İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - nixor

Sayfa: [1] 2 3 ... 15
1
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:41:06 »
boğaz turu
Yatta mezuniyet organizasyonları ile ilgili ihtiyacınız olan her şey: fiyat listesi başta olmak üzere menü detayları, güzergah bilgisi ve görseller (video/fotoğraf) bu sayfada mevcuttur. Fiyatları öğrenmek için bizi arayarak ya da mail göndererek vakit kaybetmenizi istemediğimiz için saatlik yat kiralama fiyatları, menüler ve sunduğumuz ekstra hizmetler için ödemeniz gereken tüm rakamları bu sayfada net bir şekilde belirttik.

Bizimle sadece mezuniyetiniz için kiralamaya karar verdiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatte müsaitlik durumunu sormak ve müsait durumda ise rezervasyon talebinizi iletmek için iletişim kurabilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izliyoruz ve rakamları internet ortamında tüm ziyaretçilerin görebileceği şekilde paylaşmakta hiç bir sakınca görmüyoruz çünkü kişiye göre farklı fiyat teklifleri sunmuyoruz!

MEZUNİYETLER İÇİN HAFTA İÇİ GÜNLERİNİ SEÇİN

Genellikle Mayıs ve Haziran aylarında düzenlenen mezuniyet turları için en ideal günler Pazartesi-Perşembe arasıdır. Aynı aylarda yoğun bir şekilde organize edilen düğün eğlenceleri ve yemek davetleri Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapıldığından mezuniyetler için diğer günlerin tercih edilmesi gerekir. Bu sayede önünüzde daha çok alternatif gün olacak ve deniz trafiği hafta sonuna kıyasladığında daha rahat olacağından eğlence ortamının kalitesi de o oranla artacaktır.

18 YAŞ ALTI GRUPLARA ALKOL SERVİSİ YOKTUR

18 yaşın altındaki öğrenci gruplarına alkol servisi yapılmamaktadır. Alkol servisinin yapılabilmesi için organizasyona katılacak herkesin 18 yaş ve üzeri olması gerekiyor. 18 yaşını doldurmamış bir kişi dahi olsa, hiç kimseye alkol ikramı yapılmaz.
boğaz turu

2
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:38:11 »
boğaz turu
Yatta iş yemeği organizasyonları hakkında fiyatlar dahil bilmek isteyeceğiniz her şeyi bu sayfada sizler için yayınladık. Yazılanları sonuna kadar okursanız iş yemekleri ve toplantı turları için özel olarak hazırladığımız yemek menüsü detaylarını, yemek süresince boğazda gezilecek olan sahilleri, daha önce organize ettiğimiz turlarda çekilmiş video ve fotoğraflar ile filomuzdaki ekonomik ve lüks yatların saatlik kiralama ücretlerini öğreneceksiniz.

Fiyat öğrenmek için bize mail göndermeniz ya da telefon açmanız gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri burada bulacaksınız. Firmamızı sadece seçtiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormak ve müsaitse rezerve etmek için arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izletip tüm müşterilere aynı fiyat tekliflerini sunduğumuz için rakamları net bir şekilde bu sayfada yayınlamakta hiç bir sakınca görmedik.

KAHVALTI, ÖĞLEN YA DA AKŞAM YEMEĞİ EŞLİĞİNDE

Tüm kurumsal davet, toplantı ve yemek organizasyonlarınızı yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde isterseniz 2 kişilik baş başa bir ortamda isterseniz çok daha kalabalık bir katılımın olacağı büyük bir grupla organize edebilirsiniz. Şirket yemekleri, bayi toplantıları, motivasyon geceleri ve benzeri tüm kurumsal organizasyonlar firmamızdan en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ortaklarınızla kurduğunuz ticari ilişkileri birkaç adım ileti götürerek dostane bir çizgide ilerletmek için yat organizasyonları çok faydalı olacaktır. Şirket çalışanlarınız için organize edeceğiniz motivasyon geceleri sayesinde performans artışı yakalayacağınızdan endişeniz olmasın. Özellikle İstanbul'a dışarıdan gelen misafirlerinizi boğazda lüks bir yat gezisi ile ağırlamak son derece şık bir davranış olacaktır.
boğaz turu

3
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:36:06 »
boğaz turu
Yatta fasıl organizasyonları hakkında fiyatlar dahil merak ettiğiniz tüm soruların cevapları ile önceki fasıl turlarında çekilmiş video ve fotoğrafları bu sayfada göreceksiniz. Yazılanları sonuna kadar okuduğunuzda fasıl eğlenceleriyle ilgili kafanızda hiç bir soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri de burada tüm ziyaretçilerle paylaştık. Yani fiyat teklifi almak için şirketimize telefon açmanız ya da mail göndermeniz gerekmemekte! İhtiyacınız olan bilgilere sahip olmak için okumaya devam edin..

FASIL TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Yatta fasıl eğlencesini kişilere ve gruplara özel olarak organize ediyoruz. Haftanın belirli gün ve saatlerinde, belli yerlerden hareket eden, bireysel olarak katılınabilecek karışık katılımlı turlarımız yoktur. Tüm boğaz turlarımız özel organizasyonlardır!

