İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - nullsix

Sayfa: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26
331
Genel Sohbet / Para Kazandıran İş Fikirleri
« : 27 Kasım 2019, 19:00:45 »
Para Kazandıran İş Fikirleri

Kolay kredi çekmek için internette araştırma yaparken gözünüze web sitemiz iliştiyse ne mutlu size. Web sitemiz kredi, banka, ekonomi gibi hayatın içinde olan ve size büyük katkı sağlayacak bilgiler içermektedir. Web sitemiz güncel ve aktif bir site olup sitemize Kolaykredi.info adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde ek iş fikirleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Kuru bilgiden ziyade sizi hedefe ulaştıracak nokta atışı yapacağınız bilgileri sitemizden temin edebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak siz de kendinize bir iş alanı belirleyip para kazanabilirsiniz. Haydi vakit kaybetmeden siz de web sitemizi kullanın. Sizin için özel olarak hazırladığımız içeriklerden faydalanmaya başlayın.

332
Site İsmi : Techwarn.com

Site Konusu : Türkçe teknoloji haberleri Techwarn.com adresinde

Domain Kayıt Tarihi : 03 - 2014

Tanıtım ve Açıklamalar : Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Techwarn.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren Türkçe teknoloji haberleri sitesi ile birlikte, teknolojiye dair birbirinden çarpıcı içeriklere kolayca ulaşabileceksiniz.

Sitede teknoloji adına adeta yok yok! Mobil dünyasından bilgisayarlara, oyunlardan uygulamalara kadar ilginizi çekebilecek türlü türlü Türkçe teknolojik gelişmeler burada sizleri bekliyor olacak.

Techwarn.com platformunun dili İngilizce idir. Dolayısıyla, bu siteye girenler; hem keyifle teknoloji içerikli paylaşımlara gözatabilecek, hem de bir yandan İngilizce pratik yapacaktır. Sitede zaman zaman Fransızca, İtalyanca ve Türkçe konu başlıkları da görebilirsiniz. Adeta uluslararası bir teknoloji platformudur burası.

Sitenin en sevilen kategorilerinden birisi, HOW TO adlı kategoridir. How to kelimesinin Türkçe karşılığı, bildiğiniz gibi 'NASIL' idir. Kategori içerisinde, bilgisayarınızı nasıl en iyi şekilde koruyabileceğinizi, en iyi oyun bilgisayarlarını nasıl seçebileceğinizi, sizi gizlice izleyen cihazları nasıl tespit edebileceğinizi, nasıl güvenli bir biçimde araba kullanacağınızı ve fazlasını görebilirsiniz. Siteyi beğenirseniz, sevdiklerinize de mutlaka tavsiye ediniz.

333
Genel Sohbet / OSGB İstanbul - Kaleosgb.com.tr
« : 27 Kasım 2019, 16:48:33 »


Web Site İsmi : Kaleosgb.com.tr

Site Başlığı : OSGB İstanbul - Kaleosgb.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 02 / 2014

Site Tanıtımı : Kale OSGB, 2005 yılından bu yana, çalışma bakanlığından almış olduğu yetki neticesinde, faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Sizlere Kale OSGB hakkında bilgiler vermeden evvel, OSGB kelimesinin açılımını belirtmek isterim. OSGB kelimesi, ortak sağlık güvenlik biriminin açılımıdır.

Örneğin bir işletme çalışanlarının, iş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili eğitim alması gerekiyor. İşte bu noktada devreye, OSGB İstanbul hizmeti sunan Kale OSGB girer. Kale OSGB, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Ve 15 yılı aşkın süredir, çok sayıda işletmeye çözüm ortağı olmuştur.

İlk yardım eğitimlerinden tutun yangın tatbikatlarına, iş sağlığı eğitimlerinden iş güvenliği eğitimlerine, risk analizinden mobil sağlık taramasına, iş yeri hemşiresi hizmetinden patlamadan korunma ile ilgili dökümanlar hazırlamaya kadar pek çok ihtiyacınızı buradan en iyi şekilde karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

İSG İstanbul linkine tıklayarak, Kale OSGB firmasını ve sunduğu hizmetleri daha yakından tanıyabileceksiniz.

