefonunuz vasıtasıyla, dilerseniz de bilgisayarınızdan kolayca oynayabilirsiniz.

Dwarsaga isimli internet adresine girdiğiniz takdirde, burada sizleri binlerce nesne, silah ve yay çeşitleri bekliyor olacak. Bu ürünleri kullanarak Efsane Ejderhalar Mirası oyununu en keyifli şekilde oynama şansı elde edebilirsiniz.

Dwar Destan: Ejderha Savaşları oyunununda çok sayıda görev bulunmaktadır. Dwarsaga'ya özel yeni görevler, birbirinden çarpıcı item seçenekleri ve harika etkinlikler burada oyun tutkunlarına sunulmuştur.

Dwarsaga.com isimli internet adresi içerisinde sizleri; oyun ile ilgili haberlerin paylaşıldığı bir portal ve aynı zamanda forum sayfası bekliyor olacaktır. Foruma üye olanlar, oyun hakkında hem bilgi alışverişi yapabilir hem de güzel bir muhabbetin içerisine girebilir.

Efsane Ejderhalar Mirası oyununu henüz denemedi iseniz, hemen dwarsaga.com platformuna girmenizi tavsiye ederiz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 24