TÜM ORGANİZASYONLARA DAHİL EDEBİLİRSİNİZ

Dostlarınızla toplanıp herhangi bir özel neden olmadan hasret gidermek ve keyifli saatler geçirmek için yatta fasıl eğlencesi düzenleyebileceğiniz gibi tüm özel gün kutlamaları, davet ve toplantı organizasyonlarına da fasıl ekiplerini dahil edebilirsiniz. 4 kişiden oluşan ve eğlendirme garantisi verdiğimiz fasıl ekibini organize etmeyi planladığınız tüm bireysel ve kurumsal turlara dahil edebilirsiniz. Yatta doğum günü partisi ve kutlamalarının yanı sıra evlenme teklifi organizasyonları, romantik evlilik yıldönümü yemekleri, nişan törenleri, düğün eğlenceleri, mezuniyet baloları, iş yemeği görüşmeleri, iftar programları, akşam yemeği davetleri, nikah sonrası yemek, eğlence ve after party organizasyonları gibi her türlü yemekli ve yemeksiz turlara fasıl ekibini dahil edebilirsiniz. Fasıl ekibi hizmetini firmamızdan alabileceğiniz gibi kendi tanıdığınız müzisyenler varsa onları da çağırabilirsiniz. Bunun için firmamıza ek bir ödeme yapmanız da gerekmez.

Yatta Fasıl Fiyatları
KİRALIK YATLAR   ALKOLSÜZ YEMEK   ALKOLLÜ YEMEK
BOĞAZ ÇOCUĞU YATI   3300 TL   2500 TL
KARAYEL YATI   4300 TL   4500 TL
POYRAZ YATI   5100 TL   5300 TL
MELTEM YATI   4100 TL   4300 TL
LODOS YATI   4500 TL   4700 TL
YILDIZ YATI   4700 TL   4900 TL
Üstteki yatta fasıl fiyatlarının kapsadığı hizmetler:

- 2 kişilik bir katılımın olduğu
- 4 saat süren boğaz turu eşliğinde: alkollü/alkolsüz yemek menüsü
- 4 kişilik profesyonel fasıl ekibi ve ses sistemi kullanımıdır.

Kaptan ve yakıt masrafı için ekstra ücret ödenmez.

Yatta fasıl fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ FASIL PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Daha fazla ya da az kişinin olacağı yatta fasıl programı organize etmek isterseniz sunduğumuz diğer tüm hizmetler ve filomuzdaki tüm kiralık yatların saatlik ve günlük kiralama ücretleri fiyatlar sayfasında detaylı olarak yazılıdır. Sayfaya giriş yaparak inceleyebilirsiniz
boğaz turu

4
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:30:21 »
boğaz turu
Yatta kahvaltı organizasyonları hakkında kişilerin en çok merak ettiği sorular ve ayrıntılı cevaplarının yanında video ve fotoğraflarla zenginleştirilmiş bu makaleyi sonuna kadar okursanız yatta kahvaltı turlarıyla ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerinin ortadan kalkacağına garanti verebiliriz. Son derece yalın bir dil kullanarak yaptığımız anlatım sayesinde kahvaltı turu esnasında boğazda nerelerin gezileceğini, turun nerede başlayıp nerelerde son bulabileceğini, menüde nelerin olduğunu ve saatlik yat kiralama ücretlerini öğrenmiş olacaksınız.

Serpme kahvaltı turuna ödemeniz gereken ücretleri öğrenmek için bizi aramanız ya da mail göndererek beklemeniz gerekmiyor çünkü yazının devamında yat kiralama fiyatları, menü ve ek hizmetler için firmamızın talep ettiği tüm ücretler net bir şekilde yazılmıştır. Organize ettiğimiz tüm turlar için şeffaf bir fiyat politikası izliyoruz ve fiyatları bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz. Bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olan yatı seçtikten sonra, istediğiniz gün ve saatler arasında yatın müsaitlik durumunu öğrenmek ve rezervasyon talebinizi iletmek için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler yazının devamında sizleri bekliyor..

KAHVALTI TURLARI GRUPLARA ÖZELDİR

Kahvaltı turları gruplara ve kişilere özel olarak organize edilmektedir. Eşinizle ya da sevgilinizle baş başa 2 kişilik romantik ortamda kahvaltı yapabileceğiniz gibi daha kalabalık bir arkadaş ve misafir grubuyla da kahvaltı turu organize edebilirsiniz. Karışık katılımlı kahvaltı turlarımız yoktur. Özel yat değil de bireysel katılımın mümkün olduğu büyük gemilerden arıyorsanız internet üzerinde araştırma yaparak bulabilirsiniz.

BİREYSEL VE KURUMSAL TÜM ORGANİZASYONLAR

Lüks yatla boğaz turu yaparken sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzla birlikle herhangi bir özel neden olmadan kahvaltı turu organize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kahvaltı turları eşliğinde sadece size özel olarak özenle hazırlanmış romantik yatta evlenme teklifi edip hayat arkadaşınızla evlilik yıldönümü kutlaması yapabileceğiniz gibi aile arasında ya da tüm arkadaşlarınıza doğum günü partisi verebilir, boğazda ya da Adalar koylarında yüzme turu organize edebilir, şirketinizin önemli misafirlerini iş yemeği ya da toplantı görüşmesi ile ağırlayabilirsiniz. Kısacası aklınıza gelen tüm bireysel ve kurumsal kahvaltı organizasyonları için şirketimizden 12 ay tekne kiralama hizmeti alarak kahvaltı yapabilirsiniz.
boğaz turu

5
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:20:27 »
boğaz turu
Yatta akşam yemeği organizasyonları hakkında bilmek isteyeceğinizden fazlasını bu sayfada bulacaksınız. Yemek menüsü, güzergah detayları, video ve fotoğrafların yanı sıra kişilerin en çok merak ettiği konu olan fiyat bilgilerini de alt kısımda detaylı olarak yazdık. Bu nedenle fiyat teklifi almak için bizleri aramanız ya da mail göndermeniz gerekmiyor. Yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve sunulan tüm hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri yazının devamında okuyacaksınız.

