İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - ebru

Sayfa: [1] 2 3 ... 66
1
Yeni Bölüm / Su Yumuşatma Cihazı
« : 08 Kasım 2021, 12:15:02 »
Su arıtma sistemleri ise size ulaşan şebeke suyunun içindeki görünür ve görünmez olan mikroorganizmaları, katı parçacıkları ve zararlı her türlü kimyasal maddeyi eleyip kaynağı güvenle içebileceğiniz bir hale getirir.

Konut, fabrika, endüstriyel tesisler ve sosyal tesislerde yani insanın olduğu her yerde ihtiyaç duyulan içme ve kullanma amaçlı su hazırlanmasını sağlayan su arıtma sistemlerinin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır.

Ters Ozmos su arıtma sistemi, filtreleme sırasında basınç uygulama yöntemi ile küçük partiküllerin ve ağır metallerin ayrıştırılması işlemini uygulamaktadır.

Ters ozmoz sistemi arıtma sonrasında kullanılmaya ihtiyaç duyulan, özellikle sanayi sektörlerinde cihazlara uygun su kullanımı için tercih edilir.

Su yumuşatma cihazı suyun kireç oranını düşürür, boru hatlarındaki kireç kaynaklı sorunların oluşmasını engeller.

Çözümlerimiz
Kuyu Suyu Arıtma
Şebeke Suyu Arıtma
İçme Suyu Arıtma
Havuz Suyu Arıtma Sistemi
Deniz Suyu Arıtma Sistemi
Yağmur Suyu Arıtma
Ekipman & Yedek Parça
Ters Ozmos (Reverse Osmosis)
Su Arıtma Bakımı
Su Yumuşatma Cihazı
Endüstriyel Su Arıtma Sistemi
Konteyner Tipi Su Arıtma
Degazör Su Arıtma Sistemi
Ultrafiltrasyon Sistemi
Su Arıtma Cihazı
Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı
Kimyasal Dozaj Pompaları
Ultraviyole Cihazı
Otomatik Klorlama Cihazı
Antiskalant
Saf Su Arıtma Sistemi
Deiyonize Su Arıtma Sistemi
Ev Tipi Su Arıtma
Arıtmalı Su Sebili
Tezgah Altı Arıtma Cihazları
Ticari Su Arıtma Cihazı

2
Yeni Bölüm / What Is A Credit Builder Loan
« : 03 Kasım 2021, 05:29:13 »
https://www.howbuildcredit.com/credit-builder-loan

What Do You Need To Build A Credit Builder Loan
First, you must meet the requirements of the lender. Each major credit bureaus has their own set of requirements that must be met before you’re approved for a loan.

Thankfully, the majority of lenders are willing to work with applicants who don’t meet the maximum credit score requirements to guarantee that they will still provide the services that are needed to rebuild your credit. Lenders are very strict about what is credit builder loan eligible, so make sure you know what is required of you before applying.

Second, you want to show details about yourself to each lender that you go to.

This shows them that you are serious about getting a new credit card or credit builder loan. Make sure you obtain a copy of your credit reports from all of the major credit unions before you start applying.

Be Aware Of Your Credit Score And Report
About building a credit builder loan, you should look for information that will show details about why you have poor credit, your payment history with other creditors, any debtors, any outstanding debt that you may owe, and the total amount that you owe. This information will be most helpful in your application process, as it will show the lender what kind of risk you present.

Third, you should be aware that there are some negative things that could affect your ability to get approval for this type of a credit builder loan or credit card. The first thing that lenders will consider is your credit score. Any information that does not improve your FICO score is going to be considered negatively. This means that you cannot qualify for this program if your credit score is less than around 725.

This report will tell you the exact score Experian gives you, along with the exact sentence or sentences on your credit history that may cause a lender to deny you credit. One sentence in particular is called “pay for statement,” which shows that you paid your bills on time for the past few months. If any sentence on your credit report contains this sentence, the lender will deem it unfavorable and not want to give you any money.

What Is A Payment For Statement
What is a payment for statement is also known as “pay for rent” sentence. This is usually one of the biggest negatives that shows up on credit reports. It states that you rent an apartment for about a year and in the end, you did not pay rent. This sentence can hurt your credit score because if you do not make payments on time for one year, then this sentence will show up on your credit history for another three years.

