İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - forumtanitim

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Yeni Bölüm / Evden eve taşımacılık
« : 12 Temmuz 2019, 12:18:45 »


evden eve taşımacılık olarak bu konuyu açma sebebim şudur arkadaşlar, evden eve nakliyat bu web sitesini uzun bir süredir kullanıyorum ve gayette memnun olduğum için bu konuyu açma gereğinde hissettim kendimi. Arkadaşlar aradığımı buluyorum ve ücretleri çok uygun ve gayet güvenilir insanlardır. Eşyalarım asla çizilme olmadı, kırılma olmadı, ve en önemlisi zamanında teslimat yapıldı. Allah razı olsun ya açıkcası bir beklentim yada çıkarım yok bu konuyu yazarken çünkü çok memnun kaldım evden eve nakliye olarak en iyi hizmeti verenler burasıdır gönül rahatlığı ile bunu söylüyebiliyorum.

2
Yeni Bölüm / Evden eve nakliyat
« : 12 Temmuz 2019, 12:13:15 »


Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınız eski evinizden alınarak yeni evinizin içine döşenir.
İstanbul'un tüm ilçelerinde evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmetlerinde taşımacılık sektöründeki son teknoloji üretimi ekipmanlarla ve uzman deneyimli personellerimizle destek veriyoruz.
Evden Eve Nakliyat firmaları arasından sıyrılarak kaliteli evden eve nakliyat hizmet anlayışı ve çözüm odaklı hizmetiyle ayrılan Zen Nakliyat müşterilerine sigortalı, asansörlü ve ambalajlı nakliyat hizmeti vermektedir.

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızın paketlemesi sizin için görevlendirmiş olduğumuz personeller tarafından yapılır ve gerekli kaplama malzemeleri ile sağlanır. Eşyalarınızın ambalajlı olarak taşındığı için muhtemel zararlara karşı korunmuş olur.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Bu sebeple taşınma süreciniz boyunca kazalara karşı korunmuş olur.

Zen Nakliyat, evden eve nakliye sektöründe 12 yıldır faliyet göstermektedir. Sektörde uzun süre hizmet vermenin kazandırmış olduğu deneyimle müşterilerine üst düzey profesyonel hizmet sunmaktadır.

Nakliyat sektöründe kusursuz hizmet ve maksimum müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eden firmamız uzman ekip, teknolojik teçhizat ile hizmet vermekte olup taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek birçok yeniliği müşterilerimize sunmaktayız.

Misyon
Nakliyat hizmetinde kullanılan güncel teknolojileri sağlayarak evden eve taşımacılık hızlı çözümler üreterek müşterilerimize taahhüt ettiğimiz hizmeti eksiksiz ve kusursuz yerine getirmek en önemli kuralımızdır.
Vizyon
Nakliyat sektöründe ev ve ofis taşımacılığı alanında şıbelerimizi İstanbul dışında 81 ile taşıyarak Türkiye'de 1 firma konumuna yükselmeyi amaçlıyoruz.


İletişim Whatsapp; 05541682870

3
Yeni Bölüm / Kredi Borcu
« : 11 Temmuz 2019, 18:47:47 »


Kredi kartı limiti nedir? Neye göre belirlenir?
Kredi kartı ile yapacağınız toplam alışveriş tutarı yani taksitli harcamalarınızın toplam tutarı dâhil kredi kartı ile yapabileceğiniz toplam harcamaya kredi kartı limiti denmektedir. Bu limitin amacı kişinin gelirine göre harcama yapması ne kendisinin nede müşteriye kredi sağlayan bankaların mağdur olmamasıdır. Kişinin gelir durumuna göre belirlenen kredi kartı limiti zaman zaman kişinin gelir düzeyinin değişmesi veya harcama durumu, ihtiyaçlarının arttığı dönemlerde kişilere yetmemektedir. Bu durumda kredi kartı limitimizi arttırmamız gerekebilir. Daha önceleri bankaların müşterilerine sormadan kredi kartı limitlerinin arttırmaya yetkisi bulunuyordu. Bir mesaj veya e-posta ile veya ekstre dökümünüz geldiğinde kredi kartı limitinizin artmış olduğunu öğreniyordunuz. Fakat yapılan kredi notu düzenlemeler ile kredi kartı limitinin arttırma işlemleri müşterinin bilgisi veya isteği dışında yapılmasının önüne geçildi.