Tüm müşterilere aynı fiyatları verdiğimiz için internet ortamında bunları paylaşmakta hiç bir sakınca görmüyoruz. Tekne fiyatları ve diğer tüm detayları öğrendikten sonra bizi sadece beğendiğiniz yatın istediğiniz tarih ve saatler arasındaki müsaitlik durumunu sormak ve uygunluk varsa rezerve etmek için arayabilirsiniz. Bizde her şey bu kadar şeffaf ve kolay..

AKŞAM YEMEKLERİ GRUPLARA ÖZELDİR

Yatta organize ettiğimiz tüm akşam yemeği organizasyonları kişilere ve gruplara özeldir, dışarıdan bireysel katılım mümkün değildir. Katışık katılımlı tur arayanlar günün belirli saatlerinde Kabataş'tan hareket eden büyük gemilere binebilirler.

TÜM ÖZEL GÜN KUTLAMALARI VE KURUMSAL DAVETLER

Tüm kurumsal ve bireysel davetlerinizi yatta akşam yemeği organizasyonu eşliğinde 12 ay boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Yatta baş başa yenecek iki kişilik romantik akşam yemeklerinden tutun da arkadaş grubunuzla toplanıp hasret gidermek adına organize edeceğiniz yemekli ve eğlenceli turlar, şirket içi toplantılar ya da ağırlamanız gereken önemli misafirleriniz için profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz! Evlilik yolunda atılan ilk adım olan nişan törenleri, nikah sonrası yemek, eğlence ve after party davetleri, düğün organizasyonları, romantik bir ortamda evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü kutlamaları, öğrencilerin sene sonu eğlencesi ve mezuniyet baloları, rakı balık eşliğinde fasıl eğlenceleri, şirketlerin bayi toplantıları ve iş yemeği görüşmeleri, doğum günü kutlaması ve partileri ile Ramazan ayına özel iftar programlarını en kaliteli şekilde ekonomik ve lüks yatlarda organize ediyoruz.

Yatta Akşam Yemeği Fiyatları
KİRALIK YATLAR   ALKOLSÜZ   ALKOLLÜ
BOĞAZ ÇOCUĞU YATI   1500 TL   1700 TL
KARAYEL YATI   2000 TL   2200 TL
POYRAZ YATI   2400 TL   2600 TL
MELTEM YATI   1900 TL   2100 TL
LODOS YATI   2100 TL   2300 TL
YILDIZ YATI   2200 TL   2400 TL
Üstteki yatta akşam yemeği fiyatları:

- 2 kişi içindir
- 2 saat sürmektedir
- Alkollü ve alkolsüz yemek menüsü
- Masa süslemesi
- Amatör fotoğraf ve video çekimi ile
- Yatın ses sisteminin ücretsiz olarak kullanımı dahildir.

Sitemizde yazılı olan fiyatlara kaptan ve yakıt ücretleri dahildir, bunlar için ek ücret talep edilmez.

Yatta akşam yemeği fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ AKŞAM YEMEĞİ PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta akşam yemeği organizasyonları için filomuzdaki tüm kiralık yatlar ve sunduğumuz tüm ekstra hizmetler için ne kadar ödeme yapılması gerektiğini öğrenmek isterseniz hemen fiyatlar sayfasına bakabilirsiniz. Bu sayfada merak ettiğiniz tüm ücretler net olarak ayrı ayrı paylaşılmıştır. Fiyat hesaplama tablosunu kullanarak çok daha hızlı bir şekilde kendinize özel 2 kişilik ya da daha kalabalık bir yatta akşam yemeği paketi oluşturmak isterseniz
boğaz turu

6
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:12:28 »
boğaz turu
Yatta doğum günü partisi, kutlama ve yemek organizasyonları hakkında merak ettiğiniz hatta akılınıza dahi gelmeyen tüm sorular ve cevaplarını bu sayfada okuyacaksınız. Yazının devamında verdiğimiz tüm hizmetler için talep ettiğimiz fiyatlar, güzergah bilgisi, menü detayları, yat kiralama koşulları ve rezervasyon için nelerin yapılması gerektiği tüm detaylarıyla yazılıdır. Sayfayı sabırla ve dikkatle okursanız kafanızdaki tüm soru işaretlerinin birer birer ortadan kalkacaktır.

Yatta doğum günü fiyatlarını öğrenmek için bizi aramanız ya da mail göndermeniz gerekmiyor çünkü yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra ücrete tabi olan tüm hizmetler için talep ettiğimiz rakamlar aşağıda yazılıdır. Sayfanın en alt kısmından sizler için hazırladığımız yatta doğum günü paketi fiyatlarını öğrenebilir ya da daha geniş kapsamlı bir organizasyon için kendi paketinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Tercih sizin, nasıl arzu ediyorsanız..

YATTA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Sevgiliniz, eşiniz, dostunuz, anneniz, babanız, kardeşiniz ya da yakın arkadaşınız için yatta doğum günü kutlaması ve parti daveti verebilirsiniz.. Yani tüm sevdikleriniz için boğazda özel yatta sürpriz doğum günü partisi ve kutlama organizasyonları düzenliyoruz! İki kişilik baş başa romantik bir ortam ya da arkadaş grubunuzun da katılacağı yemekli ve eğlenceli doğum günleri.. Yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde.. Ya da menü hizmeti almadan! Nasıl isterseniz..

LAZERLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara lazer gösterisi dahil etmenizi tavsiye ederiz. Yemekler yendikten sonra fotoğraf çekme bahanesi ile sizi yatın ön tarafına çağıracağız. Kameraya poz verilirken hiç beklemediği bir anda daha önce belirlemiş olduğunuz doğum günü kutlama mesajınızı boğaz köprüsüne yansıtacağız. Kelime limiti olmadan, kayan yazıyla, istediğiniz uzunlukta.. Lazerle doğum günü kutlaması, patlayan volkanlar eşliğinde muhteşem bir görsel şölen olacak! Ayrıca bu özel anların video kaydını ve fotoğraf çekimini profesyonel kamera ile yaparak ömür boyu unutulmamasını sağlayacağız.. Lazerle yazılan cümlelerin köprünün altında net bir şekilde görülüp okunabilmesi için havanın karanlık olması gerekiyor.

Yatta Doğum Günü Fiyatları
KİRALIK YATLAR   KAHVALTI   YEMEK
BOĞAZ ÇOCUĞU YATI   2500 TL   2600 TL
KARAYEL YATI   3000 TL   3100 TL
POYRAZ YATI   3400 TL   3500 TL
MELTEM YATI   2900 TL   3000 TL
LODOS YATI   3100 TL   3200 TL
YILDIZ YATI   3200 TL   3300 TL
Üstteki yatta doğum günü fiyatları:

- 2 kişinin katılacağı
- 2 saat sürecek olan
- Süsleme yapılan masada alkolsüz kahvaltı ya da yemek menüsünün ikram edildiği
- Doğum günü pastasının kesildiği
- Boğaz köprüsüne lazerle doğum günü kutlama mesajının yazılarak 2 adet volkanın patlatıldığı
- Yatın iç ve dış kısımlarının balonlarla süslendiği
- Kutlama ve parti süresince amatör olarak video ve fotoğraf çekiminin yapıldığı yatta doğum günü organizasyonu içindir.

Kaptan ve yakıt masrafı için ek bir ücret ödenmez, alınan ücretlere bunlar da dahildir.

Yatta doğum günü fiyatları %18 KDV içermez!

KENDİ DOĞUM GÜNÜ PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Yatta doğum günü organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetler ve kiralık yatların her birine saatlik ve günlük olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini hemen öğrenmek isterseniz fiyatlar linkine tıklayabilirsiniz. Kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretleyerek kendinize özel yatta doğum günü paketi oluşturmak ve çok daha hızlı bir şekilde fiyat teklifi almak isterseniz
boğaz turu

7
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 09:08:38 »
boğaz turu
Yatta evlilik yıldönümü organizasyonları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların detaylı cevapları ile önceki yıldönümü kutlaması turlarında çekilmiş video ve fotoğraflar buradadır. Sayfayı sonuna kadar sabırla okursanız fiyatlar, menüler, güzergah ve daha fazlasını öğrenmiş olursunuz. Fiyat teklifi almak için şirketimize mail göndermenize ya da telefon açmanıza gerek yoktur! Çünkü şeffaf bir fiyat politikası izlediğimiz için yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm rakamları bu sayfada tüm ziyaretçilerle paylaşıyoruz. Firmamızla sadece rezervasyon yapma aşamasında iletişim kurarak seçtiğiniz yatın istediğiniz gün ve saatler arasında müsait olup olmadığını sorabilir ve rezerve edebilirsiniz.. Bu kadar basit!

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa romantik bir ortamda ya da arkadaş grubunuzun da katılım sağlayacağı lüks bir yatta evlilik yıldönümü kutlaması.. İkramsız sade bir boğaz turu yapabileceğiniz gibi yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde de organize edebilirsiniz. Sabah, öğlen, akşam ya da gece saatleri.. Ne zaman isterseniz!

LAZERLE EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI

Akşam turlarına lazer gösterisi de dahil ederseniz sevgilinize, eşinize söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıkları ile boğaz köprüsüne yazabiliriz. Yıldönümü kutlama mesajınızı kelime limiti olmaksızın, kayan şeklinde boğaz köprüsüne yaklaşık olarak 5-10 dakika süreyle yansıtıyor, aynı anda fotoğraf çekip video kaydı alarak bu görkemli anları ölümsüzleştiriyoruz.

Yemekli bir programsa yemekten sonra ya da aramızda konuşarak belirlediğimiz saat geldiğinde sizleri yatın ön tarafındaki güzel manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Yatın ön kısmında birkaç poz fotoğraf çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakar halde poz vermenizi isteyip yine bir iki fotoğraf çektikten sonra lazer gösterisini başlatacağız. Köprüye yazılmak üzere bize gönderdiğiniz mesajlar kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde köprüye yazılacak ve tüm İstanbul aşkınıza şahit olacak. Yıldönümü mesajı sonunda patlayan volkanlar romantik ortama görsel bir şölen havası katacak ve ekibimiz tüm bu anları video ve fotoğraflarla ölümsüzleştirecek.
boğaz turu

8
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 08:57:53 »
boğaz turu
Yat organizasyonları her geçen sene popülaritesini arttırmakla birlikte tüm bireysel ve kurumsal davetler için tercih ediliyor. Yemekli ya da yemeksiz olarak her türlü eğlence, kutlama, davet ve toplantı organizasyonu için 12 ay boyunca firmamızdan saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ekonomik ve lüks yatları önceden rezervasyon yaptırarak istediğiniz tarih ve saatler arasında en az 2 saat üzerinden kiralayabilirsiniz. Firmamızdan yat kiralama hizmetinin yanında menü (kahvaltı, kokteyl, yemek), rehber, canlı müzik, süsleme, lazer gösterisi, Dj, oryantal show, pasta ve benzeri hizmetleri alabileceğiniz gibi arzu ederseniz sadece kuru yat kiralama hizmeti alarak geri kalan tüm organizasyonu kendiniz halledebilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca sıklıkla organize ettiğimiz yat turlarının listesi aşağıdadır:
boğaz turu

