İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - porsuk53

Sayfa: [1]
1
Genel Sohbet / Minecraft Sunucu Kirala
« : 05 Nisan 2020, 11:26:50 »
AnkSOFT Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri

AnkSOFT Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri olarak 2011 yılında girdiğimiz sektörde 1000'in üzerinde siteye hosting ve sunucu hizmeti sağlamaktayız. Ankara merkez ofisimiz üzerinden sitelerinizi, ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgili yayınlarınızı tüm Dünya'ya ulaştırırız.

Minecraft Sunucu Kirala
SSD diskli ve en üst düzey donanımlarla sunduğumuz Minecraft server kiralama hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlamaktayız, Minecraft server satın almak için doğru yerdesiniz.

Linux Web Hosting
Linux alt yapısına bağlı, profesyonel yönetim paneli cPanel, MultiPHP desteği ile PHP 5.3, PHP 5.4, PHP 5.5, PHP 5.6, PHP 6 ve PHP 7 versiyonları ile çalışma imkanı, Yüksek kapasite ve Türkiye lokasyon hosting hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Güçlü Alt Yapı
Alt yapımız Türk Telekom ve Superonline üzerinden sağlanmakta olup, 2X10 Gbit Türk Telekom, 2X10 Gbit Turkcell - Superonline erişimine sekiz noktadan yedekli olarak bağlantı sağlamaktadır.

Yedekleme Hizmeti
Paylaşımlı hosting hizmetlerimiz üzerinde yedekleme opsiyonel ve sistemsel olarak sunulmaktadır. Yedekleme işlemini günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde sistemsel yedekleme gerçekleştirilmektedir.

24/7/365 Monitor Hizmeti
İzleme sistemlerimiz ve araçlarımız, barındırma altyapımızın sağlığına geniş bir bakış açısı kazandırmamızı sağlar. Sunucularımızın sağlığı ve üzerinde bulunan farklı hizmetler ile ilgili çok sayıda parametreyi izliyoruz. Herhangi bir sunucu veya hizmet başarısız olursa, tüm izleme personelimizin ekranında hemen bir bildirim açılır. Sorun zamanında çözülmezse, e-posta ve SMS uyarıları sorunu çözmeye yardımcı olmak için üst düzey yöneticilere gönderilir.

Haydi sende minecraft sunucu satın al https://www.anksoft.net/minecraft

2
Genel Sohbet / Spor Yorumları
« : 25 Mart 2020, 18:34:26 »
Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan adresimizde aradığınız her şeyi çok kolay şekilde bulacaksınız. Haftanın hemen her günü sizlere kesintisiz şekilde hizmetler sunmaya devam ederiz. Spor yorumları konusunda da aradıklarınızı rahatlıkla bulursunuz. Hizmetlerimizi günün her anında  sunmaya devam ediyoruz. Tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi spor kanallarından birisiyiz. Maç izlemek isteyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Maçı ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz. Bu sebepten dolayıdır ki yapmanız gereken hemen canlı maç izle keyfini yaşamaya başlamanızdır. Böylelikle bundan sonra merakla beklediğiniz maçları kaçırmadan da anında izlemenin mutluluğunu yakalamış olacaksınız. Kesintisiz bir şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. En  güzel spor dallarına siitemiz aracılığıyla  ulaş.

3
Genel Sohbet / Ankara Tabela
« : 14 Mart 2020, 16:04:59 »
Roy Reklam 2016 Ankara'da bir rengin içinden çıktı. Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederken bir yandanda Ankara'daki kitlelere bunları anlatarak hem müşterilerini hemde kendi farklarını ortaya koymaya başlamıştır. Ankara'nın önde gelen firmaları tarafından fark edilen Roy Reklam kendini geliştirme amacını hiç bir zaman unutmamakla kendini yenilemeye devam etmiştir ve ankara tabela konusunda başarılı olmuştur..

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.

MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR.

İşletme | Çalışan | Müşteri

Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız ürün ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, Duyarlılık, Müşteri Odakllık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Esneklik

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak, Verimliliği sağlamak, Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak, Kalıcı müşteriler edinmek...

Neden Başarılıyız?

