İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ebru

Sayfa: 1 ... 62 63 [64] 65
946
Yeni Bölüm / Beylikdüzü Kiralık Forklift
« : 03 Eylül 2019, 09:29:01 »


Forklift ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz. Günlük,haftalık,aylık olarak kiralayabilir işlerinizi yapabilirsiniz. Fiyat detayı için sitedeki telefon numarasından arayarak öğrenebilirsiniz. 2014 ten beri siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Bizi tercih eden yüzlerce müşteri hizmetimizden memnun kalmışlardır. En iyi araçlar ile işleriniz sorunsuzca yapılır.Kaldırma,taşıma,boşaltma birçok işi forklift ile kolayca yapabilirsiniz.

Site Adresi: https://forkliftkiralamabeylikduzu.com

947
Yeni Bölüm / Lol Canlı Maç Sorgulama
« : 02 Eylül 2019, 13:02:26 »
Lol Canlı Maç SorgulamaLeague of legends ile alakalı bu siteye tüm oyun severleri bekleriz.

Oyunun özelliklerinden kısaca bahsedersek.

Tutuştur
Hedef rakip birimini tutuşturarak 5 saniye içinde 70-410 (şampiyon seviyesine bağlı olarak) Gerçek Hasar verir, hedefin görülmesini sağlar ve bu süre boyunca hedefin aldığı iyileştirme etkilerini azaltır.

Arındır
Şampiyonunu etkileyen (sindirme ve havaya savrulma hariç) bütün engelleme ile sihirdar büyüsü dezavantajlarını ortadan kaldırır ve alınan engelleme etkilerinin süresini 3 saniyeliğine %65 azaltır.

Bitkinlik
Hedef rakip şampiyonu bitkin düşürerek 2,5 saniyeliğine rakibin hareket hızını %30, verdiği hasarı %40 azaltır.

Çarp
Hedeflenen destansı, büyük veya orta canavara ya da rakip minyona, şampiyonun seviyesine bağlı olarak 390-1000 gerçek hasar verir. Canavarlara karşı kullanıldığında kullanan şampiyonun azami can miktarına bağlı olarak can yeniler.

Oyun Sitesi Adresi: https://www.omylegend.com

948
Yeni Bölüm / Bunu denemeyen var mı?
« : 01 Eylül 2019, 13:16:48 »
e sigara

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte nargile devri kapandı. Onun yerini elde kolayca taşınabilen,köz derdi olmayan elektronik nargileler çıktı. Yani esigaralar. Sizde sevdiğiniz meyve aramalı esigarayı alarak partik bir şekilde hem nargile havası hem normal sigara havası veren bu cihaz ile sigara hizmetinden faydalanmak isterseniz bu siteye girerek alabilirsiniz.Detaylar için siteye bekleriz.

Site Adresi: https://esigaramvaper.com

949
Yeni Bölüm / Online Matbaa
« : 28 Ağustos 2019, 20:01:09 »


Artık her iş internetten daha kolay ve pratik olarak yapılmaktadır. Firmaların işlerinizi hızlandırmak için kolayca ihtiyaçlarını gidermek için online matbaa hizmetini devreye soktuk. Sizler için birçok hizmeti hızlıca halledebilmeniz için bu siteyi oluşturduk.Mesela kolayca online davetiye siparişinizi vererek kalan zamanınızı önemli işlerinize ayırabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile sizlere ucuz davetiye seçeneğide sitemizde sunmaktayız. Daha fazla detay için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://matbaagram.com

950
Yıllardır evinizin vazgeçilmezlerini üreten Ankara’nın en yaygın satış ağına sahip markası Casper Su Arıtma, bir evin ihtiyacı olan su arıtma cihazının tüketicileri için özenle kombinleyerek müşterilerinin beğenisine senetli alışveriş imkanıyla sunuyor.Son teknolojiye uygun su arıtma cihazlarını %100 müşteri memnuniyetiyle sunan ve onlarca müşterisine 29 kişilik bir ekiple hizmet veren Casper Su Arıtma Cihazları ile sizlerinde tanışmanısına yardımcı olmaktayız.