Adres: İOSB Mahallesi İsdök Sanayi Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat: 2 No: 10 Başakşehir - İSTANBUL
Telefon Numarası: 0212 485 80 80

334
Genel Sohbet / Bağcılar Beyaz Eşya Servisi
« : 25 Kasım 2019, 19:52:28 »
Bağcılar Beyaz Eşya Servisi

Bağcılar beyaz eşya servisi olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet sunan yetkili servisimize ulaşmak için Beyazesyaustasi.com internet adresimizi kullanabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan firmamız kısa sürede büyük işler başardı. Beyaz eşya sektöründe özellikle Klima servisi, kombi servisi, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, ankreste set servisi alanlarında büyük işlere imza attık. Servis elemanlarımız eğitimli ve alanında uzman kimselerdir. Bu yüzden arızaları kısa sürede tespit edip gideriyoruz. Hizmet verirken her zaman bütçenizi düşünüp size uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz.

335
Yenikapı Bandırma feribot fiyatları teknobilgi.net içerisinde

An itibariyle Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 48 TL ile 72 TL arasında değişkenlik gösterilmektedir. Görüldüğü gibi fiyatlarda bir değişkenlik söz konusudur. Yani feribota bineceğiniz güne göre, bazen fiyat artmakta, bazen ise düşmektedir. Bu konu ile ilgili en detaylı bilgiler, yazımızın başında da vurgulamış olduğumuz gibi, teknobilgi.net adresi üzerinde sizleri bekliyor olacak.

Aynı web sitesi içerisinde, instagram dondurma nasıl yapılır sorusunun yanıtı da mevcuttur. Instagram hesabınızı, geçici bir süreliğine de olsa, pasif hale getirmek istiyorsanız, siz de burada anlatılan dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buji nedir sorusunun en basit yanıtını sizlerle paylaşacağım. Buji, araçlarımızdaki ateşleme sisteminin bir parçasıdır. Buji hakkında çok daha kapsamlı bilgiler, teknobilgi.net ziyaretçilerine takdim edilmiştir.

336
Power Enerji, Güneş Paneli ile Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi ve güneş enerjili tarımsal sulama, tesla solar çatı üstü güneş enerjisi ev, bina, fabrika elektrik üretimi ile solar panel satışı yapan solar enerji firmasıdır.
Firmamız, yenilenebilir enerji kaynaklarından olan Güneş Enerjisi ve Rüzgar Enerjisi ne dayalı elektrik üretimi sistemleri kurulumları yapmaktadır. Gelecek nesillere temiz ve güvenilir bir dünya bırakma hedefindeyiz.

Web: Powerenerji.com

E-Mağaza: satis.powerenerji.com


Power Enerji Solar Enerji Firması

Yenilenebilir Enerji Kaynakları olan Güneş Enerjisi ve Rüzgar Enerjisi ne dayalı enerji üretim sistemleri yapan firmamızın başlıca faaliyet alanları aşağıdadır.

Güneş Paneli ile Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi sistemleri; Güneş ışığında yer alan Fotonların güneş paneli yüzey alanına düşmesi ile panel hücrelerinde meydana getirdiği elektriksel akımların birleştirilerek elektrik üretilmesinin genel adıdır.Güneş Enerjisi ile üretilen enerji farklı alanlarda kullanılabilir. Bu nedenle kullanım alanları şöyledir.

    Akülü (Bataryalı) Off Grid Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi
    Şebeke Uyumlu Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi ( On Grid )
    Ges; Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Santralleri ( Enerji Tarlaları)
    Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri
    Güneş Enerjili Tabela Aydınlatma Sistemleri
    Güneş Enerjili Kamera Güvenlik Sistemleri
    Güneş Enerjili Trafik Uyarı Levhaları

Solar Paket Akülü (Off Grid) Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi

Off Grid yani Akülü (Bataryalı) Güneş Enerji Sistemleri; Güneş Paneli, İnverter, Şarj Kontrol Ünitesi ve Batarya (Akü) den oluşur. Bu sistemlerin çalışma mantığı şöyledir.
Güneş Paneli enerji üretir, üretilen enerji şarj kontrol ünitesi ile batarya grubuna şarj edilir. Depolanmış Enerji İnverter ile 220 Volta çevrilerek elektrikli aletlerin çalıştırılması sağlanır.

Güneş Enerji Sistemleri fiyatı, maliyeti, kurulumu, Güneş Paneli

Off Grid Akülü Solar Enerji Sistemlerde Kullanılan Ürünler Nelerdir?

    Güneş Paneli
    Akü (Batarya)
    İnverter
    Şarj Kontrol Ünitesi
    Solar Kablo ve Konnectörler

Off Grid Akülü Sistemler Nerelerde Kullanılır

Off Grid yani Akülü Güneş Enerjili Elektrik Üretim Sistemleri hiç elektrik olmayan yerlerde tercih edilir. Batarya grubuna üretilen enerjinin depolanması nedeniyle güce elektrik kullanımı bataryalara depolanmış enerji üzerinden yapılmaktadır.

Off Grid Akülü Solar Enerji Sistemleri Kullanım Alanları Nelerdir?