Last Six Month Is Crucial
The last sentence that you need to be aware of is “last six months.” This is another negative detail that will show up on your credit history. This means that you have been continuously late on your payments for the past six months, which will immediately decrease your credit score. If you do not fix this problem before getting the loan, it is very possible that you will not be able to obtain any type of financing from any lender that you apply to.

On credit builder loan you always want to avoid negative sentences that show up on your credit reports. Instead, focus on the positive credit information that you have already reported on the past six months. Avoid using words such as “on time”, which shows your commitment to keeping your monthly payments current. It is also best to avoid using words like “paid”, which could possibly leave the impression that you never paid your bills. Always make sure to read the fine print of any lending agreement before you sign it.

https://www.howbuildcredit.com

3
Yeni Bölüm / Gezi Ve Seyahat Rehberi
« : 02 Kasım 2021, 10:20:24 »
Türkiyede gezilecek yüzlerce güzel yerler bulunmaktadır. Nereye gitsem demeden önce bu siteden en güzel yerlerin tanıtımını okuyarak kendinize güzel bir gezi planı hazırlayabilirsiniz.  Ayrıca yurtdışı, kamp, oteller ve restorant tanıtımlarına kadar birçok konuya bu siteden ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi yerler detaylı anlatımıyla tavsiye edilmektedir. Gideceğiniz yerin resmide konuda yer aldığı için daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca gitmeseniz bile oraların nasıl bir yer olduğunu okuyarak kültürel bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizde gezmeyi çok seviyorsanız bu bloğu mutlaka takip etmelisiniz.

Sitede yer alan konulardan örnekler:

İstanbul kamp alanları
İstanbulda gidilmesi gereken kahveciler
Petra antik kenti
Eskişehirde en meşhur lezzet durakları
Osmanlı köyü cumalı kızık

Site Adresi: http://gezenti.net

4
Yeni Bölüm / Tikmoney Görev yap Hediye kazan
« : 02 Kasım 2021, 05:44:59 »
Hepimiz her gün, günü her saati interneti ve sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanıyoruz. Okuyoruz, paylaşımlar yapıyoruz, paylaşımları beğeniyoruz ve bu paylaşımları yapanları takip ediyoruz. Peki kaçımız bunları yaparken aynı zamanda çeşitli ödüller de kazanabileceğimizden haberdar? Cevap verelim, çok azımız. Tikmoney Görev Yap Kazan uygulaması da işte tam olarak bu noktada sahneye çıkıyor. Basit görevler yaparak hem eğlenebileceğiniz hem de birçok farklı hediye kazanabileceğiniz bir mobil uygulama. Para harcamaya gerek olmadan, sadece yönergeleri takip ederek sosyal medya üzerinden sayısız hediyeye ulaşma imkanı sağlıyor. Sosyal medyada geçirdiğiniz zamanı kazanca çevirmek adına gayet güzel bir fırsat.

Armağanlara ulaşmak için tek yapmanız gereken Play Store üzerinden Tikmoney uygulamasını indirmek ve kullanmaya başlamak. Üyelik ve uygulamaya geçiş süreci işte bu kadar basit. Tikmoney uygulamasını indirdikten hemen sonra görevlere başlayabilir ve anında hediyelerini kazanabilirsiniz. Uygulamada size verilecek görevler ise çok basit. Her görev yeni bir kazanç kapısı olarak karşınıza çıkıyor. Tamamlamanız gereken görevler arasında çeşitli hesapları beğenmek, takip etmek, web sitelerine üye olmak gibi basit işlemler yer alıyor. Görevleri tamamladıkça puanlarınız artış gösteriyor ve bu puanlarla dilediğiniz hediyeleri seçme şansınız doğuyor. Sadece birkaç dakika ayırarak ciddi miktarda hediye kazanma fırsatına sahip oluyorsunuz. Görevler karşılığında kazanacağınız ödüller de büyük bir çeşitlilik gösteriyor.