Son günlerde yapılan hizmetlere ekstra olarak Casper Su Arıtma Cihazı sizlerden gelen istekler sonucunda elden taksitli su arıtma cihazı hizmetini sizlere sunmuş bulunmaktayız. Casper Su Arıtma cihazlarını isterseniz 12 ay 18 ay ve 24 ay seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmenizdir.Aşağıda belirtilen telefon numaraları üzerinden istedikleri ürünün kapılarına kadar gelmesi için destek alma şansını elde edebilirler.Yıllardır su arıtma sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda yukarıda da belirtiğimiz gibi isterseniz elden taksitli isterseniz senetli olarak satış hizmeti verebilmekteyiz.Ürün yelpazemiz arasında bulunan tüm ürünlerde 12 – 18 - 24 taksit olarak satış yapabilmekteyiz.Eğer sizlerde su arıtma cihazlarını senetli olarak satın almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Aynı gün kurulum ve montajını yapabilmekteyiz.

Sizler için hem fiyat listemiz hemde iletişim bilgilerimiz yer almaktadır.İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Gsm: 0552 448 03 03
Gsm: 0552 449 03 03
Website: http://www.caspersuaritma.org
E-Mail: info@caspersuaritma.org
Adres: Yukarı Yahyalar Mah. 959 Sok No:9/B YENİMAHALLE / ANKARA

Etiketler:senetli su arıtma cihazı,taksitli su arıtma cihazı951
Yeni Bölüm / Hasta Yatağı
« : 28 Ağustos 2019, 07:34:38 »
Hasta Yatağı Evde De Kullanılabilir

Hasta yataklarımız hem fiziksel hem de bedensel açıdan faydalıdır. Bu nedenle yatak içerisinde bulunan 2x3 oranındaki sistem, yatağın aktif bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Yatak içerisinde çeşitli yaylı sistemler yer alıyor. Bu yaylı sistemler ile birlikte kişi, bedensel açıdan her daim rahatlıyor ve güne dinç bir şekilde uyanıyor. Hasta yataklarımızın kullanım özelliklerine bağlı olarak birçok hasta seçimde bulunabilir. Örneğin uzun yıllar boyunca yatakta zaman geçirmek zorunda kalan insanlar pozisyon veren havalı yatak çeşidinden yararlanabilirler. Çünkü uzun süre yatak içerisinde zaman geçirmek için, bedenin rahat etmesi gerekiyor. Yatakta aktif bir hava akımı yer aldığı için, bu hava akımı vücudun her noktasına değecektir. Bu şekilde kişi ağrılarını ve sızılarından kurtulacak, sağlıklı bir zaman geçirecektir.

Kurulumu Kolay Olan Hasta Yatakları

Yatakların içerisinde bulunan a ve b çeşitleri ile birlikte kurulumlar kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor. Yatağın içerisinde hava akımının meydana gelmesi için motor bulunuyor. Motor aktif olarak çalışmaya başladıktan sonra yatak şişiyor ve hava akımı aktif olarak dolaşıyor. Daha sonra yatak içerisinde 11 cm aralığında bir yükseklik beliriyor. Kişinin kilo ağırlığına bağlı olarak yatağın yüksekliğinde azalmalar oluşabilir, bu gayet doğal bir durumdur. Yatağın kendisine ait kumandası bulunuyor. Kişi istediği zaman kumanda yardımı ile yatağını istediği her pozisyona getirebilir. Yatağın ayak ve baş olmak üzere iki adet kısmı yer alıyor. Yatağın kişinin bedenine uygun olarak bir açısı vardır. Baş kısmında yaklaşık olarak 80, ayak kısmında ise 30 derecelik bir açısı yer alıyor. Bu açılar, yapım aşamasında hastalarımızın sağlığı düşünülerek ayarlanmıştır. Açıları ayarlamak için hastanın tek yapması gereken, yatağın kumandasının tuşuna basmaktır.