    Bağ Evleri
    Yayla Evleri
    Dağ Evleri
    Karavanlar
    Tekneler
    Kulübeler
    Çoban Evleri
    Avcı Kulübeleri
    Arıcılar
    Kampçılar


Çatı Üstü Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi (On Grid)


2018 yılı itibari ile Evler için çatı üstünde güneş enerjisi elektrik üretimine onay verilmiştir. Artık evin elektrik ihtiyacı için çatıda güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi kurulabilir, ihtiyaç fazlası elektrik elektrik dağıtım kurumuna satılabilir.

Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Nedir? Nasıl Yapılır? Maliyeti? Fiyatı

Evler için maxsimum 10 Kw Çatı üstü güneş enerjisi sistemi kurulabilir. Elektrik dağıtım kurumu ile anlaşma yapılması durumunda 10 yıl boyunca üretim fazlası elektriği elektrik dağıtım kurumuna satabilirsiniz. Ticari bir işlem olmasına rağmen elektrik satışından KDV ve Gelir vergisi muhafiyeti olduğundan bu vergileri ödemeyeceksiniz.
Elektrik tüketimi ve elektrik faturası (TL) dikkate alınarak eviniz için 3kw, 5kw, 7.5kw ve 10 kw sistem kurmanız mümkündür.

İş yerleri ve fabrikalar için 10 kw sınırlaması yoktur. Fabrikalar elektrik tüketimi ve çatı alanları dikkate alınarak yasal sınırları içinde istedikleri kadar büyüklükte sistem kurabilirler.
Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemlerinde Kullanılan Ürünler Nelerdir?

    Güneş Panelleri
    On Grid İnverter
    Çiftyönlü Elektrik Sayacı
    Takip Sistemi
    Konstrüksiyon
    Solar Kablo ve Konnectör

Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemleri Kullanım Alanları Nelerdir?

Çatı üstü güneş enerjisi sistemleri çatı alanları dikkate alınarak aşağıdaki alanlarda kurulabilir.

    Evler
    Apartman Ortak Kullanımı
    Fabrikalar
    İş Yerleri
    Okullar
    Hastaneler
    Avmler
    Kamu Kurumları

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama

Tarımda kullanılan elektrikli pompaların güneş panelinin ürettiği enerji ile çalıştırılmasına denilmektedir. Artan Mazot Maliyetleri ve Yüksek gelen Elektrik Faturaları üreticileri Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemlerine yöneltti.

Güneş Enerjili Sulama Sistemi FiyatıBu nedenle üreticiler, daha az maliyetli olduğu ve sadece kurulum maliyeti ile 25 Yıl Ekonomik Ömre sahip olduğu için Güneş Paneli ile çalışan Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Kurmaya başladılar.
1Hp (Beygir) pompalar ile 150 Hp ye kadar tüm pompalar güneş enerjili sulama sistemi ile çalıştırılmaktadır. Güneş Enerjili Sulama Pompası Dalgıç Pompa Güçleri şu şekildedir. 0.75 kw ( 1 Hp ), 1.1 kw ( 1.5 hP,) 1.5 kw ( 2 Hp ) 2.2 kw ( 3 Hp ), 3 kw ( 4 Hp), 4 kw , 5.5 kw ( 7.5 Hp ) , 7.5 kw (10 Hp), 11 kw, 15 kw ( 20 Hp), 18 kw ( 24 Hp ), 22.5 Kw ( 30 Hp ), 30 Kw ( 40 Hp ), 37 kw ( 50 Hp ), 45 kw ( 60 Hp ) , 55 kw ( 75 Hp ), 75 kw ( 100 Hp )
Güneş Enerjili Sulama Sistemi Faydaları

- Sadece Kurulum Maliyeti vardır. Extra bir bakım maliyeti yoktur. Mazot maliyeti ve Elektrik faturası gibi sürekli sürekli maliyet çıkarmaz.
- Doğru ürünler ile iyi bir sistem kurmanız durumunda 25 Yıl Ekonomik Ömre Sahiptir.
- Türkiye iklimi ve enerji maliyetleri dikkate alındığında yatırım maliyetini 4,5 - 5 yılda çıkarmaktadır. Sistem maliyetini 5 yılda amorti eder.
- Sulama Dönemleri olan Nisan - Eylül Ayları arasında her gün kullanabilirsiniz. Sistemlerimiz, bulutlu havalarda dahi çalışmaktadır.
- Türkiye Coğrafi şartları düşünüldüğünde Günlük Kesintisiz olarak 9 saat kullanabilirsiniz.
- Mevcutta bir pompanız var ise başka bir işleme/maliyete gerek olmaksızın güneş enerjili sulama sistemine dönüştürülebilir.
- Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Kurulumunda kullanılan Güneş Panelleri için 10 Yıl Verimlilik Garantisi Veriyoruz. Ayrıca Kurulumunu yaptığımız sistemler için 2 YIL Servis Garantisi Sunuyoruz.
- Sürekli artan akaryakıt maliyetleri ve yüksek gelen elektrik faturaları göz önüne alındığında neden daha fazla para harcayasınız ki?