9
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 26 Aralık 2019, 08:50:18 »
boğaz tur
Yat organizasyonları her geçen sene popülaritesini arttırmakla birlikte tüm bireysel ve kurumsal davetler için tercih ediliyor. Yemekli ya da yemeksiz olarak her türlü eğlence, kutlama, davet ve toplantı organizasyonu için 12 ay boyunca firmamızdan saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ekonomik ve lüks yatları önceden rezervasyon yaptırarak istediğiniz tarih ve saatler arasında en az 2 saat üzerinden kiralayabilirsiniz. Firmamızdan yat kiralama hizmetinin yanında menü (kahvaltı, kokteyl, yemek), rehber, canlı müzik, süsleme, lazer gösterisi, Dj, oryantal show, pasta ve benzeri hizmetleri alabileceğiniz gibi arzu ederseniz sadece kuru yat kiralama hizmeti alarak geri kalan tüm organizasyonu kendiniz halledebilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca sıklıkla organize ettiğimiz yat turlarının listesi aşağıdadır:
boğaz turu

10
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 23 Aralık 2019, 16:20:21 »
Dünyanın en nadide şehirlerinden İstanbul.. İki kıta yı birleştiren köklü bir tarihi olan mükemmel bir şehir. İstanbul gezisinde boğaz turu kesinlikle atlanacak bir aktivite değildir. İstanbul un trafiğinden, kalabalığından ve stresinden arınıp boğazın serin sularında martılara simit atmak? Gerçekten kulağa hoş geliyor değil mi?

İstanbul denilince akıllara gelen ilk yer istanbul boğazı. BU nadide şehrin tüm güzelliklerini görmek için dünyanın dört bir yanından insanlar gelmektedir. Peki siz istanbul da yaşarken istanbul u gezdim diyebilirmisiniz? Tüm tarihi servetlerimizi bir kenara bırakıp sadece boğaz turu ile görebileğiniz Kız kulesi, dolmabahçe sarayı, ortaköy cami, Küçüksu kasrı, Topkapı sarayı, 15 temmuz şehitler köprüsü, Fatih sultan mehmet köprüsü, Rumeli hisarı kalesi, Çırağan sarayı, Beylerbeyi sarayı gibi yapıların dışında tarihi yalılar ile eşsiz bir görsel şov adeta..
boğaz turu
Boğazın Avrupa yakasında; Sarıyer, Kireçburnu, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Emirgan, Rumeli hisarı, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy ve Eminönü. Anadolu yakasında ise; Anadolu kavağı, Beykoz, Paşabahçe, Anadolu hisarı, Kandilli, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar ve Kadıköy gibi boğazın bütün semtlerinden müsaitlik doğrultusunda organizasyonlar düzenlenebilmektedir.

Gündüz boğaz turları ve Gece boğaz turları olarak adlandırılan yemekli yada yemeksiz sizlerin talepleri doğrultusunda organize edilebilen çeşitli organizasyonlar bulunmaktadır.
boğaz tur
Boğazda Kültür Turuna Ne Dersiniz?
Gündüz boğaz turları, bir saatten sekiz saate kadar dilerseniz yat dilerseniz tekneler ile düzenlenebilmektedir. Bir veya iki saatlik turlar kısa boğaz turu olarak adlandırılmaktadır. Dört saatlik boğaz turları görmeniz gereken tüm noktaları görmenize olanak sağlar. Bu turlarda kültür ve turizm bakanlığına bağlı boğaz tarihi bilgisi yüksek farklı dillerde tanıtım yapabilen rehberler hizmet edebilmektedir. Sekiz saatlik turlar genelde yüzme turları dır. Herhangi bir iskeleden alınan misafirler ile teknemiz temiz ve sakin olan koylara demir atar. Burada misafirler denize girerek güneşin keyfini çıkarır. Tekne demir alarak misafirleri aldığı noktaya geri bırakır. Tüm bu turlarda yemekli veya yemeksiz seçenekleri mevcuttur. Dilerseniz yemeklerinizi kendiniz getirebilirsiniz yada kahvaltı, brunch, kokteyl, ızgara gibi menülerimizden yararlanabilirsiniz.

Gece boğaz turu bir başkadır İstanbul'da.
Gece boğaz turları, genelde yemekli olan gece turları çeşitli bir çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Mezuniyet töreni, düğün, nişan, sünnet, Doğum günü, şirket yemeği, iş toplantısı, türk gecesi ve after party gibi organizasyonları grubunuza özel tahsis edilen davet tekneleri yada yatlar ile düzenleyebiliyorsunuz. Hem gece boğaz turu yapmış oluyor hemde organizasyonunuz için mükemmel bir ortam kurmuş oluyorsunuz. Ayrıca kişi sayınız az olduğundan organizasyonlar bütçenizi aşıyor ise her akşam queen tour adıyla düzenlediğimiz karışık gruplara özel türk gecesi programımıza katılabilirsiniz. Tabi ki türk gecesi programına kalabalık gruplar halinde de katılabilirsiniz.

11
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 23 Aralık 2019, 11:44:10 »
boğaz turu
İstanbul'u ziyaret edenler için Boğaz turu mutlaka yapılması gereken bir etkinliktir. Boğaz'ın güzelliklerini, tarihi yapılarını denizden keşfederken, aynı zamanda deniz havasını solumak müthiş bir atmosfer oluşturmaktadır.