Hasta Yataklarının İyileşme Sürecine Katkıları

Yataklarımızın hastaların iyileşme sürecine belirli oranda katkıları bulunuyor. Yatak içerisinde aktif olarak hava akımının yer alması, hastanın kan dolaşımın düzenli olarak oluşmasına yardım ediyor. Örneğin kalp ameliyatı olan bir insanın, yatak üzerinde zaman geçirme aralığı uzun tutulabilir. Havalı yataklarımız sayesinde, kan dolaşımı aktif olduğu için kalp rahatlık ile kan pompalar. Buna bağlı olarak da hastanın iyileşmesi daha da kolaylaşır. Yatağın sağlık açısından faydaları göz ardı edilemez. Ayrıca hastanın sağlığı için, düzenli olarak yatağın temiz tutulması gerekiyor. Temizlik aşamasında ise, yatağın sağ ve sol kısmında korkuluklar bulunuyor. Korkuluklar istenilen zaman diliminde çıkarılıp, dezenfekte edilebilir ve tekrar yerine takılabilir.

Havalı hasta yatağı kullanım açısından pratik ve sağlıklıdır. Hasta olan bireylerin mutlaka alması ve kullanması gereken yatak türüdür. Yatağın kişiye sağladığı hem biyolojik hem de psikolojik katkıları vardır. Bu nedenle, yatağın içerisinde bulunan ortopedik düzen sayesinde kişinin bedeni dinlenir. Sonuç itibari ile birlikte bedensel olarak rahatlayan kişi, gün içerisinde daha rahat bir şekilde hareket edebilme imkânına sahip olacaktır.

Hasta Yataklarının Sahip Olduğu Sistem

Hasta yataklarının, kendi içerisinde sahip olduğu bir sistem vardır. Havalı hasta yatağı içerisinde bulunan motor sayesinde yatak aktif olarak çalışır. İçerisine belirli bir miktarda hava akımı dolmaya başlar. Motor çalışırken, aşırı ses yaratmadığı için, hasta motordan gelen sesten rahatsızlık duymaz. Ayrıca kumandası sayesinde, istenilen her türlü pozisyon elde edilebilir. Hasta dilerse yatabilir, dilerse de oturabilir. Kumandanın içerisinde manyetik olarak bir emniyet kilidi yer alıyor. Bu şekilde hastanın kumandanın tuşlarına yanlışlıkla basarak, kendisine zarar verme ihtimali önlenir. Kumandanın içerisinde pil bulunuyor ve içerisinde paslanma yaratmaması için sık sık kontrol edilmeli ve bittiğinde değiştirilmelidir. Hasta yatağı, hastanın güvenliği için her daim özenle korunmalı ve dikkat edilmelidir.

Hasta Yataklarının Değişen Fiyat Aralıkları

Hasta yataklarımızın kendi içerisinde çeşitleri mevcuttur. Buna bağlı olarak da, fiyat aralıklarında değişimler meydana geliyor. Örneğin havalı hasta yataklarının; her an pozisyon değiştirebilir olması, içinde mevcut olarak hava akımının dolaşması ve uzun yıllar kullanılabilir olması yatağı diğer yatak türlerinden farklı kılıyor. Her hastanın yatak üzerinde geçirdiği bir zaman dilimi vardır. Buna bağlı olarak hasta yatağı kiralama seçeneklerinden yararlanılabilir. 