Artık bankalar müşterilerinin kredi kartı limitini arttırabilmek için kişilerden onay almak zorundalar. Bu durumda kredi kartı limiti arttırma işlemlerinde ya bankanın müşterilerinde mesaj veya telefon yoluyla onay alması gerekli veya banka müşterilerinin bizzat bankaya başvurmasını beklemek zorundalar. Peki, bankalar kredi kartı limitlerini belirlerken neler kıstas olarak alırlar? Bankalar öncelikle tüm kredi işlemlerinde olduğu gibi ilk olarak kişilerin kredi notunu incelemektedir. Daha önce herhangi bir kredi kullanımında bulundunuz mu? Bu kredilerin ödemesinde aksama kredi borcu veya gecikme olup olmadığı, ödemelerin yapılmayıp kişinin kredi notunun sıfırlanıp sıfırlanmadığı yani kara listede olup olmadığınız gibi durumları incelerler. Yeri gelmişken kara listede olmanız halinde kredi kartı alma şansınızın çok zayıf olduğunu belirtelim. Daha sonra bankaların ilgilendiği en önemli kıstas ise tabi ki gelir durumunuz. Bankaya yatan düzenli bir gelire sahip misiniz? Burada da maaş müşterilerinin kredi artı alımlarında daha avantajlı olduğunu söylememiz mümkün. Kredi kartı limitinin belirlenmesine geldiğimizde ise bankalar yatan bu düzenli maaşın miktarı ile ilgileniyorlar.

Burada ki limit belirlemede kanunu çerçevelerde önemli. Her banka kişinin gelir durumuna göre istediği gibi bir limit belirlemiyor. Burada ki asıl önemli nokta belirlenen limitin bir kart için olmadığı. Belirlenen değer sizin kredi yapılandırma kredi kartı limitiniz oluyor ve ne kadar kredi kartına sahipseniz bu limit o kadar karta bölüştürülmekte. Diyelim adınıza belirlenen kredi kartı limitiniz 10.000 TL olsun. Bu limit 3 kredi kartının olduğunda 30.000 TL ye çıkmıyor her bir karta bölünüyor yani adınıza var olan kartların limiti örneğin birinci kredi kartı limiti 3.000 TL,  ikinci kartı limitiniz 3.000 TL ve üçüncü kredi kartı limitini 4.000 TL toplamda 10.000 TL olarak belirleniyor.Kaynak; https://hemenkredinotu.com

4
Yeni Bölüm / Kredi Notu
« : 11 Temmuz 2019, 18:43:42 »


İhtiyaçlar dahilinde bankalar aracılığıyla çekilen konut, taşıt, ihtiyaç kredilerinin geri ödemesinde veya kredi kartı borç ödemelerinde yaşanan aksaklıklar neticesi borçlarımızı ödeyemediğimiz oluyor. Fakat bu borçları ödememek sadece faiz eklenmesi ve borcun katlanması neticesini doğurmuyor. Bunun yanında kredi notunun bozulması sonucu kredi yapılandırma bankaların kara listesine girme ihtimaliniz de var. Peki kara listeye girmek nasıl oluyor? Kara listeye girdiğiniz taktir de bu listeden çıkmak mümkün mü bugün ki yazımızda bunlara değinmek istiyorum.