Eminönü, Üsküdar, Kadıköy ve Bakırköy İskelelerimizden tarifeli olarak yaptığımız ve herkesin katılımına açık  olan, İstanbul Boğazının görsel zenginliği eşliğinde zamanın keyifle geçtiği tarifeli boğaz turlarımıza her zaman katılabilirsiniz.

TURSAB ile yapılan Protokol ile belgelendirilen gemilerimizle, TURSAB bünyesinde bulunan turizm acenteleri tarafından İstanbul'a getirilen turist grupları yaklaşık %90'ı için, Boğaz Turları ve  Ada Turları düzenlenerek ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaktayız.Her mevsimi ayrı bir güzellik sunan Boğaz, Nisan ayı sonu ile Mayıs ayı ortalarında açan erguvanlar ile adeta renk cümbüşüne dönüşmekte ve mutlaka görülmesi gereken bir hale dönüşmektedir.

Boğaz turu esnasında; Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Boğaziçi Köprüsü, Savarona Yatı, Rumeli Hisarı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, Kız Kulesi bütün güzellikleri ile karşımıza çıkmaktadır.

 
Galata Kulesi
Topkapı Sarayı

Kız Kulesi

 
Dolmabahçe Sarayı
Ortaköy Camii
Rumeli Hisarı

 
Anadolu Hisarı ve Yalılar
Kuleli Askeri Lisesi

Beylerbeyi Sarayı


Adalar, Prens Adaları, İstanbul Adaları ya da Kızıl Adalar; İstanbul'un Anadolu Yakası'nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu kesiminde yer alan ve kısaca Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşur. İstanbul'a yakınlık sırasına göre Kınalıada, Burgazada, Kaşıkadası, Heybeliada, Büyükada ve Sedefadası'nda yerleşim vardır. Diğer adalardan Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası'nda ise sürekli ve düzenli yerleşim bulunmamaktadır. Ayrıca Kınalıada ile Anadolu Yakası arasında Vordonos Kayalıkları olarak adlandırılan eski ada kalıntıları bulunmaktadır.

İstanbul'a yakınlık sırasına göre, Adalar arasında en popüler ve gezilip görülmesi gerekenler arasında Kınalıada, Burgazada, Heybeliada ve Büyükada başta gelmektedir. Kınalıada'da; Kınalıada Camii, Hristos Manastırı ve Kilisesi,Panayia Rum Ortodoks Kilisesi ve Ermeni Kilisesi gibi tarihi yapılar görülebilecek yerlerdir.

Burgazadası'nda; Burgazadası Camii, Aya Yani Kilisesi, Hristos Manastırı ve Sait Faik Abasıyanık Müzesi görülecek yerler arasındadır.

Heybeliada'da; Triada Manastırı ve Kilisesi, Aya Yorgi Uçurum Kilisesi, Sanatoryum, İsmet İnönü Köşkü ve Hüseyin Rahmi Gürpınar evi görülmesi gereken yerler arasındadır.

Büyükada da ise; Hamidiye Camii, Rum Yetimhanesi, Aya Yorgi Rum Manastırı ve Reşat Nuri Güntekin evi görülebilir.


boğaz tur

12
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 23 Aralık 2019, 11:05:23 »
boğaz turu
Boğazda yemeğe gitmek her zaman insanın aklına lüks bir organizasyon gibi gelir. Oysaki boğazda yemek yemeniz için cebinizdeki bütün parayı vermenize gerek yok. Boğazda çok hoş mekanlar ve fiyatları çok uygun lüks yerler bulmanız mümkün. Manzara muhteşem yemekler muhteşem ve fiyatlar süper uygun. Hisarın üst kısımlarına kalan Doğa Tepe size önerebileceğim en gözde yerlerden birisidir. Manzaraya doyulmayan tepede yemeklerinizi yiyin ve çaylarınızı için keyif süper. Bunun içinde çok para harcamanıza gerek yok dediğim gibi fiyatları çok çok uygun. Hem manzarası mükemmel hemde yedikleriniz gerçekten lezzetli gitmek için acele edin kesinlikle sizlerde çok beğeneceksiniz.

boğaz-turu-eminönü-balık

Eminönü Balık Keyfi
Eminönüne gidip balık yemeden tekne turu yapmadan dönmek olmaz. Meşhur Mısır çarşısı gezilir Yeni Cami ziyaret edilir ardından dinlenmek için balıkçıların teknesine varılır. Şöyle deniz kenarına taburelerden oluşan oturaklara oturup ekmek arası balık keyfini çıkarmak gerekir. Eminönüne gidipte bu yerlere uğramadan dönmeyin. Balıklarınızı yanında şalgam sularınızı için ve denizin maviliğinin tadını çıkarın ardından birde boğaz turu yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum
Bu gezme size çok  pahalı olmayacak boğaz turu, balık ekmek ve diğer geziler size 20 tl bile etmez. İstanbulda gidilecek en önemli yerlerden ve en güzel yerlerdendir Eminönü. Mutlaka gezmenizi öneriyorum. Birde boğaz turu yapın ve günün yorgunluğunu boğaz da turlarken sıcak taze demlenmiş çaylarınızı yudumlayarak çıkarın.

boğaz turu-boğaz serinliği

Boğaz Serinliği
Sıcak havaların başlamasıyla herkez kendini boğazın serin sularında esen rüzgara bırakmalı. Havalar ısındıkça tekne turu yapma şansınız artmaktadır. En güzel serinleme ve keyifle gezme yolu boğazda tekne turu yapmaktır. Boğaz turu yaparken serinleyebilirsiniz. Boğaz turu, tekne turu, boğazda yat kiralama gibi bir çok seçim şansınız da vardır. turu fiyatları günübirlik turda sadece tur ücreti çok uygun fiyattadır. Boğaz turu yapmak isterseniz size yakın olan sahil kıyısına gidin ve ordan tekne ile boğaza doğru sefere çıkın.Boğaz turu yaparken yanınızda yiyecek ve içecekte evinizden götürebilirsiniz.