Güneş Paneli Satışı

Güneş Paneli, başta Monokristal ve Polikristal olmak üzere esnek güneş paneli, halfcut solar panel de dahil olacak şekilde Güneş Paneli satışını e-mağazamız satis.powerenerji.com adresinden yapmaktayız.

Monokristal Güneş Paneli Fiyatı


Polikristal Güneş Paneli

10 Watt ile 385 watt arası tüm polikristal güneş paneli ürünlerimizi incelemek için satis.powerenerji.com/Gunes-Paneli-Fiyati/polikristal

Solar Enerji Sistemleri Ürün Satışı

E-Mağazamız satis.powerenerji.com da tüm yenilenebilir enerji solar ürünleri bulabilirsiniz.

    Güneş Panelleri
    İnverterler
    Şarj Kontrol Ünitesi
    Jel Akü
    On Grid İnverter
    Solar Kablo
    Konnectör
    Rüzgar Türbini
    Dalgıç Pompa
    Güneş Enerjili Tarımsal Sulama
    Jeneratör
    Solar Aydınlatma Sistemleri
    Solar Pompa Sürücü

Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretimi

Rüzgar Türbini ile Rüzgar Enerjisi elektrik üretimi, Rüzgarın hareket enerjisini elektrik enerjisine çeviren sistemlerdir.

Rüzgar Türbini Nasıl Çalışır

Rüzgar Türbinleri, alternatör kapasitesine göre elektrik üretimi sağlamaktadır. Örneğin 500 Watt 12 Volt Rüzgar Türbini optimal rüzgarda örn: 10m/s (Rüzgar Türbini çalışma aralığı 2m/s – 20m/s ) de saatte 500 watt elektrik üretebilir. Bu nedenle kendi ihtiyacınız için, ihtiyacınıza uygun rüzgar türbini seçmelisiniz.
Rüzgar Türbini ile Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretimi için Gerekli olan Malzemeler Nelerdir?

    Rüzgar Türbini
    Rüzgar Türbini Şarj Kontrol Sistemi
    Rüzgar Türbini Frenleme Sistemi
    Akü Grubu (Bataryalar)
    İnverter
    Rüzgar Türbin Direği
    Kontrol Panosu


Rüzgar Türbini Satışı

E-Mağazamız satis.powerenerji.com da tüm yenilenebilir enerji rüzgar türbini ile ilgili ürünleri bulabilirsiniz.

    400 Watt Rüzgar Türbini
    500 Watt Rüzgar Türbini
    750 watt Rüzgar Türbini
    1000 watt (1 kw) Rüzgar Türbini
    1500 watt (1.5 kw) Rüzgar Türbini
    2000 watt (2 kw) Rüzgar Türbini
    4000 watt (4 kw) Rüzgar Türbini

Jeneratör Satışı

Jeneratör ihtiyacınız için dizel, benzinli, kabinli ve mobil jeneratör seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza uygun jeneratörü E-Mağazamız satis.powerenerji.com da bulabilirsiniz.

kabinli dizel, benzinli jeneratör fiyatı

    Dizel Jeneratör
    Benzinli Jeneratör
    Kabinli Jeneratör
    Mobil Jeneratör
    2.el Jeneratör

Pompa Satışı

Tarımsal sulamada kullanılan sulama pompaları E-Mağazamız satis.powerenerji.com da bulabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza uygun pompayı en uygun maliyetle alabilirsiniz.

    Dalgıç Pompalar
    Yatay Pompalar
    Jet Pompalar
    Solar Pompalar

UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Satışı

Ups Kesintisiz Güç Kaynakları nı E-Mağazamız satis.powerenerji.com da bulabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ups kesintisiz güç kaynağını en uygun maliyetle alabilirsiniz.

    Online Ups Kesintisiz Güç Kaynakları
    Offline Ups Kesintisiz Güç Kaynakları
    Evler için Ups Kesintisiz Güç Kaynakları
    İş yerleri için Ups Kesintisiz Güç Kaynakları
    Hastane Ups Kesintisiz Güç Kaynakları

Solar Enerji Bayilikler Veriyoruz

Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi, Solar Enerji, Güneş Paneli, Jeneratör Bayii Arıyoruz.
Power Enerji olarak sunduğumuz hizmetleri ve satışını yaptığımız ürünleri TÜRKİYE genelinde pazarlama ve kurulum yapacak bayiler arıyoruz.