Kara liste nedir?
Genelde halk arasında kullanılan, herhangi bir resmi tanımı ve bankacılık sisteminde kullanılmayan bir tabir olan kara liste aslında kişilerin kredi sicili olarak adlandırılan bir konudur. Yani burada halk arasında kara listeye girdim gibi kullanılan tabir kişilerin ödemelerinde yaşadıkları aksaklık, gecikme ve borçların ödenmemesi sonucu kredi notlarının düşerek kredi sicillerinin bozulmasıdır. Daha önceleri sadece kurumsal kuruluşların değerlendirildiği ama artan bireysel bankacılık işlemleri sonrası bireylerinde banka kredi ve hizmetlerinden yararlanması neticesinde bireylerde kara listeye girebilmektedir. Biliyorsunuz ki kredi siciliniz bozuk olduğunda da bankaların başlıca kredi borcu hizmetleri olan ev kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı hizmetlerinden faydalandırılmıyorsunuz. Fakat burada her sicilinde bozukluk olan yani düzensiz ödemelerde bulunan, kredi kartının asgari ödeme miktarını ödeyen kişiler hemen kara listede yer alacak diye bir durum söz konusu değil. Peki kara listeye girenler kimler?

Kara listeye kimler girer?
Halk arasında kara liste denen aslında kredi sicilinizin bozuk olması nedeniyle bankacılık işlemlerindeki kredi ve kredi kartı hizmetlerinden faydalanmanızı engellenmesi durumu kredi notu nasıl gerçekleşiyor. Mesela ev kredisi çektiniz ve ödemesini geciktirdiniz veya kredi kartı borcunuzu ödemede geciktiniz asgari ödenecek miktarı ödediniz hemen kredi notunuz sıfırlanarak kara listeye giriyor musunuz? Cevap hayır kara listeye girme süreci mevcut borcun belli bir süre ödenmemesi durumunda yasal süreç başlamasıyla başlıyor. Diyelim kredi kartı borcunuzu geciktirdiniz veya geç ödediniz bunu alışkanlık haline getirmedikçe veya borcu ödemeyip hakkınızda yasal süreç başlamadıysa kara listeye girmezsiniz. Kara listeye girme şartı Tüketici Kredisi Sözleşmeleri Yönetmeliği"nin 18. Maddesinde kısaca; tüketicinin taksitleri ödememesi durumunda kredi veren kurumun bütün koşulları yerine getirmesi şartı ile tüketicinin birbirini izleyen en az iki ayın taksitini ödememesi ve temerrüde düşmesi durumunda; krediyi veren kurumun tüketiciye en az otuz gün süre vererek uyardığı halde tüketicinin borcunu ödememesi durumunda kara listeyi alınır. Zaten bu durumda banka size haciz işlemi başlatacaktır.Kaynak; https://hemenkredinotu.com

5
Yeni Bölüm / Prof.Dr.Emin Ersoy
« : 11 Temmuz 2019, 18:32:49 »


Prof.Dr.Emin Ersoy, 1987 - 2016 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD'de çalışmıştır. 1993-1995 yılları arasında Öğretim Görevlisi, 1995 - 1999 yılları arasında Yardımcı Doçent, 1999 - 2005 yılları arasında Doçent ve 2005  2016 yılları arasında da profesör olarak çalışmaya devam etmiştir.
2016 yılında İstanbul Medistate Kavacık Hastanesi Genel Cerrahi bölümünde göreve başlayan Emin Ersoy, 2016 - 2018 yılları arasında Genel Direktörlük ve Obezite Merkezi Başkanı görevinde bulundu.

Halen Medistate Kavacık Hastanesinde Obezite Merkezi Başkanı ve Genel Cerrahi Bölümünde görevlerini sürdürmektedir.
İngilizce bilen Prof.Dr.Emin Ersoy evli ve 2 çocuk babasıdır.

