İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - forumtanitim

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]
76
Yeni Bölüm / Arkadaşım Nerede UYGULAMASI
« : 11 Haziran 2019, 18:50:37 »
Engelli olan bir çok arkadaşımız var ve ne üzücüdür kayıp olma, bulunamama gibi bir çok vaka ile gerek internet gerek televizyonlarda görmekteyiz. Bir uygulama  var ismi Arkadaşım nerede, bu tarz vakalar için hemen olduğu konumu yerini tespit edebiliceksiniz.

Sevgiliniz, eşiniz, babanız ve bir çok aile birey ve fertlerinide bu yöntem ile nerede olduğunu bulup öğrenmek gerçekden kolay ve de bir okadar korkutucu.

İnternette bir çok rekabet içerisinde olay uygulama ve siteler var ve sadece kendi çıkarlarını düşünüp biz kullanıcıların fikir ve önerilerini almıyorlar. Sizlere sunduğumuz bu uygulama sayesinde kişiye özel en güzel ve en yeni trend müziklere sahip olucaksınız.
Bu  En iyi müzik indirme programı sayesinde milyonlarca müzik cebinizde olucak ve harika zamanlar geçiriceksiniz.

https://muslumbaser.com

77
Yeni Bölüm / buy instagram followers
« : 11 Haziran 2019, 18:36:10 »
Mevcut gerçek ve Türk takipçi havuzumuzdan Instagram hesabınıza yönlenecek takipçiler otomatik olarak panelimizden tanımlanır. Tüm işlem buy instagram followers 15 dakika içerisinde tamamlanır, takipçi sayınızdaki artışı anlık olarak görebilirsiniz.

Dilediğiniz paketi anında satın alarak Instagram hesabınıza takipçilerin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunun için sadece Instagram kullanıcı adınızı paylaşmanız yeterli.

Web sitemiz size uygun çünkü Instagram Takipçi satın almak basit ve keyifli. Tek yapmanız gereken, paketlerimize göz atmak ve kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek.

Gizliliğiniz önceliğimizdir. Instagram Takipçi satın alırken bize sağladığınız tek bilgi, kullanıcı adınız veya sayfanıza verilen bağlantıdır.

78
Yeni Bölüm / Forum Tanıtımı Yapabilirim
« : 11 Haziran 2019, 14:12:00 »
Forum Tanıtımı Yapabilirim. İletişim WhasApp = +9 0551 955 36 98
takipçi sepeti

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]