Güneş Enerjisi Paneli Fiyatı

Hangi Alanlarda Bayilik Veriyoruz ?

    Güneş Paneli
    İnverter ( On Grid İnverter – Off Grid İnverter)
    Solar Pompa Sürücü
    Çatı Üzeri Güneş Enerji Santrali
    Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri Kurulumları
    Dalgıç Pompalar
    Rüzgar Türbinleri
    Jel Aküler
    Off Grid ( Şebeke Bağlantısız) Güneş Enerjisi Sistem Kurulumları
    On Grid ( Şebeke Bağlantılı)Güneş Enerjisi Sistem Kurulumları
    Jeneratörler ( Dizel – Benzinli ) ( 1kVA- 300 kVA)
    UPS Kesintisiz Güç Kaynakları

En önemlisi de BAYİLERİMİZE yukarıda yer alan Ürünler ve Hizmetler için TEKNİK DESTEK sağlıyoruz.
Kimler ile Çalışmak İsteriz ?

    Elektrik Sistemleri üzerine çalışan (Tesisat , Mühendislik , Enerji vs. Firmaları)
    Sulama Sistemleri üzerine Çalışan Firmalar ( Damala sulama, yağmurlama sulama sistemleri vs.)

Bayilerimize Nasıl İmkanlar Sunuyoruz ?

    Bayilik verdiğimiz ürünleri ( Güneş panelleri, Solar aküler, inverter, solar pompa, jeneratör, altyapı malzemeleri vs.) İskontolu olarak müşterilerimize sunuyoruz. Buradaki iskonto oranımız % 10 – %20 arasında değişmektedir.
    Bayilerimizi bulundukları ilde-ilçede müşteri bulabilir müşterilerine hizmet verebilirler. Doğrudan bize ulaşan müşterilerimizi bulundukları ildeki Bayilerimize yönlendireceğimizi taahhüd ederiz. Bayimiz olan firma o ilde tek olacaktır. Tarafımızdan O ilde başka kişilere/firmalara ürün satılmaz.
    Reklam Desteği ( Web Sitemizde Bayi Adı Adres – Telefon -Mail bilgileri yayınlanır)

POWER ENERJİ

İnternet adresi: https://www.powerenerji.com
E-Mağaza: https://satis.powerenerji.com
E-mail: info@powerenerji.com
Telefon - Whatsapp: 0532 745 27 63

337
Genel Sohbet / Özlüce Evden Eve Nakliyat
« : 17 Kasım 2019, 14:39:27 »
Özlüce Evden Eve Nakliyat

Özlüce evden eve nakliyat firması olarak sağlam ve temiz iş yapmayı kendimize ilke edindik. İlkelerimizden taviz vermeden nakliyat işini en güzel şekilde yapmayı planladık. Nakliyat işi için çok sağlam bir ekip kurduk. Firmamız son teknolojik cihazlarla taşıma işlemi yapmaya devam ediyor. Asansör sistemi ile eşyaları kısa sürede taşıyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı gösteriyoruz. Bugün özlüce halkı bizi çok iyi tanıyor. Nakliyat işi olduğu zaman ilk önce bizim firmamıza geliyor. Özlüce evden eve nakliyat firmamıza ulaşmak için hemen siz de  Bursaevdenevenakliyatvar.com internet adresimizi kullanarak bize ulaşın. Sitemizden hizmet detaylarımıza ulaşabilirsiniz.

338
Sosyal İlişkilerde En Çok Yapılan İletişim Hataları - Ömer TERZİ


Sosyal ilişkilerde en çok yapılan hatalar iletişim kaynaklıdır. İletişim hataları, kişileri sıklıkla büyük anlaşmazlıklara sürükleyerek ilişkinin ömrünü tüketen problemlerin temeli olabilmektedir. Akademisyen ve İletişim Uzmanı Ömer Terzi ilişkilerde yapılan iletişim hatalarını sıraladı.

 
Sosyal ilişkilerde, aile içinde ve evliliklerde çok sık tartışmalar, anlaşmazlıklar olabilmekte. Son derece doğal olan bu durum kimi zaman anlaşmazlıklarda kurulan cümleler son derece yıkıcı ve yıpratıcı olabiliyor. Anlık öfkelere yenik düşüp karşımızdaki kişiye duyduğumuz sevgi ve saygıyı hiçe sayan kritik iletişim hataları yapabilmekteyiz.

 
PROBLEMİN GÜN YÜZÜNE ÇIKMASINI ENGELLEYİN!