2019-Halen Medistate Kavacık Hastanesi Obezite Merkezi Başkanı ve Genel Cerrahi Bölümü

2016-2018 Medistate Kavacık Hastanesi Genel ve Medikal Direktörü, Obezite Merkezi Başkanı

2005-2016 Profesör Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD

1999-2005 Doçent Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD

1995-1999 Yardımcı Doçent Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD

1993-1995 Öğretim Görevlisi Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD
E-mail : emin.ersoy@medistate.com.tr

diyabet cerrahisi
akalazya
reflü cerrahisi
obezite cerrahisi
mide botoksu
obezite
fıtık cerrahisi

6
Yeni Bölüm / Paykasa Satın Al
« : 11 Temmuz 2019, 18:25:00 »


Paykasa Satın almak için;
Paykasa fiyatları bölümünü ziyaret edin,

 Paykasa fiyatları Bölümünü ziyaret edin,

Paykasa Satışı Canlı destek sayfamıza bağlanarak müşteri temsilcimizle iletişime geçin,

Paykasa Satın al Talep ettiğiniz kartı belirtin,

Hesap numaramıza ödeme yapın,

GSM numarası veya e-posta adresinizi belirleyin,

15 dakika içerisinde kart kodunuz belirlediğiniz adrese gelsin.

Kolay paykasa alışverişi için doğru adresten faydalanmanız, hem güvenliğiniz hem de ödemelerinizi kolay bir şekilde yapmanız açısından çok daha kolay olacaktı. paykasavitrini.com, müşteri güvenliğine her şeyden çok daha fazla önem vermektedir.

Paykasa noktası, ön ödemeli kartları hizmeti alanında başarılı isimlerden biridir.
10 yıla yakın bir süreden bu yana hizmetlerini aksatmadan sürdüren firmamız, müşteri güvenliği, alışveriş kolaylığı, hızlı PİN teslim etmek ve alışverişte sunduğu esneklikleriyle bilinmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde geçerli olan online ödeme kartları ile kullanıcı güvenliğinin oluşturması ve kullanıcının kişisel bilgilerine ihtiyaç duymadan alışveriş olanağı sunması gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Türkiye'de sanal alışveriş sitelerinde, online ödeme işlemlerinde, online oyun, strateji oyunları ve özelliklerini satın almada kullanılmasına müsaade edilen Google Play , Steam , İtunes , Spotify , Zula ve bir çok ön ödemeli kart sayesinde siber saldırılar başta olmak üzere online dünyada tehdit oluşturan tüm yasadışı saldırıların önüne geçilmektedir.

T.C yasalarına uygun olarak hizmet veren alışveriş sitelerinden ödemeleri kolaylaştırmak amacı ile kullanılan elektronik ödeme kartlarının satış ve bozdurma hizmetlerini vermektedir. Kolay kullanım, hızlı sonuçlar ve beklentileri karşılamada üstün kalitesi ile öne çıkan online ödeme kartlarını güvenlik düzeyi en yüksek seviyede olan sitemizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Satın al Satın alacağınız kartlara ek olarak firmamız tarafından düzenlenen kampanyalar, avantajlı indirimler ve üye kullanıcılara özel indirim seçeneklerinden yararlanarak daha kaliteli hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. 7/24 canlı destek sayfamızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak sorularınıza yanıt bulabilir, kolaylıkla elektronik kart alışverişi yapabilirsiniz.

7
Yeni Bölüm / Promosyon
« : 11 Temmuz 2019, 18:17:18 »


Promosyon Nedir ve Promosyon Ürünleri Nelerdir?
Yeni açılan firmaların kendilerini tanıtma amacı ile ve belirli dönemlerde indirim yapan firmaların isimlerini daha çok duyurabilmesi amacı ile ücretsiz olarak dağıtmış oldukları ürün çeşitlerine promosyon adı verilir. Promosyonlar çok farklı çeşitlerde olabilir. Promosyon çeşitleri, kişilerin günlük hayatta sıklıkla kullandıkları ürünler arasından seçilir. İndirim uygulayan ya da yeni sezon modellerinin tanıtımı için isimlerini duyurmak isteyen firmalar, daha çok kendi ürünlerinden halka ücretsiz olarak minik hediyeler dağıtır. Yeni açılan firmalar ise kendilerini tanıtmak için dağıttığı minik hediyeliklere firma ismini ve adresini yazarak hedefine ulaşırlar.

