İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - burcdansa

Sayfa: [1]
1
Genel Sohbet / www.kolajendukkani.com
« : 15 Nisan 2020, 10:30:51 »
Kolajen takviye Desteği Satın Al
Uzmanı olduğu kolajenin üretim, satış ve pazarlamasını yapan işletmemiz, kolajen dükkanı blog isimli bu yayın ile bazı bilgileri paylaşacaktır. Kolajen Dükkanı blog yayını sayesinde faaliyet alanlarımız, işimizle ilgili genel detaylar, hammadde tedariğimiz, ilgili bakanlık onayımızın olup olmadığı ve kolajen dükkanı blog hakkında bilgileri size aktarmaya çalışacağız. Böylelikle inceleyeceğiniz bu yayının neticesinde sizin için yararlı bilgiler elde edeceğinizi umut ediyoruz. Aşağıdaki konuların tamamı hakkında kapsamlı bilgi talep etmeniz halinde bize e-mail veya telefon yoluyla ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili inceleme yapmak ve/veya satın almak için web sayfamıza üye olup gerekli işlemleri takip etmek suretiyle satın alma prosedürlerini tamamlayabilirsiniz. Tüm görüş ve önerileriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Kolajen Dükkanı Nedir?
İlk olarak Kolajen Dükkanı nedir? sorusuna yanıt vermeye çalışalım. Kolajen Dükkanı nedir diye birçok kişinin merak ettiğini bildiğimizden dolayı ilk olarak konuya buradan giriş yapmayı doğru buluyoruz. Kolajen Dükkanı, kolajen peptid ürünlerinin hammaddelerinin tedarik edilmesi, tedarik edilen hammaddelerin Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış olarak üretimi, üretilen bu ürünlerin satış ve pazarlamasını yapan bir işletmedir.

Kolajen Dükkanı Ne İş Yapar?
Peki kolajen dükkanı ne iş yapar? Hayvansal kökenli olarak balık, sığır ve tavuk ürünlerinin tüketici talep ve beklentilerine göre meydana getirilmesi ve meydana getirilen bu ürünlerin satış ve pazarlamasının yapılması ana faaliyet konumuzdur. Aynı zamanda tüm bunları yaparken bilimsel yayınları derlemek, en güncel bilgileri elde etmek ve kendimizin hazırlayacağı bilimsel yayınları ilgili literatüre kazandırmak en temel hedeflerimiz arasındır. Böylelikle elde ettiğimiz en güncel bilgileri ürünlerimize de kısa süre içinde yansıtmayı amaçlıyoruz. Şimdi yavaş yavaş kolajen dükkanı blog açıklamasına geçelim.

Kolajen Dükkanı Blog Nedir?
Kolajen dükkanı blog nedir derseniz, ağırlıklı olarak tüketicilerin bir araya getirecek bir platform olarak düşünülmektedir. Kolajen dükkanı blog nedir diye merak eden kişiler için paylaşılacak en önemli husus, ilgili kişilerin bir araya gelip konu hakkında bilgi, deneyim ve tecrübelerini aktarabilecekleri bir ortam olmasıdır. Böylelikle isteyen kişiler burada kendi deneyimlerini de paylaşacaktır. Üstelik tamamen organik bir ortam olacağı için gerekli şeffaflık sağlanmış olacaktır.


Kolajen Dükkanı Hammaddeleri Nasıl Tedarik Eder?
Dünyada kolajen peptid üreten işletme sayısı son derece sınırlıdır. Kolajen dükkanı hammaddeleri nasıl tedarik eder diye düşünen kişiler için ilk paylaşılması gereken bilgi budur. Çünkü maalesef ki henüz ülkemizde üretilebilmiş bir madde olmadığından dolayı hammadde tamamen ithal edilmektedir. Dünyada başta Brezilya, Arjantin, Fransa ve Hindistan gibi ülkelerde konuyla ilgili üretim yapan fabrikalar bulunmaktadır. Ülkemizde jelatin bile henüz birkaç yıl önce üretilmeye başlanmıştır. Tüm bu anlatılan sebeplerle ana maddeler ithal edilmektedir. Tüm firmalar için geçerli olan bu durum bizim için de geçerlidir. Burada dikkat çekilmesi icap eden noktalardan bir diğeri ise ürünlerin tamamen Helal Sertifikalı olmasıdır. Ülkemize domuz ve domuzdan elde edilmiş ürünlerine girişine izin verilmemektedir. Bu sebeple bizim ve diğer tüm işletmelerin ürünleri helal sertifikalıdır.