Tikmoney indirip görevleri tamamladıktan sonra sosyal medya hesaplarınız için beğeni, takipçi, izlenme kazanma gibi birçok ödüle sahip olabilirsiniz. Görev yapıp Tiktok takipçileri kazanabiliyorsunuz veya görev yapıp Instagram’da beğeni kazanabiliyorsunuz. Böylece kişisel sosyal medya hesaplarınızın gelişmesi ve büyümesi için cebinizden para çıkmadan büyük bir desteğe sahip olabilirsiniz. Elbette Tikmoney uygulamasını indirip görevleri yerine getirdikten sonra kazanacağınız ödüller bunlarla sınırlı değil. Yakın zamanda mağaza ve marketlerde birçok indirim ve alışveriş kuponu kazanma fırsatı da kullanıcıları bekliyor. Güvenilir bir ekibin elinden çıkmış olan bu uygulamayla basit görevler büyük ödüllere dönüşüyor. İnternette geçirdiğiniz zaman sizlere kazanç olarak geri dönüyor. Üstelik, kazanacağınız tüm ödüller anında kullanmaya hazır olarak size iletiliyor. Görev yapıp Tiktok veya Instagram takipçi ve beğenilerinizin anında hesabınızda tanımlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Başka hiçbir ekstra işleme gerek yok.

Birçok internet kullanıcısı sosyal medya hesaplarını daha iyi bir noktaya getirebilmek için büyük paralar harcıyor. Tikmoney, kullanıcılarını bu harcamalardan ve zahmetten kurtarıyor. Üstelik bunu tamamlanması çok kolay, kısa sürede bitirilebilen görevlerle yapıyor. Yapacağınız her görev size belli puanlar kazandıracak ve bu puanlar sosyal medya hesaplarınıza takipçi, paylaşımlarınıza ise beğeni ve izlenme olarak geri dönecek. Çok yakın zamanda Tikmoney indirenler büyük market ve mağazalardan alışveriş kuponları ve indirim kodları alma şansına da erişecek. Uygulama herkese açık ve dileyen herkesin kolay bir şekilde kullanabilmesi için tasarlandı. Basit bir indirme ve kayıt işlemi sizlere birçok fırsatın kapılarını aralayacak.

Tikmoney kullanıcılarının yapması gerekenler basit. Sadece görev yap ve Tiktok, Instagram, Facebook beğeni ve takipçileri kazan. İşte bu kadar kolay. Siz de sosyal medyada geçirdiğiniz vakti ödüllendirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Tikmoney'i indirin.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.weideas.tikfree

Site Adresi: https://www.tikmoneyapp.com

5
Yeni Bölüm / Güncel Sağlık Haberleri
« : 30 Ekim 2021, 08:14:26 »
Bu sitede sağlık adına birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Cinsel sağlık, genel sağlık, diyet, kadın sağlığı, erkek sağlığı, güzellik ve saç bakımı konularında birçok makale güncel olarak siteye eklenmektedir. Kadın ve erkeklere hitap eden bilgi dolu bu site sayesinde daha zinde bir vücuda sahip olucaksınız. Ne yapmanız gerektiği konusunda ayrıntılı olarak ele alınan bu konular çok işinize yarıyacak.

Sitede yer alan örnek makaleler:

Ağız Kokusu Nedenleri Ve Nasıl Giderilir
Bacak Arası (Apış Arası) Mantarı Nedi̇r Ve Nasıl Geçer?
İnmemiş Testis Nedir Ve Tedavisi Nasıldır?
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Besinler
REGL AĞRISI NEDİR VE NEDEN OLUR?
Kış Hastalıklarından Korunmanın Yolları
Yeni Yılda İdeal Kilonuza Kavuşun!

Daha fazlası için siteyi ziyaret etmeniz yeterli.

Site Adresi: https://www.saglikfikri.com

6
Yeni Bölüm / Güncel Sağlık Makaleleri
« : 30 Ekim 2021, 07:16:32 »
Sağlık sorunlarınız olduğunda direk bu web sitesine giriş yaparak sizlere verilen tavsiyeleri uyguladığınızda eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Her hastalık için belli başlığı yenmesi ve yapılması tüm bilgiler sitede güncel olarak yer almaktadır.
Cilt Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Diyet, Ereksiyon Sorunu, Erkek Hastalıkları, Genel Sağlık, Güzellik & Sağlık, Hangi Bölüm Bakar, Hastalıklar, Kadın Hastalıkları, Pratik Öneriler  web sitesinde yer alan ana konulardır. Prostat Sancısı Nasıl Geçer?, Çocuklarda Hangi Hastalıklar Öksürüğe Neden Olur, Çok Kısa Süre İçerisinde Kilo Vermek Mümkün Mü? ... gibi yazılar sitede yer alan makalelerden örneklerdir. Daha fazlası için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