Promosyon Ürünleri ve Nasıl Seçildikleri Firmaların kişilere tanıtım yapma amacı ile dağıttığı küçük ya da büyük hediyelik eşyalara
 promosyon ürünleri adı verilir. Promosyon ürünleri seçilirken kişilerin günlük hayatta yoğun bir şekilde kullandığı ürünler tercih ediliyor. Örneğin bir kalem, anahtarlık, çanta, ajanda, şapka, duvar saati, not defteri, takvim, bayrak, vs. gibi ürünler promosyon ürünlere örnek olarak gösterilebilir. Promosyon ürünlerinin dağıtımı firma çalışanları tarafından ya da sadece bu işi yapmak için görevlendirilmiş çalışma arkadaşları tarafından kişilere hediye edilir. Firmanın büyüklüğüne göre promosyon ürünler, bazen ev ev dolaşarak her haneye özel olarak birebir teslim edilir. Bazen de firma etrafında çeşitli bölgelerde bekleyerek oradan geçmekte olan kişilere tanıtım amacı ile bu ürünler hediye edilir.

Promosyon Ürünlerinin Dağıtılması Firma İmajını Yükseltir Mi?
Tanıtım amacı ile dağıtılan promosyon ürünler, firmaların reklamı ve tanıtımı için en etkili yöntemdir. Kişilere dağıtacağınız ücretsiz ürünler ve ürünleri dağıtan çalışma arkadaşlarının göstereceği güler yüz, her zaman kişilerin ilgisini çeker. Örneğin dağıtılan promosyon ürünleri en çok dernekler ya da hayır kurumları tarafından dağıtılan, üzerinde kurumun isminin yazılı olduğu şapkalardır. Şapkayı hediye olarak alıp kullanan kişi aynı zamanda çevresine de durumdan bahsederek, geniş bir kitleye tanıtım yapılmasını sağlamış olacak. Böylelikle promosyon ürünlerin dağıtımı amacına uygun olarak gerçekleşmiş olacak.

Promosyon Ürünleri Arasında En Çok Tercih Edilen Ürünler Hangileridir?
Özellikle sağlık sektörü ile ilgili bir tanıtım yapılacaksa ilk tercih edilen ürün, promosyon ajanda olarak bilinir. Ajandaların kullanımı sağlık sektöründe çalışanlar için çok büyük kolaylık sağlar. Sağlık sektörünün yanında özellikle kırtasiyelerin tanıtımında da kullanılan ajanda modelleri, kişiler tarafından oldukça ilgi çekici olmaktadır. Öğretmenlerin, sekreterlerin, muhasebe sektöründe çalışan kişilerin işlerini bir düzene koyabilmeleri açısından ajandalar, büyük bir kullanım alanına sahip olduğundan dolayı promosyon ürünlerde de öncelik olarak tercih edilir.

Aynı zamanda promosyon defter dağıtımı da her alanda ilgi çekici promosyon ürünler arasında yer alır. Promosyon ürünler sayesinde satış gücünün desteklenmesi amaçlanır. Promosyon ürünlerin kapaklarında, üzerinde veya içerisinde firmaya ait iletişim bilgileri yer alır. Bu sayede gerekli durumlarda, promosyon ürünlerden haberdar olan kişiler firma ile iletişime geçebilir.