Boğaz turu - Baltalimanı Sarayı

Baltalimanı Sarayı
Şimdiki zamanda baltalimanı kemik hastanesi olarak kullanılmakta oysa eski tarihine dönüp baktığımızda bir çok anlatşmalara ev sahipliği bir çok Sultananında yaşadığı yer olduğu görmekteyiz. Cumhiriyetten sonra hastaneye çevrilen Baltalimanı Sarayı Osmanlı zamanında Fatma Sultan ve eşi Galip Paşa evlendikten sonra Baltalimanı sarayında yaşamışlarıdr. Galip paşan vefat ettikten sonra Fatma sultan o sarayda kapalı kaldı ve vefat ettikten sonra sarayda bakımsızlıktan yosunlar tutmaya başlamıştı. Cumhuriyetten sonra saray Tarım Bakanlığına verildi ve en son olarakta Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. Şimdi kemik hastanesi olarak kullanılan Baltalimanı hastanesi kemik üzerine İstanbulda en gelişmiş ve uzman olan hastane halini almıştır.

boğaz turu-Boğaz İçi Köprüsü

Boğaz İçi Köprüsü
Boğaziçi köprüsü ilk yapılan köprü olduğu için halk arasında 1. köprü olarak adlandırılır. Daha sonrasında Fatih Sultan Mehmet köprüsü yapılmıştır bu köprüyede 2. köprü olarak halk arasında söylenir. Boğaz içi köprüsü 20. yüzyılın ikinci döneminde İstanbul hızla geliştiği dönemde Asya ve Avrupa arasında hızlı bir trafik artışı yaşandığı için Boğaza köprü yapılması mecburi olmuştur. Köprü inşaatına 1970 yılında başlanarak adım atıldı. Boğaz köprüsünün inşaatı 3 yılda tamamlandı ve 29 Ekim 1973 yılında Cumhuriyetin ilanın 50. yıl dönümünde trafiğe açılmıştır. Boğaz içi köprüsü 1978 yılından bu yana yaya trafiğine kapatılmıştır. O muhteşem heybetli görüntünün kısa bir mazisini paylaşmak istedim gerçketen çok etkileyici o yıllardan bu zamana uzanan boğaz trafiği hızla artış göstermiştir.


boğaz tur

13
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 23 Aralık 2019, 11:02:35 »
boğaz turu
İstanbul Boğazında Işıl Işıl bir Tur...
Dünyanın en özel yerlerinden bir tanesi, iki kıtayı bir birinden ayıran, Karadeniz ve Marmaranın buluşma noktası İstanbul Boğazı. Gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzelliklerle dolu. Teknemiz ile ağır ağır yol alarak şehrin ışıklarını seyredebileceğimiz bir aktivite. Müzik ve yemeğin Boğaz ile karışımı hiç bu kadar keyif verici olmamıştı.

Tur Hareket Detayları
Tur Tarihleri: Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın
Hareket Noktaları:
1. Aksaray - Laleli - Beyazıt ( Otelleri) (19:00)
2. Fındıkzade - Topkapı ( Otelleri) (19:00)
5. Tepebaşı - Şişhane ( Otelleri) (19:00)
3. Sultanahmet ( Otelleri) (19:15)
4. Sirkeci ( Otelleri) (19:30)
6. Talimhane - Taksim ( Otelleri) (19:30)
7. Harbiye - Maçka ( Otelleri) (19:30)
8. Kabataş İskele ( Tekne ) (19:45)

Tur Programı
İstanbul Boğazında Tekne ile Her Gece Yemekli Boğaz turu
Misafirlerimizin Karşılanması ; Kabataş İskelesi

Saat 19:30 - 20:30 saatleri arasında çeşitli otellerden gelen servislerimiz yada kendi imkanlarıyla ulaşım sağlayan Yerli ve Yabancı misafirlerimiz, tekne girişinde görevli personelimizce karşılanır ve yerleşim planına göre rezerve edilmiş masalarına yerleştirilirler.

Yemek ve içecek Servisi :

Misafirlerimizin teknemizde yerlerini almasıyla birlikte Yemek ve içecek servisimiz başlamış olur.


Akşam Yemeği Menümüz :

10 çeşit soğuk meze (ordövr tabağı)

Mevsim salatası

Ana yemek Izgara (Tavuk Balık Seçmeli)

Tatlı

Limitsiz yerli Alkolsüz içecekler dahildir.

(Limitsiz Alkolsüz içecekleri dahil etmek istenirse 15 Euro alınır.)

Türk kahvesi ikramı

 

Tur Planı ve Gemi Seyir Akışı

Misafirlerimizin tamalanması ile birlikte yaklaşık 20:00 - 20:30  civarında teknemiz İstanbul boğazında hareket eder. Misafirlerimiz kışın kapalı bölümde, yazın açık terasımızda, bir taraftan yemeklerini yerken diğer taraftan müzik ve Boğazın tadını çıkarırlar. Ortalama 4 saat süren boğaz turu süresince Asya ve Avrupa kıtaları boyunca yer alan yalılar, eğlence mekanları, boğaz köprüleri görülmeye değerdir. Boğaz kıyısında bulunan birbirinden özel binalar ve ışıklandırılmış tarihi mekanlar ayrı bir görsel güzellik sunar. Gece akışında çeşitli müzik ve şov programları ile yerli ve yabancı misafirlerimizin keyifli bir gece geçirmeleri sağlanır.