952
Yeni Bölüm / Dosya Yükle
« : 27 Ağustos 2019, 08:07:37 »


En hızlı dosya yükleme sitesine hoşgeldiniz. Bu siteye üye olmadan 3gb a kadar olan dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Üye olursanız eğer 8 gb'a kadar olan dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Ayrıca üyeler yönetim paneline sahip oluyorlar ve içerikleri yönetebiliyorlar. Kayıt ol linkine tıklayarak anında üye olabilirsiniz. Verilerinizi yedeklemek için sizi siteye bekleriz. Dosyalarınızı yüklemek için sitenin ana sayfasında bulunan yükle logosuna tıklamanız yeterli ister sürükle bırak şeklinde istersenizde gözet seçeneğinden istedğiniz dosyaları seçip kolayca yükleyebilirsiniz.

Site Adresi: dosya yükle

953
Yeni Bölüm / Oyun Sitesi
« : 24 Ağustos 2019, 06:43:20 »


Ateş ve oyun sitesine hoşgeldiniz. Bu sitede birçok kategoride birçok oyun bulabilirsiniz. Savaş,puzzle,spor,yarış,zeka,macera,giydirme,2 kişilik oyunlar ve daha birçok kategoride oyunlar yer almaktadır. Siteyi aşağı doğru kaydırdığınızda oyunlar hızlıca açılmaktadır. Oyunun açıklamasında hangi tuşlarla hareket edeceğiniz yazmaktadır. Ayrıca ateş ve su oyunu popüler olduğu içim onu oynamanızıda tavsiye ederiz. Birçok bölümden oluşan oyun 2 kişiyle oynanmaktadır ve çok zevklidir. Devamı için siteye bekleriz.

Site Adresi: https://atesvesuoyun.com

954
Yeni Bölüm / Zynga Chip Satışı
« : 19 Ağustos 2019, 17:21:13 »

Poker oyunları arasında en çok tercih edilen ve ilk sırada bulunan online poker oyunu tartışmasız Zynga poker oyunudur. İnternet üzerinde boş zamanlarını daha keyifli bir şekilde geçirmek için poker oyunu son derece tercih edilesi bir aktivitedir. Zynga markasının kullanıcılarına sunduğu bu harika poker oyunu hem internet sitesi üzerinden hem de mobil uygulamalar ile kolay bir şekilde oynanabilmektedir. Zynga poker oyununu kolay bir şekilde oynayabilirsiniz ancak oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken birkaç kural bulunmaktadır. O kurallardan birisi de Zynga poker oynarken en önemli öğelerden birisi olan Zynga chip sahibi olmaktır.

Zynga Chip Nasıl Alınır?
Yukarıda belirttiğimiz gibi oyun oynamaya başladığınız zaman Zynga poker size belli bir miktar sanal para olan chip vermektedir. Siz bu chipleri oyun içerisinde kullanabilirsiniz ancak oyununuz ilerledikçe siz chip satın almadıysanız belli bir yerde chipleriniz bitecektir ve herhangi bir oyuna giriş hakkınız bulunmayacaktır. Bu da son derece sıkıcı bir haldir. Bunun için internet üzerinden Zynga chip satışı yapan sitelerden poker chip satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Chip satın almanız için ilk olarak chip satın alacağınız sitenin güvenli olduğuna dikkat etmelisiniz. Chipturk.com birçok zynga poker oyuncusunun isteğini yerine getirmiş ve herkese üyeliksiz alışveriş imkanı tanımıştır. Sizde hemen siteyi ziyaret ederek hiçbir üyelik adımı olmaksızın alışverişinizi yapabilirsiniz.

Zynga Chip Satışı
Chip satın almanız için internet üzerinden birçok site bulunmaktadır. Bu siteler kendi aralarında müşterilerine en iyisini sunmak için büyük bir rekabet oluşturmaktadırlar bu rekabette müşteriler için oldukça olumludur. Bu rekabet sayesinde chip satışı yapan siteler belli zamanlarda uygun fiyatlar verirler. Bu uygun fiyatlar sayesinde oyun severler daha fazla chip satın alarak oyununu daha çok ilerletip geliştirebilir. Zynga markası chip imkânını sunarak kullanıcısına chipleri bittiğinde farklı sitelerden chip alıp oyununa devam etme imkânını vermektedir.