Roy Reklam Aynı fikri iki kere uygulamaz Orjinalliği ve kaliteden ödün vermektense kepenkleri kapatırız. İstekleri ve görüşlere her zaman açığız ama mantıksıza da dur demesini biliriz. Müşterilerimize gereksiz fazla para harcatmamayı prensip haline getirir ve en güzel reklamın en iyi projenin etüdünü günlerce çalışarak proje sunarız. Roy Reklam proje amaçlarını ve fikirlerini mücevher gibi saklamaz, ekibimizle müşterilerimize gönüllü eğitim veririz. (Biliriz ki, kaliteyi seçebilen ve kıymet veren ancak bilinçli müşterilerdir) Çalışanlarımızı kendini geliştirebilen kişiler arasından özenle seçeriz.

4
Genel Sohbet / EUROLAB | Test ve Analiz Laboratuvarı
« : 06 Mart 2020, 17:13:43 »
EUROLAB® markası ile yıllardır faaliyetlerini başarı ile sürdüren kuruluşumuz, uluslararası standartlarda modern laboratuvarlara sahiptir. Bu laboratuvarlarda bir yandan son teknoloji ile donatılmış cihaz ve ekipmanlar kullanırken, bir yandan da bu cihaz ve ekipmanları kullanacak deneyimli ve eğitimli, güçlü bir çalışan kadrosuna sahiptir.

Kuruluşumuz, elektriksel güvenlik testleri, ortam analizleri, tekstil analizleri, gıda analizleri ve su analizleri başta olmak üzere çok sayıda test, analiz, ölçüm, muayene ve değerlendirme hizmetlerini vermekte ve bu çalışmalarında dünya genelinde kabul görmüş test ve analiz yöntemleri uygulamaktadır. Bu sayede kuruluşumuz müşteriler nezdinde her zaman tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

Kuruluşumuz faaliyetlerinde şu iki temel ilkeden taviz vermemektedir:
Sektörel bazlı veya genel nitelikte her türlü test ve analiz çalışmaları sırasında, kuruluşumuz, mevcut yasal düzenlemeleri ve yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan ilgili standartları dikkate almaktadır.

Kuruluşumuz, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun olarak UAF Amerikan Akreditasyon, ÖSAS, (Avusturya) Akreditasyon'dan akredite olmuştur ve faaliyetlerini bu yetki çerçevesinde sürdürmektedir.
Kuruluşumuz, ilk günden itibaren, müşterilerine hızlı, kaliteli, doğru ve güvenilir hizmet vermektedir. Bundan sonra da bu anlayıştan taviz vermeden hizmet vermeye devam edecektir. https://www.laboratuar.com

5
Genel Sohbet / Filemaker Türkçe Destek Platformu
« : 23 Ocak 2020, 11:46:13 »
1996 yılından bu yana filemaker konusunda her türlü çalışmayı yapmaktayız. Bunlar arasında, filemaker kitaplarımız, filemaker görsel eğitim setlerimiz, filemaker derslerimiz, filemaker videolarımız, filemaker kaynaklarımız yer almakta.

Günümüz yaşamı akıl almaz ölçüde karmaşık bir yapı kazanmıştır. Bu karmaşık yapıya paralel olarak verilerin kontrolü de hayli zorlaşmıştır. Fakat PClerin yaşamımıza girmesi, bu karmaşık yapıyı daha kolay çözülebilir bir şekle sokmuştur.

Verilerimizi çeşitli veritabanı programlarıyla denetim altına almayı başarmış olsak bile, Filemaker'ın PC dünyasına girişi bu kolaylığın hızını daha da artırmıştır. Bilindiği gibi, Filemaker, kolay anlaşılır, kıvrak, güçlü ve güler yüzlü olması nedeniyle kullanıcılar arasında başka veritabanlanna nasip olmayan ölçüde kabul görmüş, görmeye devam eden bir veritabanı programı olma özelliğini kazanmıştır.

 Web sitesini yayın hayatına açarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiş olduk. Gerek sitede yaptığımız anket sonuçlarında gerekse bize ulaşan maillerde FileMaker Pro 6.0 konusunda Türkçe bir kaynak ihtiyacı olduğu gerçeği ortaya çıktı. Fakat Filemaker konusunda yıllarca önce yapılan çalışmalara raflarda kalması ve kitap yazmanın çok çetin bir iş olduğu gerçeği bizi kitap yazma konusunda hayli tereddüde düşürdü. Fakat insanlarımızın Türkçe kaynağa olan ihtiyacı ve bilginin paylaşıldıkça artabileceğine olan inancımız sonunda ne pahasına olursa olsun kitap yazma kararını vermemizi sağladı.