İlişkide sevgi, saygı, güven ve haz ilkeleri çok önemlidir. Bu dört ilkeyi ilişkilerde sağlamak anlamlıdır. Sen diliyle hitap etmek, suçlayıcı ifade etmek, cezalandırıcı bir şekilde ifade etmek, birbirinin ebeveyni pozisyonuna geçmek, hayatı paylaşmaktan öteye geçmek gibi kavramlar iletişim hatalarıdır. Bireyselliği korumak gerekmektedir. İlişkide yapılan bir diğer hata iç içe olmaktır. İlişkideki bir problemi başka biriyle (aile üyeleri, arkadaş) paylaşmak ve dışarıya taşımak yerine ilişki içinde çözüme kavuşturulmalı. Aksi takdirde problem dışardan müdahale ile büyüyüp, yanlış yönlere çekilebilir ya da başka bir sorunda bu problem tekrardan gün yüzüne çıkabilmektedir.


KARŞINIZDAKİ KİŞİYİ SUÇLAMAKTAN SAKININ!

Karşı tarafı suçlamaktan kaçının. Bir problem karşısında ilişkide haklı ya da haksız aramak yerine birbirinin duygu ve düşüncelerini anlamak önem taşımaktadır. Sosyal ilişkilerde sadece tek bir tarafı suçlamak, sorunu karşı tarafa yüklemek bir diğer iletişim hatasıdır. Sürekli olarak geçmişte yaşanmış olayları konuşmak sizi ileriye taşımayacaktır tam tersine ilişkideki sorunları kısır döngü içerisine sokabilmektedir. Geçmişte yaşanan problemleri geçmişe yönelik iletişim ile birlikte geçmişte bırakmak ilişki için en sağlıklı olandır. İlişkide bireyin haklarına ve kendi benliğine saygı duymak ve onun haklarını ihlal etmemek gerekmektedir. Tartışma esnasında karşı tarafın zayıf yönlerini, hassas olduğu noktaları bilerek o kişiyi bu yönlerden kırmaya çalışmak, bireyin değerlerine saldırmak, hakaret etmek bireyin özgüvenini sarsmakla beraber ilişkideki saygıyı da zedelemektedir.


SEVGİNİN DÜŞMANI: ELEŞTİRMEK

“Eşinin ihtiyacını, beklentilerini arayıp bulmak, orta noktada buluşmak yerine, kendi hayat senaryosunu karşı tarafa empoze edenler sorunlar karşısında müvekkilini, suçlu ya da suçsuz olduğunu düşünmeden, körü körüne savunan avukatlar gibi davranırlar. Oysa evlilikte hâkim gibi olmak, ortada bir problem olduğu zaman “Acaba eşim haklı mı?” diye düşünebilmek sağlıklı bir iletişim için şarttır. Evlilikte “Seni seviyorum” dan daha güzel bir söz varsa o da “Sen haklısın” diyebilmektir. Eşlerin gerektiğinde sorunlar karşısında birbirlerine “Sen haklısın” diyememesi zıtlaşmayı körükler ve sorun ne olursa olsun, eşler birbirinin kişiliğini sorgulamaya başlar.


İLETİŞİM HATALARINI ÖNLEMENİN PRATİK YOLLARI!

• Empati yapmaya çalışın. Kendi duygularınızı, düşüncelerinizi hatta kırıldığınız noktaları ifade ederken doğru söylemlerde bulunmanız ve kendinizi anlatabilmeniz için empati kurmak çok önemlidir.
• Yüksek ses tonu ile konuşmayın, hakaret etmeyin.
• İş, arkadaş ve aile ilişkilerinizde özür dilemekten kaçmayın.
• Yaşamdan ve iletişimden beklentilerinizi berberce uyumlu bir biçimde belirleyin. Her ilişkide problemler olabilir diye düşünmelisiniz. Karşı taraftan sürprizler ve sevgi beklentisinde olmayın.
• Geçmişi gündeme getirmeyin, getirecekseniz de sakin olun. Aslı önemli olan ise anı yaşamaktır unutmayın.
• Kötü ve olumsuz konulara odaklanmayın. Aksi halde yaşanacak sevgi dolu zamanların önüne geçmiş olursunuz.
• Yaşanan sorunlar karşısında soruna dair konuşmamak, içinize atmak sorunun büyümesine sebep olur. Sakin biçimde duygu ve düşüncelerinizi paylaşmaktan ve uzman desteği almaktan çekinmeyin.