Bu chipleri satın almak için belli bazı ödeme koşulları bulunmaktadır. Bu ödeme koşulları ile rahatlıkla Zynga chip alabilirsiniz. Ödeme koşulları arasında en sık kullanılan yöntem ise kredi kartı ile ödemedir. Kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girerek chip satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak burada önemli olan konu satın alacağınız yerin güvenilir olmasıdır. Eğer güvenilir değilse kredi kartı bilgileriniz ele geçirilebilir. Bu yüzden köklü ve güvenilir sitelerden alışveriş yapmanız çok önemlidir.

Bir diğer ödeme yolu ise havale/eft ödeme yoludur. Bunun dışında teknolojiye ayak uyduran chip satış siteleri bitcoin ile de ödeme imkânı sunmaktadırlar.

Zynga Chip Satın Almak İçin Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
İlk olarak unutmamanız gereken tek bir siteye bağımlı olmamanızdır. Çünkü Zynga chip satışını internet üzerinden birçok site gerçekleştirmektedir. Ve bu sitelerin hepsinin kendisine göre geliştirdiği kurallar ve istekler bulunmaktadır. Bazı siteler üyelikli şekilde alışverişe imkan verirken bazı siteler üyelik olmadan da alışverişinizi yapmanızı sağlayacaktır. Buna ek olarak çalışılan bankaları da söyleyebiliriz. Bazı sitelerin çalıştığı yani hesabının olduğu banka çok fazlayken bazılarının çok azdır. Bu noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü güvenli bir chip satış sitesi birden çok bankada yasal hesabı bulunan sitedir. Bu yüzden eğer chip satın alacaksanız mutlaka kısa çaplı bir araştırma sonucunda chiplerinizi satın alın. İnternet üzerinden aldığınız chipler ile oyun keyfinize de kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


955
Yeni Bölüm / Enerji Kimlik Belgesi
« : 16 Ağustos 2019, 15:00:39 »


Enerji kimlik belgesi avmler,konutlar gibi yapıların enerji sınıfını belirleyen belgedir. Aynı beyaz eşyalardaki D,B,C,D,E,G enerji sınıfları yazan bölüme benzer. Sera gazı salınım değerleride üstünde barındıran Çevre ve Şehircilik Bakalığının yetkili mühendislerinin düzenlediği teknik belgeye denir.Ne Zamana Kadar Ekb Alınmalı?,Enerji Kimlik Belgesi'nin Yasal Dayanağı Nedir?,HANGİ BİNALAR BU KAPSAMIN DIŞINDADIR? ,ENERJİ KİMLİK BELGESİ NERELERDEN ALINABİLİR? vb pekçok bilgiye siteden detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Site Adresi: enerji kimlik belgesi956
Yeni Bölüm / Cami Isıtma
« : 15 Ağustos 2019, 09:48:50 »


Cami ısıtma sistemi çok iyi hesaplanarak kurulmalı ve ısı boşa harcanmamalıdır. Cami ısıtma sistemlerini alırken bu konuda uzman kişilerden sistemi almak en doğru çözümdür. Web sitemizden Bilgisayarlı Cami Isıtma Panosu Özellikleri SP-6,Elektrikli ısıtma sistemleri ve fiyatları,Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri,Cami ısıtma sistemi elektrik tüketimi ne kadar?,Karbon Yerden Isıtma Filmi,Cami Isıtma Sistemi Kurulum Maliyeti vs birçok ısıtma sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Referanslar ve ürünleri görmek için siteye tıklayabilirsiniz.