Kitabın çatısını oluşturmaya başlamadan önce düzeyini belirlemek için sitede yaptığımız anketler, çoğunluğun orta ve ileri düzey olması yönünde oy kullandığını gösterdi. Fakat biz ne olursa olsun, Filemaker'ı hiç bilmeyen ya da sadece adını duymuş olanlara da Filemaker Pro 6.0'dan yoksun kalmamaları için kitabın sonunda onlara da bir bölüm ayırmamız gerektiğini düşündük.

Kitabın çatısını kurduktan sonra Filemaker Pro 6.0 ile ilgili aylarca süren bir hazırlık yaptık. Bu hazırlık aşamasında özellikle scriptler, işlevler ve formüller konusunda elimizden gelen hiçbir çaba ve gayreti esirgemedik. Kitabımıza yazdığımız tüm konular, detaylar ve örnekler en ince noktasına varıncaya kadar defalarca test edilerek doğruluğu tarafımızca onaylandı. Böylelikle test ederek doğrulamadığımız hiçbir konuyu kitaba yazma sevdasına düşmedik. Kitap yazma işi ciddi bir iştir. Bu yüzden çalışmalarımızı hatasız yapmaya özen gösterdik.Sonuçta karşımıza 800 sayfalık bol ömekli, uygulamalı, görsel ve detaylandınlmış bir Türkçe Filemaker Pro 6.0 Kaynağı çıkmış oldu.

Bununla iş bitti mi? Hayır. Filemaker yeni nesil sürümü olan Pro 7yi piyasaya sürdü. Boş durmadık. Yeni bir kitap kaleme aldık. Kitap yazmak zor iş. Baktık bu böyle yürümeyecek, kitap yazmaya ara verip görsel eğitim setleri hazırladık. Filemaker Türk ve filemaker kursu karşınızda.

6
İnternetteki kalabalık diyet, tarif, detoks ve organik tarım bilgilerinden sıkıldınız mı? İşte Sebze.org sizler için sadeleştirilmiş, en doğru ve en güncel sebze, meyve ve bitkiler ile alakalı: detoks, organik tarım, diyet, tarif ve bilgileri paylaşıyor. Sizler de sağlıklı ve organik bir yaşam için https://sebze.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

7
Genel Sohbet / Minecraft Türk Platformu
« : 23 Ocak 2020, 03:32:13 »
Minecraft Türk forum platformumuzda Minecraft'a dair her şeyi bulabilirsiniz. Minecraft tabanlı içeriklerimiz başlıca plugin paketi, skript, eklenti, map, mod, skin, cape şeklindedir. Forumuza üye olarak bir çok içeriğe ve paylaşıma erişebilirsiniz. Uzman yetkili kadromuz sayesinde minecraft hakkında aklınıza takılan sorularda anında cevap alabilirsiniz. Minecraft sunucuları paylaşabileceğiniz skyblock, survival, faction, hub, conconcraft kategorileri; sunucunuzda kullanabileceğiniz Minecraft faction, skyblock, survival, creative plugin paketleri; minecraft eklenti tanıtımları, eklenti paylaşımları, skript tanıtımları, skript rehberleri, mod paketleri ve mod paylaşımları, yardım ve destek kategorileri ve daha fazlası minecraftturk.net adresli Minecraft Türk Destek ve Paylaşım Forum Platformunda sizleri bekliyor, sizide aramızda görmeyi çok isteriz, onur duyarız. Minecraft bedava premium

8
Genel Sohbet / Medyadogan Smm Panel
« : 22 Ocak 2020, 20:38:01 »
SMM yani Social Media Marketing teknikleri, halk arasında sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber oldukça önemli bir hal almıştır. Kişiler günlerinin büyük çoğunluğunu sosyal medya siteleri üzerinde ya da sosyal medya uygulamaları üzerinde geçirmektedir. Bu nedenden ötürü firmalar ya da kişiler kendilerini markalaştırmak, tanıtım yapmak, hedef kitleye daha kolay ulaşabilmek gibi amaçları gerçekleştirmek amacıyla sosyal medya paneli kullanımına yönelmiştir. Bu paneller aracılığıyla ulaşmak istedikleri kitlelere çok daha kolay ulaşabilmekte ve hedefledikleri dönüşümü alabilmektedirler.

Burada hedeflere ulaşabilmek çok büyük bir önem arz etmektedir ve ulaşabilmek pek çok faktöre bağlıdır. Medya doğan smm panel hizmetleri sizi bu hedeflere daha kolay ulaşım konusunda belirli bir çalışma disiplini içerisine sokmaktadır ve otomatik işlemleri sayesinde üzerinizden çok büyük bir iş yükünü almaktadır. Bu sayede bir iş için ayırdığınız süre zarfında birden çok işi gerçekleştirebilmekte, buradan elde ettiğiniz zaman kazancı sayesinde de daha verimli sonuçlar elde edebilmektesiniz.