Promosyon Ürünleri Nereden ve Nasıl Alınır?
Promosyon ürünlerin üretimini yapan ve dağıtımı konusunda firmalara yardımcı olan firmamız, uzun yıllar boyunca müşterilerimize en güvenilir hizmeti veriyoruz. Sizler de en kaliteli promosyon ürünlere, en uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz firmamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamıza ulaştığınızda size her konuda yardımcı olacak, işinde profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız, sizi her konuda bilgilendirecektir. Firmamız, siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan beri uygun fiyatlar karşılığında hizmet veriyor. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için, gönül rahatlığı ile bizlere ulaşabilir, firmamızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz, merak ettiğiniz her konuda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

TELEFON
+90 (212) 431 82 04

WHATSAPP
+90 536 972 22 17

8
Yeni Bölüm / İnstagram Takipçi Hilesi
« : 11 Temmuz 2019, 17:44:50 »


İnstagram Takipçi Hilesi artık çok kolay! İstediğin kadar İnstagram Takipçi Satın Al sen de fenomen ol! instagramtakipciler.com hızlı ve güvenilir bir şekilde bütün isteklerinizi yerine getirmek için burada.

Yapmanız gereken tek şey alacağınız hizmete karar verdikten sonra isterseniz instagram takipçi satın al kredi kartınızla isterseniz havale yoluyla siparişinizi vermek. Şifrenizi asla istemiyoruz! Bize kullanıcı adınızı iletmeniz ve eğer hesabınız gizli ise işlem bitene kadar açık hale getirmeniz yeterli. Hepsi bu!

İnstagram Türk Takipçi paketlerimiz sizin için burada! Türk ve gerçek kişiler. Hedef kitlenizi belirlediyseniz, satış yapmak istiyorsanız, popüler olmak istiyorsanız ya da sadece hava atmak istiyorsanız :) instagram takipçi hilesi  bu paketlerden birisini seçebilirsiniz. Hesabınıza gönderilecek takipçiler gerçek kişiler olduğu için zaman için küçük bir düşüş yaşamanız olası ama merak etmeyin. İlk 30 gün boyunca garanti veriyoruz. Eğer düşüş yaşarsanız ücretsiz telafi ediyoruz! Bize bildirmeniz yeterli.

WhatsApp İletişim Numaramız: +905068447235

9
Yeni Bölüm / İnstagram Takipçi Satın Al
« : 11 Temmuz 2019, 17:41:45 »


İnstagramda fenomen olmak artık çok kolay, bir çok rakip firma ile aynı işi yapmakdayız lakin aramızdaki fark bizim hızlı ve güvenilir ve binlerce olan referansımızdır. Arkadaşlarınızın arasında sizlerde popiler kimliğe sahip olucaksınız.
Anında instagram takipçi satın al ve instagram takipçi hilesi gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. 7/24 Online destek hattımızdan bizler ile iletişim kurabilir ve aklınızdaki soruları bizlere sorabilirsiniz.

 Yüksek Kaliteli İnstagram Takipçisi
 Hızlı Gönderim
 Kredi Kartına İle Ödeme İmkanı
 Şifre Gerekmez!
 7/24 Canlı Whatsapp Destek Hattı

Web Sitemizi ziyaret ederek bizlerden hizmet alabilirsiniz.

WhatsApp İletişim Numaramız: +905068447235


10
Yeni Bölüm / Köpek Hastanesi
« : 05 Temmuz 2019, 17:26:25 »


antalya veteriner hayvanların hastalık tanı, tedavisi, bakımı ve beslenme gibi lüzumlu faaliyetlerin gerçekleştirildiği yerdir. Klinik danışma bölümünde hayvanlar hakkında bilgiler kaydedilir. Her bir hayvan için ayrı dosyalar oluşturulur. Bu dosyalar doğrultusunda hayvanın bakımları ve tedavileri yapılır. Kimi Veteriner kliniklerinde mama, mama kabı, tasma gibi hayvan için lüzumlu materyallerin satımı gerçekleştirilmektedir. Klinikte aşısı noksan hayvan hastanesi
 hayvanları için onları hastalıklardan savunmak için aşıları yapılmaktadır. Hayvanlar muayene edilerek, yürek veya akciğer gibi organların fonksiyonları incelenir. Ayrıca kulak, göz gibi organlarında muayeneleri yapılır. Herhangi bir sıhhat problemi ile karşılaşılması durumunda rehabilitasyon işlemlerine başlanılır. Veteriner klinikleri de, hastaneler gibi hijyenik bir ortamda etkinlik göstermeleri ehemmiyet arz etmektedir. Ayrıca köpek hastanesi hayvansal problemlerin kişiye ziyan vermemeleri için başka bir deyişle hastalığı denetim altına alabilmek için kilit misyonu bulunmaktadırlar. Bu sayede veterinerler hem insan sıhhati için mühim hem de hayvan sıhhati için mühim işler gerçekleştirirler.