www.omerterzi.com                                       

www.youtube.com/omerterzi1       


339
Türkiye’nin en çok tercih edilen yedek parça sitesi

Yedek parça satışı yapan parcayedek.com sitesinde Porsche yedek parça temin edebilirsiniz. Bütün marka araçların yedek parça satışını yapan firma bugün yedek parça satışında ekol sitelerden birisidir. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde kargoya veren firmaya ödemelerinizi havale ve kredi kartı ile yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. Sitede satılan tüm parçalar orijinal ürün olup yan sanayi ürün satışı yapılmaz. Siteden aldığınız ürünler garantilidir. Yedek parça siparişi vermek için hemen siz de Parcayedek.com internet adresini kullanabilirsiniz. Tüm marka araçların yedek parçalarını sitemizden temin edebilirsiniz.  Sitemizden keyifli bir şekilde alışveriş yapmak için hemen web sitemize giriş yapın.

340
Genel Sohbet / Ülkemizin en iyi İş Güvenliği Firmaları
« : 12 Kasım 2019, 18:51:43 »
Ülkemizin en iyi İş Güvenliği Firmaları

İş güvenliği firmaları içinde kale osgb firmasını seçtiyseniz İş güvenliği uzmanlığı eğitimi, işyeri hekimliği hizmetleri, işyeri hemşire hizmetleri, mobil sağlık taraması, risk analiz ve değerlendirmesi, acil durum eylem ve tatbikatı, patlamadan korunma, iş sağlığı ve güvenliği, yangın eğitimi ve tatbikatı alanlarda hizmet alabilirsiniz. Kale osgb firmasına Kaleosgb.com.tr internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan ve kısa sürede sektörün öncü firması haline gelen kale osgb iş sağlığı ve güvenliği konusunda en büyük destekçiniz olmaya devam ediyor. Ürün ve hizmetleri incelemek ve bizlere ulaşmak için hemen web sitemizi kullanın. Tüm detaylara internet sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

341
Genel Sohbet / Hazır Site Kurdurmak Çok Kolay
« : 10 Kasım 2019, 16:11:39 »
Hazır Site Kurdurmak Çok Kolay

Hazır site kurdurmak istiyorsanız siz de herkes gibi Medyaweb.net adresine giriş yapın. Size uygun site şablonundan uygun olanları seçip hemen sipariş geçin. 150 liradan başlayan fiyatlarla sizin de firmanızın bir web adresi olsun. Firmanızın tanıtım ve reklamını web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ürünlerinizin satışını da web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Web siteniz sizin tanıtım ve reklam yüzünüz olabilir. Web sitesini kurduktan sonra nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız onu da dert edinmeyin. Ekibimiz bu konuda size destek olacaktır. Kurduğumuz web siteleri sorunsuz bir şekilde çalışır. Yönetmesi de çok kolaydır. Web sitenizi geliştirme konusunda bizden her konuda destek alabilirsiniz.

342
Genel Sohbet / Av malzemeleri satış platformu - Birolav.com
« : 10 Kasım 2019, 15:02:52 »
Av malzemeleri satış platformu - Birolav.com

Türkiye'nin önde gelen av bayilerinden biri olan Birol av market, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Online olarak kredi kartı ile de satış yapan av bayi, özellikle avcılık sektörüne hizmet vermekle birlikte, kara avı, balık avı, kamp, outdoor, giyim, ayakkabı, bot, atıcılık, airsoft, kamp çadırı, misina, olta, iğne, zoka, av tüfeği, kuru sıkı, paintball, optik, elektronik, parti, eğlence, havai fişek, volkan ve meşale ürünleri de satmaktadır.

Satmış olduğu tüm ürünler sertifikalı ve garantilidir. Ayrıca site üzerinde, balık avı, kara avı ve avcılıkla ilgili bir çok bilgi içeren blog bölümü de bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen sitede, Türkiye'nin en kaliteli av malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerle buluşuyor.

Site adresi: Birolav.com

343
Genel Sohbet / İndirimli Düğün Paketleri
« : 10 Kasım 2019, 14:33:58 »
İndirimli Düğün Paketleri

Neden inegöl mobilyası çok sık tercih ediliyor hiç merak ettiniz mi? Mobilya alacak kişiler ilk önce ürünün sağlamlığına bakmaktadır. Milyarlarca para ödedikleri mobilyanın daha taksitinin ödenmeden yıpranması aile bütçesine büyük zarar verir. Mobilyayı dönemlik sezonluk değil ömürlük almak isteyenler İnegöl mobilyayı tercih etmektedir. İnegöl mobilyanın İndirimli Düğün paketleri özellikle yeni evlenecek çiftler tarafından tercih edilmektedir. Mobilya seti almak için siz de herkes gibi  Mobilyaseti.com internet adresini kullanabilirsiniz. Sitede yer alan tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Ürünle ilgili her türlü sıkıntıda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünleri dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. Sitemize giriş yapıp hemen ürünlerimizden seçim yapmaya başlayın.