Çoğu smm panel size tek bir sosyal medya sitesi üzerinden destek sağlamaktadır. Oysa sosyal medya çok geniş bir kavramdır ve kitleler bu sitelere yayılmış vaziyettedirler. Instagram, Twitter ve daha pek çok sosyal medya platformu üzerindeki hedeflerinize ulaşabilmek adına Medya Doğan her zaman yanınızda olacaktır. Gelişmiş otomasyonları ve son derece güvenlikli sistemleri kullanarak ulaşmak istediğiniz noktaya, veriye çok daha kolay ulaşabilirsiniz. https://medyadogan.com/

9
Genel Sohbet / Efsane Video İçerik Sayfanız
« : 22 Ocak 2020, 20:28:32 »
Aksiyon, macera, adrenalin, komedi eğlendiren eğlendirirken düşündüren içerikler ile buluşmaya ne dersiniz? Video içeriği dediğinizde beklentilerinizi karşılayacak nitelikte bir sayfa önerisi. Yerli yabancı güncel bir sayfa. İçeriği ile keyifli film önerilerini takip edebilirsiniz.Ayrıca sayfada görmek istediğiniz tarzda film önerileri ve içerikleri de bizlerle paylaşarak sayfada hesabınızın etiketi ile paylaşılarak kendi reklamınızı da ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Sayfa tamamen takipçi odaklı olmakla beraber aktif beğeniye sahip bir kitleden oluşmaktadır. Dolu dolu içerik dolu dolu kahkaha. @filmselicerik ile popüler filmleri kolaylıkla bulabilirsiniz.  @filmselicerik videolu paylaşım sistemimiz güncel ve takibe değer bir sayfadır. Instagram : https://www.instagram.com/filmselicerik/

10
Genel Sohbet / Sosyal Medya'dan Modaya.
« : 22 Ocak 2020, 20:09:28 »
Sosyal medya her geçen gün insan yaşamının çok daha önemli parçalarından biri haline gelmektedir. Öyle ki kimileri İnstagram, Facebook, Twitter ve Youtube gibi birbirinden farklı sosyal medya dalında işletme kurarken, kimileri de ilgi çekici içerikler paylaşarak popülerlik kazanıyor ve reklamlardan çok önemli gelirler elde ediyor. Bu gibi aktiviteleri başarıyla gerçekleştirebilmek içinse, bazı kuralları dikkate almak, bazı konularda da bilgi sahibi olmak şart! Tugay Özbilgiç blog sayfası, günümüzün sosyal medya trendlerinden ve modaya kadar birbirinden farklı kategorilerdeki bilgileriyle insanların yoluna ışık tutarak, onları bilgilendirip, bilinçlendirmektedir. Özellikle de Youtube üzerinden para kazanmak isteyenler, abone sayılarını artırmak için birbirinden farklı teknikleri denemelidir. Bu nedenle de neyin nasıl yapıldığı konusunda detaylı bir bilgi birikimi elde etmek şarttır.
Blog sayfasında verilen bir diğer hizmette, modadır. Günümüzde kadınların çok büyük bir kısmı moda ve trendleri daha yakından takip etmeye başlamıştır. Bu da her yıl değişen ve gelişen gelişmeleri daha yakından takip etmenin gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Blog sayfasında kadınların giyim ve de aksesuar seçimlerinden, yeni sezonda ne tarz kıyafetlerin ya da akımların moda olacağına dair önemli bilgiler verilmektedir. Moda bilindiği gibi sürekli olarak kendisini yenileyen ve değiştiren bir alandır. Anlık ve önemli gelişmeleri yakından takip ederek, bu alanda çok daha başarılı işler ve ipuçları elde etmek de kaçınılmaz olacaktır.
Günümüzde insanların en çok sevdiği aktivitelerden biri de seyahat etmektir. Ancak seyahatleri de en uygun ve en doğru zamanda ayarlamak son derece önemlidir. Artık Google üzerinden bu tür bilgilere kolay erişim sağlanabiliyor olsa da, seyahat süreci boyunca gezip görülmesi gereken yerler, hangi ülkede ya da şehirde nerede kalınması gerekir ya da daha farklı alanlarda bilgi edinerek, kültürel bilgi birikimlerimize daha büyük katkısı olacak geziler planlamak mümkündür. Bunun için de Tugay Özbilgiç blog sayfasındaki seyahat kategorisini ziyaret etmek yeterlidir. Çünkü burada dünyanın dört bir yanındaki ülkeleri kapsayan geniş bir bilgi ağı ve geniş bir seyahat önerileri bulunmaktadır.
https://tugayozbilgic.com.tr/