https://www.sagliksende.com

7
Yeni Bölüm / Diş Hekimi Müge Ateş
« : 29 Ekim 2021, 14:38:56 »
Diş sağlığına önem verenlerin tercih ettiği alanında uzman olan Dt. Müge Ateş diş ile ilgili sorunlara en iyi şekilde müdahale ederek hastalarını memnun bir şekilde uğurlamaktadır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Dt. Müge Ateş Bodrumdaki yeni kliniğinde hastalarına bakmaktadır. Güler yüzlü ve işini iyi yapan biri olarak çok tercih edilmektedir. Diş sorunlarınız için işini bilen birisine gitmeniz sizi bir daha uğraştırmayacak şekilde gerekli işlemlerinin yapılmasıyla son bulacaktır. Ağız ve diş sorunlarında kaliteli hizmetin doğru adresi burası diyebiliriz. Dt. Müge Ateş Bodrumda Türk ve yabancılara hizmet vermeye devam etmektedir. Klinikten görüntüler, hasta yorumları, yapılan hizmetler, iletişim numarası gibi birçok bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

https://www.mugeates.com

8
Yeni Bölüm / Apk Merkezi
« : 21 Ekim 2021, 07:00:19 »
Apk merkezi sitesinde aradığınız birçok uygulamayı bulabilirsiniz. Apkyı indirdikten sonra tek tık ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Birçok uygulamanın hileli apksı siteye güncel olarak eklenmektedir. Aradığınız uygulamayı arama kutucuğundan aratabilirsiniz. İndirmek istediğiniz uygulamaya tıkladıktan sonra uygulamanın açıklamaları sayfada yazmaktadır. Oyunlar programlar vs birçok uygulama sitede yer almaktadır. Aşağıdaki linkten siteye girerek hemen indirin. İsterseniz hepsini indirerek arşiv yapabilirsiniz birgün lağzım olabilir.

Site Adresi: https://apkmerkezi.net

9
Yeni Bölüm / Gate io Güvenilir mi?
« : 20 Ekim 2021, 06:30:33 »
Gate io güvenilir mi diye merak edenler için gate io güvenilir mi sorusuna yanıt. Hemen tıklayın ve siz de gate io güvenilir mi öğrenin. Gate io güvenilir mi sorusuna cevap ve birçok bilgi burada yer alıyor.

https://www.smsbankasi.net/2021/10/gate-io-guvenilir-mi.html

10
Yeni Bölüm / Kripto Para Nasıl Alınır?
« : 19 Ekim 2021, 11:18:43 »
Kripto para nasıl alınır diye merak edenler için kripto para nasıl alınır yanıt! Bu web sitesi aracılığı ile kripto para nasıl alınır öğrenebilirsiniz. Kripto para nasıl alınır hemen öğrenmek için alttaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

https://www.kriptoseyir.com

11
Yeni Bölüm / Kaliteli Proxy`nin Adresi
« : 19 Ekim 2021, 10:24:40 »
Silkroad severler müjde Türkiye uyumlu proxy satışları başlamıştır. Güvenilir alışveriş için sitemize girmeniz yeterli. Sizlere haftanın 7 gün 24 saati hizmet vermekteyiz. Kişiye özel ip. Ping sorunu yaşamamanız için birden fazla kişiye aynı ip verilmemektedir. Shopier ile kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün teslimatı 15 dk içinde kontrol edilerek manuel olarak teslim edilmektedir. En düşük ping seviyesi ve 100 mbits/s download ve upload hızı ile evdeki internet keyfini yaşıyorsunuz. Ürün alımından 24 saat içinde iade hakkı mevcuttur. Kesinlikle tespit edilme durumu yoktur böyle bir durum olursa ücretsiz değişim seçeneğiniz mevcuttur. Hemen satın almak ve detayları öğrenmek için alttaki linkten sitemize giriş yapabilirsiniz.

Site Adresimiz: https://proxygg.com

12
Yeni Bölüm / Türkiye’nin En Çok Aradığı 10 Altcoin
« : 18 Ekim 2021, 11:52:56 »


Türkiye’nin En Çok Aradığı 10  Altcoin                                                                                        
Kripto uzmanları tarafından açıklanan listeye göre geçen hafta Türkiye’nin en çok aranan altcoini olan BITCOIN INTERNATIONAL (BTCI), bu hafta listede yer aldı.Hotbit borsasına hızlıca giriş yapan BTCI BITCOIN INTERNATIONAL, uzun vadeli BTCI sahiplerine getiri yaratan yatırım stratejileri sağlamayı amaçlayan, enflasyonist olmayan bir Stake, Farm, DeFi ve NFT ekosistemidir.