11
Yeni Bölüm / Hayvan Hastanesi
« : 05 Temmuz 2019, 17:17:38 »


Hayat arkadaşlarımız, can dostlarımız, hayatımız, neşe kaynağımız olan hayvanlarımızın hastalanması ne üzücüdür. hayvan hastanesi olarak sizler için hizmet vermek bizlere mutluluk verdiği gibi can dostlarınızın ayağa tekrardan kalkması, hastalığını yenmesi sürecinde her zaman sizlerin yanında olacağız.

Veteriner hekimliğinde, ortaya çıkan hastalığın tedavi edilmesinin yanı sıra hastalıkların ortaya çıkmasını engellemek de insan sağlığının korunmasında önemli bir yer teşkil eder. Sadece veteriner olarak değil sizin için bir aile gibi yanınızda olup antalya veteriner olarak dünya standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Aklınıza gelen bütün soruları bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Bir gün değil HERGÜN aile sıcaklığı ile sizin yanınızda olacağız köpek hastanesi olarak.

12
Yeni Bölüm / Zynga Chip Satışı
« : 05 Temmuz 2019, 17:03:10 »
Zynga chip diyince herkes gibi bende çok heyecanlanan birisiyim. Şuanda bildiğim BMW arabamı bu site sayesinde satın aldım ve onlar için ne yapsam yeridir.
Sürekli alışveriş yapar ve oynarım çünki neden mi ? bukadar iyi bir servis sağlıyan bir site hayatımda ne gördüm ne duydum. Forum kullanıcılarına chip satın alı öneriyorum.

Müşteri ilişkileri harika, 7/24 destek sağlıyorlar ve iletişim kurduğum zaman hemen geri dönüş yapıp bütün sorularıma anında cevap veriyorlar.
zynga chip satışı için daha kaliteli bir site yoktur.

13
Yeni Bölüm / ChipTurk
« : 05 Temmuz 2019, 16:58:34 »
Merhabalar bugün sizlere çok beğendiğim ve güvenilir bir siteden bahsetmek istiyorum. Nedir ? diye sorar gibi duyuyorum sizleri hemen konuya girmek istiyorum
neden böyle bir konu açıyorum çünki ben sürekli zynga chip satışı satın alarak para kazanıyorum ve siz değerli forum üyelerinede bu güzel para kazanma hızlı ve güvenilir kaliteli ödeme yapan siteden bahsetmek istedim. Bilgi paylaşınca güzel çünki emin olun bu siteden alacağınız chip satın al özelliği tek kelime ile harika. Hepinize bol şans diyorum arkadaşlar ve hissediyorum büyük paralar kazanıcaksınız ve en yakın zamanda bana dua ediceksiniz.

Türkiye'nin en güvenilir chip satış sitesi ChipTurk

14
Yeni Bölüm / Medyum Saddam Ali
« : 02 Temmuz 2019, 18:40:58 »


Aşk Büyüsü: Aşık olmak dünyanın en güzel duygularından biridir. Kendi çabalarıyla âşık olabilen insanlar mutluluğun tadını aşık etme büyüsü çıkarmalıdır. Ne yazık ki hayatım insanlara getirdiği bazı sonuçlar aşkların da bitmesine neden olabilir. Kalıcı ve uzun ömürlü bir aşk yaşamak isteyen insanların, öncelikli olarak kendini düzeltmesi ve karşısındaki insana samimi olması gerekmektedir.