344
Web Site İsmi : xn--apartmantemizlii-xhc.com

Site Başlığı : Apartman Temizliği ve İnşaat Sonrası Temizlik - xn--apartmantemizlii-xhc.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2010

Site Tanıtımı : Apartman temizliği hizmetleri kapsamında merdiven temizliğinden tutunda dış cephe temizliğine kadar sizde her konuda feriştah yönetim birinci sınıf hizmetlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Personellerimiz çevre temizliği ile özel ilgilenmekte ve sizlere özel bir site teslim etmek için özel çaba sarf etmektedir. Siz de sitenizi apartman temizliği ile ilgili firmamıza emanet edin. Eve geldiğinizde daha apartmana girmeden temiz bir site sizleri karşılasın. Şirketimiz yıllardır aşkın tecrübesi ile merdiven temizliği konusunda müşterilerine profesyonel yardım sağlamaktadır. Apartman yöneticilerine ve sakinlerine baş belası olan bu soruna kurumsal bir çözüm arıyorsanız tam yerindesiniz.

Firmamız apartman temizliği alanında yaygın hizmet ağı ve kaliteli hizmetleri ile lider bie apartman temizlik şirketi olarak apartman temizliği alanındaki düşüncelerimizi aktarmal istiyorum. Sağlıklı ve aynı zamanda konforlu bir yaşam için yaşadığınız ortamların temiz olması kuralı en önemli kuralların başında gelmektedir. Bu bağlamda son dönemlerde oldukça  hem kolaylık açısından hem de hijyen açısından oldukça büyük bir hizmet alanı olan profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel temizlik hizmet sektöründe sayısız birçok temizlik firması faaliyet gösterse de bu firmaların birçoğu fahiş fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Apartman temizliği firması olarak firmamız ise önceliğini fiyatlarına değil müşteri memnuniyetine vermektedir. Bu bağlamda da firmamız, siz değerli müşterilerimiz için cebinizi zorlamayacak en uygun fiyat seçeneklerini sizler için sunarken sizlere kaliteden ödün vermeden kalite standartlarının üzerinde bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı İstanbul’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. İnşaat sonrası temizlik bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır. Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar.

İnşaat sonrası ince temizlik kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha seçici olmalıdır. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Varsa sürekli temizlik hizmeti verdiği projeler ziyaret edilir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda Entegregroup temizlik şirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız.

Web Site: https://www.xn--apartmantemizlii-xhc.com

345
Genel Sohbet / Rent a Car Firma Rehberi - Rentacarfirmasi.com
« : 02 Kasım 2019, 21:45:33 »
Web site adı : Rentacarfirmasi.com

Sitenin başlığı : Rent a Car Firma Rehberi - Rentacarfirmasi.com

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Ekim 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Avantajlı fiyatlarla araç kiralamak mı istiyorsunuz? Hemen rentacarfirmasi.com isimli internet adresini ziyaret edin. Ve buradan dilediğiniz firma ile iletişim kurarak, kolayca araç kiralama şansı yakalayın.

Çekmeköy rent a car linkine tıklayanlar, Çekmeköy ve civarında faaliyet gösteren rent a car firmaları ile tanışma imkanı elde edebilir. Çekmeköy'deki bir firmadan otomobil kiralamanız gerekiyor ise, yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla Ümraniye rent a car ihtiyaçlarınızı karşılamak için de, rentacarfirmasi.com tercihinde bulunabilirsiniz. Buradan sadece standart bir oto kiralama hizmeti almakla kalmayacak, dilediğiniz takdirde, kiralık düğün arabası ihtiyacınızı da karşılayabileceksiniz.

Kadıköy rent a car hizmetini, arzu edenler bir şoför eşliğinde alabilir. Ehliyetiniz yoksa ya da bir şoför eşliğinde gideceğiniz yere ulaştırılmayı dilerseniz, rentacarfirmasi.com adresinden, şoförlü araç kiralama çözümü sunan firmalara ulaşabilirsiniz.

Özetlemek gerekir ise; rentacarfirmasi.com isimli web adresi, araç kiralama firmalarının adeta ticaret merkezidir. Siz de bir araç kiralama firmasının yöneticisi iseniz, bu siteye kendi firmanızı kayıt etmeyi unutmayınız. Araç kiralama firmaları ile araç kiralamayı planlayan müşterilerin buluşma noktası olan rentacarfirmasi.com adresi, her geçen gün daha da büyümektedir.

Sayfa: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26