Bu yılın en dikkat çekici projelerinden biri olan Bitcoin İnternational’daki son haberlerle birlikte gözler projeye dönerken, yayılan haberlere göre AVAX, SOLANA, ve POLYGON gibi projeler ile görüşme halinde olan ekip, yeni iş birlikleri ve partnerliklerini çok yakında duyurmaya başlayacak.
BÜYÜK BORSALAR İÇİN GERİ SAYIM: Gate, Kucoin, CoinMarketCap, Coingecko ve diğerleri çok yakında!
Bitcoin İnternational ; Binance Smart Chain, Ethereum ve Huobi Eco Chain ile uyumlu olmasının yanı sıra, stake havuzları ve çiftlikleri yönetmede ve desteklemede özgürlük sağlıyor. Ayrıca platform, CEX pazarlarına girmeye hazırlanıyor. Bu pazarların arasında Kucoin, Gate.io, Okex, Huobi, Bitfinex, Bithumb, Poloniex, Probit, BtcTurk Pro, Indoex, MXC, Hotbit gibi büyük platformlarda bulunuyor. Ayrıca piyasanın en büyük bilgi platformları olan CoinMarketCap, Coingecko ve CoinMarketCal sitelerinde de yayınlanacakları biliniyor.

DEFİ TARİHİNDE BİR İLK!
BTCI aracılığıyla, artık mobilden Swap, Staking ve Farming işlemleri yapılabilecek!
FinTech ve DeFi alanında yenilikçi ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Bitcoin İnternational yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gündemde kalmaya devam ediyor. Ekip yaptığı son açıklamada gelecek yıl ortasında teslim edilmesi gereken Mobil Telefonlar için BTCI Mobil App’ın çalışmalarının sonuç verdiğini ve Roadmap’de bahsi geçmemesine rağmen DeFi tarihinde bir ilk olarak “BTCI Mobil” uygulamasını mümkün olan en kısa sürede yayına alınacağı duyurdu.
BTCI için en önemli dokümanların arasında Roadmap geliyor. Roadmap, platformun bütün plan ve proje takvimlerini içerirken, yatırımcılar için bir rehber görevi görüyor.  Geliştirici ekip, henüz yolun başında olmalarına rağmen Roadmap’te belirtilen Dex Platformu ve BTCI Swap geliştirmelerini tarihlerinden çok önce teslim ederek güven tazeledi. 

DÜNYANIN GÖZÜ BİTCOİN İNTERNATİONAL’DA (BTCI)
Fin-Tech ve DeFi alanında yenilikçi birçok çözümü bünyesinde barındıran BTCI Finance, şu sıralar Dünya basınının ve finansal içerik üreticilerinin de gündeminde. CoinMarketCap, Bloomberg, Yahoo Finance, Cointelegraph, Coinpedia gibi büyük kurumlar BTCI Finans hakkında inceleme yazıları yayınlarken, projenin potansiyellerine vurgu yaptı.
Aynı zamanda yüz binlerce takipçisi olan video içerik üreticileri Bitcoin İnternational’ın listelenme sürecinde yatırım yaptıklarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Tüm bunlar olurken ekip, projenin üzerinde çalışmaya ve yeni güncellemeleri paylaşmaya devam ediyor.

YATIRIMCIYA GÜVEN

BTCI Finans geleneksel finans sektörünü “spekülasyon ve manipülasyona açık” olarak tanımlarken, sektörü değiştirmeyi önüne bir hedef olarak koymuş durumda. Manipülasyonlar sadece geleneksel piyasada değil; Blockchain üzerinde işlem gören bazı projelerde de mümkün olabiliyor.
Yatırımcılarını küçük yada büyük ayırt etmeden, dolaşımda olan token sayısını artırmayarak fiyatta manipülasyon olasılığının önüne geçen Bitcoin İnternational platformu , yatırımcıları, Airdrop kazananları vefarming, staking ödülleri hariç tüm tokenleriniher 3 ayda bir %10’u açılacak şekilde kilitleyerek yatırımcılarını koruyacağının garantisini veriyor. 
SINIRLI ARZ, ŞEFFAF DAĞILIM.
Bitcoin İnternational’ı güçlü yapan en önemli noktalardan biri Token arzının sınırlı olması. Bunun sebebi kullanıcıları değer kaybından korumak. Değer saklama araçlarının içinde toplam arzı sınırlı olan varlıklar, kendi piyasasında enflasyon oluşmamasını sağlarken, BTCI Token’ın toplam arzı 100 Milyon seviyesinde. Arzın yarısına tekabül eden 50 milyon Token’ınFarming ve StakingRewards’da kullanılması ön görülüyor. 