Bu alanda beklentileriniz olduğu zaman elbette ki bunun maddi manevi yönlerini de düşünmelisiniz. Vebal altına girdiğiniz ve önemli bir sorumluluk aldığınız konuda olacak gelişmelerden tamamen siz sorumlu olacaksınız. Eğer bunları göze alıyorsanız, alacağınız destekle birlikte belki de kaybettiğini sevgiyi tekrar bulmanız mümkün olacaktır. Evlenmiş boşanmış çiftler veya ayrılmış sevgililer için bir çare olarak görülen geri getirme büyüsü
, çok hassas bir konudur ve bu konuda bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Bu konuda karar verdiğiniz anda bu işte becerikli olan uzmanların size yardımcı olacağını unutmayın.

medyum Saddam Ali Hoca ile hemen görüşmek için 

GSM: 0532 726 40 04
E-posta: info@saddamalihoca.com ✉️

İletişim kanallarını şimdi kullanabilirsiniz.
7/24 WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz.

15
Yeni Bölüm / Saddam Ali Hoca
« : 02 Temmuz 2019, 18:33:56 »Yıllardan beri tılsım ve bilgi kabiliyeti ile birlikte insanlara hizmet veren medyum  Saddam Ali, çaresi kalmamış insanların belki de son durağı olmaya devam etmektedir. Pek çok farklı ilim kategorisinde kendini geliştirmiş olan uzman, havas, hüddam ve spiritüalizm konusunda önemli bir gelişim göstermiştir. Astroloji konusunda yine açıklayıcı cevaplarla birlikte insanlara yardımcı olan Medyum Saddam Ali, kendi branşında ki uzman kişilerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Bugün ne yazık ki piyasada gerçek manada medyum olmadığı halde pek çok insan bulunuyor. Oysa bu zamana kadar fark yaratmış olan uzman medyum farkını görmek ve değerlendirmek herkes için önemli bir sonuç verecektir. Kesin ve güvenilir sonuçlarla birlikte bunca zamandan beri hizmetinizde olan Medyum Saddam Ali, gerçekten bu kategoride insanların ihtiyacını karşılayan bir uzman olarak kendini göstermektedir. Çok kapsamlı ve nitelikli kabiliyeti ile birlikte bu hocanın size önerdiği yöntemler sizin için bir çıkış noktası olabilir. Pek çok insan için sınır tanımayan hizmet ve muazzam bir tılsımla beraber, maneviyat yönünden önemli imkânlar burada sunuluyor.

Medyum desteği ile birlikte sizin de bu konularda uzman yardımı almanız gerçekten sizin için önemli olabilir. Çok bilgili ve alt yapısı oldukça dolu olan medyum ile birlikte pek çok konuda sorun için çare bulabilirsiniz. Öncelikli olarak geri getirme büyüsü bu konuların neye yol açtığını etraflıca araştırmak elbette ki önemlidir. Bununla beraber gerçek manada sıkıntılarını dile getirdiğiniz zaman manevi yönü yüksek olan Medyum Saddam Ali desteği, ferahlamanız için size yardımcı olabilir.

Pek çok konuda ve farklı nitelikli sorunlarla birlikte ihtiyacınızı karşılayacak ve çözüm oluşturacak olan Medyum Saddam Ali, bunca yıldan beri insanlara güven vermeye devam etmektedir. Aradığınız gerçek medyum olarak karşımıza çıkan Medyum Saddam Ali kendi branşında çok önemli bir kabiliyete sahiptir. Eğer uzman medyum arıyorsanız bu konuda bilgi ve kabiliyeti ile birlikte doğru bir kapı açıldığınızı size şimdiden söyleyebiliriz. Pek çok farklı büyü yöntemleri ile birlikte aşık etme büyüsübüyü bozma konusunda yardım alacağınız Medyum Saddam Ali ile beraber bundan sonraki süreçte hayatınızın daha iyi olmasına katkı sağlayabilirsiniz.
Saddam Ali Hoca'yı Şimdi Ara: 0532 726 40 04

Sayfa: [1] 2 3 4