Gece / Şov Programı  Seyir Akışı

Hoşgeldin Kokteyli ve Yemek

D.J Müzik

Katibim (Müzikal Gösteri)

Aşuk Maşuk

Oryantal Şov

Kına Gecesi

Turna Folklor Ekibi

Roman Dans Şov

Tur süremizin sonunda yaklaşık 24:00 - 24:30 arasında teknemiz yeniden Kabataş iskelesine yanaşarak programını tamamlar. Servis ile gelen misafirlerimiz yeniden servislerine biniş yaparak otellerine geri dönebilirler.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 Tekne ile Boğaz'da Gece Turu ( 20:00 - 24:00 arasıdır )

 Akşam yemeği ( Set menü )

 Limitsiz Alkolsüz Yerli içeecekler,

 Dj Müzik,

 Türk Gecesi Özel Şov Programı,

 Ücretsiz Servis imkanı ( Hareket noktalarında belirlenmiş Otel lokasyonlarından )

Not : Ücretsiz servis talebiniz var ise; Rezervasyon sırasında servis talep edilen otel ismi mutlaka belirtilmelidir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 Kişisel harcamalar,

 Bahşişler,

 Limitsiz Alkollü Yerli İçecekler, ( Ekstra 15 Eur ücret alınır)

 Servis kullanmayan misafirler için Kabataş iskelesine ulaşım


boğaz tur

14
Genel Sohbet / boğaz turu
« : 23 Aralık 2019, 10:30:29 »
boğaz turu
İstanbul Boğazı ya da bilinen bir diğer adı ile Boğaziçi başta İstanbul olmak üzere dünyanın en önemli coğrafi konumlarından biridir. Hepimizin bildiği gibi Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan İstanbul Boğazı ayrıca Karadeniz ve Marmara Denizi'ni birbirine bağlayan bir geçit. Boğaz bu özelliği ile Bulgaristan, Gürcistan, Romanya, Rusya ve Ukrayna için de kilit bir noktadır çünkü bu ülkelerin açık denizlere ulaşımındaki tek yol İstanbul Boğazı'dır. Tarih boyunca bir çok önemli devlete ev sahipliği yapmış Boğaz'ın sınırları 1982 tarihinde yürürlüğe giren İstanbul Liman Tüzüğü'ne göre Anadolu Feneri'ni Rumeli Feneri'ne birleştiren hat; güney sınırı ise Ahırkapı Feneri'ni Kadıköy İnciburnu Feneri'ne birleştiren hat olarak belirlenmiştir.

Boğazın güzelliğini gece yada gündüz turlarımızla görmeniz mümkün. Düğün, nişan, iş yemekleri, motivasyon gezileri, tekne partileri gibi bir çok çeşitli alternatif gezilerle muhteşem yalılarını, güzel koylarını ve adalarını bir kez daha keşfedebilirsiniz.

Gündüz turlarımız haftaiçi veya haftasonu gruplara özel olarak düzenlenmektedir. Minimum 2 saat süreyle olan bu turlarımız için kalkış noktaları boğazın her hangi bir noktasından teknelerin yanaşmasına müsait bir yerden seçilebilir. 2 saatlik kısa turumuzda kokteyl menümüzü tercih etmenizi öneririz. Teknelerimiz motoryat ve gezi tekneleri olarak iki türe ayrılır. Kişi sayınıza ve bütçenize uygun olarak çeşitli alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Boğaz Turlarımızda 1 kişiden 1000 kişiye kadar hizmet vermekteyiz. Tekne organizasyonunuza canlı fasıl gurubu, oryantal, müzik gurubu, dj, tekne süsleme gibi çeşitli aktiviteler ilave edebilir veya bizden yardım alabilirsiniz.

Kısacası, boğazın serin sularında yüzmek, güneş vuran yalılarını doyasıya seyretmek, gece boğazın büyülü ışıklarında dolaşmak, adaları turlayarak güneşi batırmak. Belkide boğazın güzelliğini seyrederken balık tutmak. Bunların hepsini yapabilirsiniz. boğazda aklınıza gelebilecek her türlü etkinliği veya organizasyonu tekne turlarımızla sizlere sağlamayı hedefliyoruz
boğaz tur

15
Genel Sohbet / boğaz tur
« : 23 Aralık 2019, 10:27:31 »
boğaz turu
Boğazın Avrupa yakasında; Sarıyer, Kireçburnu, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Emirgan, Rumeli hisarı, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy ve Eminönü. Anadolu yakasında ise; Anadolu kavağı, Beykoz, Paşabahçe, Anadolu hisarı, Kandilli, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar ve Kadıköy gibi boğazın bütün semtlerinden müsaitlik doğrultusunda organizasyonlar düzenlenebilmektedir.

Gündüz boğaz turları ve Gece boğaz turları olarak adlandırılan yemekli yada yemeksiz sizlerin talepleri doğrultusunda organize edilebilen çeşitli organizasyonlar bulunmaktadır.
boğaz tur
İki Yaka Bir Şehir ve elbette harika boğaz turları.Yemekli ve yemeksiz düzenlediğimiz turlarımızda yerli ve yabancı misafirlerimizle Avrupadan Anadolu Yakasına,Anadolu Yakasından Avrupaya boğaz turları düzenliyoruz,iki yakayı aynı zamanda gezip görme imkanı sunuyoruz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 15