“MERKEZİYETSİZ VE ŞEFFAF”

BTCI Finans için şeffaflık ve merkeziyetsizlilk önemli bir konu. Bunun sebeplerinin başında, merkeziyetsiz borsaların kullanıcı varlıklarını depolamaması geliyor. Bu yüzden hacker saldırıları da Borsanın tamamen çökmesi dahil fon kaybına yol açmıyor. Bir kişinin tüm varlıklara ve veriye erişim sağlayabileceği tek bir giriş noktasının olmaması, Siber Korsanların işini oldukça karmaşıklaştırıyor.
BTCI’ nın bir diğer avantajı ise, Borsa içinde manipülasyon oluşturacak merkezi bir yapının olmamasından ötürü, fiyat manipülasyonu veya işlem hacimlerinde sahtecilik riskinin minimum düzeyde olması.

BTCI on Binance Smart Chain

📊 Contract Address : https://bscscan.com/token/0x79f8e9862c5240f316fabf31e5406e497d65484d

🥞 Pancakeswap : https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0x79f8e9862c5240f316fabf31e5406e497d65484d

🔹Telegram Global: https://t.me/btc_btci

🔹Telegram Turkiye: https://t.me/btci_turkiye

🔹Twitter: https://twitter.com/btc_btci

🔹Web: https://btci.finance

13
Yeni Bölüm / Çi̇çek Kokusu adlı kitabı indir
« : 18 Ekim 2021, 06:37:14 »
İnternetin gelişmesiyle birlikte elektronik cihazlarımızdan kolayca kitap okuyabiliyoruz. Son dönemlerde ençok okunan kitaplar arasında giren ÇİÇEK KOKUSU isimli kitabı tüm okurlara okumalarını mutlaka tavsiye ederim. Alttaki linke tıklayarak kitabı teğmin edebilirsiniz ve okumaya başlayabilirsiniz. Toplam altı hikayeden oluşan bu kitap çok sürükleyici ve akıcıdır. Tümünü okumadan bırakmak istemeyeceğiniz tarzda sürükleyiciliği vardır. Kitabın ne anlattığını söylersek okumanın anlamı kalmayacağı için hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Kitabı indirme adresi: https://play.google.com/store/books/details/Mustafa_SAVRAN_%C3%87%C4%B0%C3%87EK_KOKUSU?id=CkI3EAAAQBAJ

14
Yeni Bölüm / Pi Capital Markets & Forex
« : 17 Ekim 2021, 18:28:59 »
Yatırım yapanların büyük kazançlar sağladığı bu siteye sizde üye olun. Yeni üyelere %30 hoşgeldin bonusu verilmeside ayrı bir güzellik. Gerçek hesap oluşturarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Bizim hakkımızda detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz siteden biz kimiz başlığını okumanız yeterli. Standart, Gold, Platinum, Vip hesaplarından size uygun olanı seçerek hesap oluşturabilirsiniz. Sitemizdeki hizmetlerden yatırım araçları olarak Forex, Emtia, Hisse Senetleri, Endeks CFD, Kripto Para, Spread gibi araçlar yer almaktadır. Sitemizde analizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Promosyonlar ve platform bölümünede göz atabilirsiniz. Daha fazlası için alttaki linkten sitemize giriş yapabilirsiniz.

Site Adresi: http://www.picapitalmarkets.com

15
Yeni Bölüm / Sosyal Medya Hizmetleri
« : 14 Ekim 2021, 06:44:17 »
Pektaş medya olarak birçok sosyal medya işlerinizi profesyonel olarak yapmaktayız. Herkesin ihtiyaç duyduğu beğeni ve takip işleriniz için en hızlı ve en uygun fiyat kampanyalarımız bulunmaktadır. Türk takipçi, Türk otomatik beğeni, Türk gerçek takipçi, Logo tasarım hizmetleri, instagramda reklam hizmetleri, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Web sitemizden detaylara bakabilir whatsapp' tanda iletişime geçebilirsiniz.

Site Adresimiz: https://www.pektasmedya.com
Whatsapp numaramız: 0541 379 39 68

Sayfa: [1] 2 3 ... 66