Tarım ve Orman Bakanlığı Onayınız Var Mı?
Kesinlikle evet. Kolajen dükkanı blog adlı bu yayında verilen bilgiler yüzde yüz doğrulanabilirdir. Birçok kişinin en merak ettiği soru Tarım ve Orman Bakanlığı onayınız var mı? olarak görülmektedir. Her bir ürünümüz Tarım ve Orman Bakanlığı onayından geçmiştir. Kolajen Dükkanı için en önemli nokta insan sağlığıdır. Bu sebeple onaysız hiçbir ürünün satışı asla yapılmaz. Farklı firmalara ait ürünlerimiz olduğundan dolayı, ilgili ürüne ait onay kodu ve tarihi, söz konusu ürüne ait sayfada yer almaktadır. Bakanlığın ilgili sayfasından kontrol etmek suretiyle onayın doğruluğunu teyit edebilirsiniz.

Kolajen Dükkanı Blog Hakkında
Sonuçta kolajen dükkanı blog hakkında temel bilgileri size aktarmaya çalıştık. Kolajen dükkanı blog hakkında bunlar dışında merak ettikleriniz olursa ilgili sayfada görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Veyahut dilerseniz de bizimle irtibata geçmek suretiyle tüm soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Faaliyetlerimizin tamamında şeffaflığı sağlamanın en temel görevlerimiz arasında olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple de tüketici olarak hammadde tedariğinden üretime, üretimden satışa ve hatta satış sonrasına dek tüm aşamalarla ilgili bilgi almak temel haklarınız arasındadır. Konuyla ilgili aklınıza takılan en ufak bir durumda dahi lütfen bizimle iletişime geçiniz. Unutmayınız ki geri bildiriminiz bizim için önemlidir. Geri bildirimleriniz gücümüze güç katacaktır.

Kaynak: http://myforum.alterman.me/MyBB/showthread.php?tid=17057

2
Genel Sohbet / Tez yazdırma
« : 15 Nisan 2020, 10:28:42 »
Tez Yazdırma Forum İnternet üzerinden yapılan araştırmalar neticesinde tez yazdırma forum konusunda birçok kişinin arayış içerisinde olduğunu gözlemliyoruz. Tez yazdırma forum ile tam manasıyla bir portal meydana getirilse ve birçok kişi buradan süreçle ilgili bilgi elde etse çok iyi olacaktır. Ancak günümüze dek sanal olarak böyle bir ortam meydana getirmek mümkün olmamıştır. Bizim meydana getirdiğimiz blog çalışması da çok işlevsel olmadığından mıdır bilinmez, beklenen ilgiyi görmemiştir. Sonuçta bu işle ilgili araştırma yapan, bilgi almak isteyen kişilerin sistemli bilgi elde edeceği bir internet ortamı meydana getirmek mümkün olmamıştır. Maalesef ki sistemli bilgi yer almadığından dolayı iyi araştırma yapamayan ve/veya belirli bilgi birikimi olmaması sebebiyle farklı bilgilerle kafası karışan birçok kişi için aslında ciddi manada bilgi kirliliğinden söz etmek mümkündür. Bu sebepledir ki böyle ihtiyaç olduğu ortada olmasına rağmen henüz somut olarak başarılı bir projeden bahsetmek mümkün görünmemektedir. Diğer taraftan anlatılan biçimde bir platform olsaydı birçok kişi burada sorularını yöneltme şansına sahip olacaktı ve karşılıklı olarak bilgi paylaşılacaktı.

kaynak: www.kalemtezhazirlama.com/tez-yazdirma-forum

3
Yeni Bölüm / Kolajen
« : 30 Mart 2020, 08:03:45 »
Kolajen vücudun belli bir yaştan sonra eksilen ihtiyaç duyduğu proteindir.
online kolajen takviyesi satış mağazası kolajen dükkanı kolajen çeşitlerinisatın alabileceğiniz güvenilir alışveriş portalı.
web: www.kolajendukkani.com

Sayfa: [1]