Site Adresi: cami ısıtma

957
Yeni Bölüm / İlahi Dinle
« : 14 Ağustos 2019, 10:48:40 »

Merhaba sevgili arkadaşlar sizlerde biliyorsunuz ki ilahi dinlemekmek insana manevi huzur verir. Sizde bu güzel ilahilerden günde yarım saat - bir saat dinleyerek kendinize bir huzur verdirebilirsiniz. Ayrıca ilahileri dinlerken sitede bulunan ilahi sözlerini de okuyarak sizde ilahiye eşlik edebilirsiniz. Böylece ilahiyi kolayca ezberleyebilirsiniz. Ençok dinlenen ilahiler ve diğer tüm ilahileri siteye sizler için ekledik. Sizi daha fazla merak içinde bırakmadan siteye bekleriz.

Adres: ilahiler

958
Yeni Bölüm / Telefonunuzdan Para Kazanmak Artık Çok KOLAY !
« : 12 Ağustos 2019, 06:53:29 »


Herkesin Kurban Bayramını Kutlarım Ve Bayramda Bayram Şekeri Gibi Projemizi Sizlere Tanıtmak İsterim. Şimdi aşağıya eklediğimiz "YORUMCU ABİ" Uygulamamızı indirerek bizlere destek olabilir ve ufak miktarlarda dahi olsa kazanç elde etmeye başlayabilrisiniz.

NASIL ÇALIŞIR ?

Uygulamızı İndirdiğinizde Size Görevler Kısmından Görevler Gösterir. Görev Olan Uygulamaları İndirip 5 Yıldız Verip, UYGULAMA KONUSU İLE ALAKALI 1 ADET YORUM ATTIĞINIZDA GÖREV TAMAMLANMIŞ OLUR. Yorumunuzun Ekran görüntüsünü EKRAN GÖRÜNTÜSÜ GÖNDER Bölümünden bize gönderdiğinizde bakiyenizi kazanmış olacaksınız.

Ek olarak Referans Kodunuz İle Kayıt Olan Her Kişi İçin HEM KAYIT OLAN ARKADAŞINIZA HEM SİZE HER SEFERİNDE 50 KURUŞ !
Şimdi Kazanmak İçin Tek Yapmanız Gereken Uygulamamızı İndirerek Kazanmaya BaşlamakÖDEME YOLLARI;

Ödemenizi Size Her Yolla Ulaştırmak İçin Elimizden Gelen Her Şeyi Yapıyoruz.
İNİNAL, PAPARA VE TÜM BANKALARA KESİNTİ OLMAKSIZIN ÜCRETİNİ GÖNDERMEKTEYİZ

Saygılarımız İle... YORUMCU ABİ

Adres: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yorumcuabi.android

959
Yeni Bölüm / Egepen Ankara
« : 10 Ağustos 2019, 06:53:33 »


Hava şartlarının sizi etkilemesine izin vermiyoruz. Kışın soğuk havanın içeri girmesini engelliyor,yazında sıcak havanın içeri girmesini engelliyoruz. Ayrıca dışarda uçuşan küçücük toz taneleri bile pencerenizden içeri giremez. Sizler için en kaliteli malzeme kullanarak ürünlerimizi yıllarca kullanmanızı sağlıyoruz. En uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ölçünüzü aldıktan sonra usta eller ile kesilip biçilerek işleriniz teslim edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Detaylar için sitemize girebilirsiniz.

Site Adresimiz:
egepen ankara
egepen çankaya
egepen dikmen

960
Yeni Bölüm / Kına Organizasyon
« : 07 Ağustos 2019, 10:36:23 »


Biribirini seven çiftlerin bir ömür boyu birlikte yaşamaya adım attıkları o gün için düzenlenen kına organizasyonunu sizler için profesyonel olarak yapmaktayız. Sadece bir gün yapılan ve ömür boyu hafızalarda kalan o gün için misafirlerizide memnun etmek bizim işimiz. Masaların dekorları özenle hazırlanır,sahne ve taht dekoru kurulur,kına konsepti hazırlanır. Siz bunlarla kafa yormak yerine sadece gecenizde eğlenmeyi düşünebilirsiniz. Organizasyonda yapılan diğer detay ve hizmetler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: kına organizasyon


Sayfa: 1 ... 62 63 [64] 65