Sen de Öğren Sen de Kazan!
Teknolojinin hızla ilerlemesine paralel olarak, insan yaşamında da önemli değişim ve gelişimler meydana gelmiştir. Öyle ki bu değişim ve gelişimleri yakından takip etmeden, küreselleşen dünyaya kolayca ayak uydurmak da ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Bilindiği gibi günümüzde teknolojinin en önemli ürünleri arasında telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve de diğer elektronik cihazlar bulunmaktadır. Aslına bakıldığında günlük hayat içerisinde kullanmış olduğumuz cep telefonlarının ve bilgisayarların hala keşfedememiş olduğumuz birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri keşfederek teknolojiden daha çok zevk almak ve kendimizi de yeniliklere alıştırmak daha kolay hale gelir. Tugay Özbilgiç blog sayfasındaki mobil kategorisi üzerinden çıkan son model telefonların ilginç özelliklerini keşfedebilme şansına sahip olmanız mümkündür.
Elbette ki günümüzde insanların büyük bir kısmı internet üzerinden ya da evden para kazanmanın yöntem ve tekniklerini araştırmaya başlamışlardır. Bu yöntem ve teknikler sayesinde ekonomik anlamda önemli bir miktarda para kazanmak kaçınılmaz olacaktır. Ancak internet teknolojisini kullanarak para kazanmak için bazı kritik noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle internetin hangi alanına daha yakınsınız ya da hangi alana yönelik bilginiz var bunu değerlendirmeli, daha sonraki aşamada da iş kollarını incelemelisiniz. Öyle ki makale yazmak, sanal işletme kurmak ya da tasarım yapmak gibi birçok iş kolu internetin insanlara sunmuş olduğu imkanlar arasında yer alıyor. Seçilen herhangi bir kolda kendinizi nasıl geliştireceğini konusundaki bilgileri de Tugay Özbilgiç blog sayfasından edinebilirsiniz.
Günümüzün en önemli eğlencelerinden biri de şüphesiz ki sinema ve televizyonlardır. Sinemadaki güncel filmler, yorumları vb. gibi bilgilere de yine sinema televizyon kategorisinden kolayca ulaşım sağlanabilecektir. Elbette ki verilen hizmetler sadece bunlarla da sınırlı kalmamıştır. Ayrıca sağlık, yazılım ve program, php scriptler, oyun, hayvanlar, bakım ve makyaj gibi kategorilerin de bulunması, günlük yaşama dair her konuda bilgi edinebileceğiniz bir platform olduğumuzu göstermektedir. Hayatın farklı alanlarında gerek bilgi birikiminizi artırmak için gerekse de daha çok öğrenmek ve daha çok kazanmak için Tugay Özbilgiç blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Blog Sitesi : https://tugayozbilgic.com.tr/

11
Genel Sohbet / Webmaster ve Teknoloji Sitesi
« : 20 Ocak 2020, 14:07:41 »
ForumGrand webmaster ve teknoloji forumunda sizler için ücretsiz spotify hesapları, discord nitro kodları ve daha fazlasını paylaşıyoruz. Forumumuzda yazılım ile alakalı sorunlarınızı sorabilir, bilgisayarınız için donanım tavsiyesi alabilirsiniz. ForumGrand webmaster forumu yıllar boyunca aktif kalmaya devam edecek. Sende ücretsiz paylaşımlarımızdan yararlanmak için üye olabilirsin. https://forumgrand.com

12
Genel Sohbet / Webmaster ve Teknoloji Sitesi
« : 20 Ocak 2020, 14:05:36 »
ForumGrand webmaster ve teknoloji forumunda sizler için ücretsiz spotify hesapları, discord nitro kodları ve daha fazlasını paylaşıyoruz. Forumumuzda yazılım ile alakalı sorunlarınızı sorabilir, bilgisayarınız için donanım tavsiyesi alabilirsiniz. ForumGrand webmaster forumu yıllar boyunca aktif kalmaya devam edecek. Sende ücretsiz paylaşımlarımızdan yararlanmak için üye olabilirsin. https://forumgrand.com

Sayfa: [1]