Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel Sohbet / Sakarya Mimarlık Şirketleri
« Son İleti Gönderen: seohaber Bugün, 16:08:52 »
Sakarya mimarlık alanında oldukça gelişim gösteren şehirlerden birisidir. Pek çok firma mimarlık alanında hizmet verirken ArchSilüet, 1988 geçmişten günümüze kadar çizgisinden ayrılmadan profesyonel bir mimarlık hizmetini müşterilerine sunuyor. Kuşaktan kuşağa geçen ve her anlamda etik değerlere sahip çıkan ArchSilüet, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Talep edilen tasarımlarda müşteri bütçesinin üstüne çıkılmadan tasarımların gerçekleştirilmesine dikkat edilmektedir. Müşterilerin tasarım sürecinden herhangi bir şekilde olumsuz etkilenmesine neden olmaması adına oldukça detaylı bir çalışma ArchSilüet ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. İş anlayışında prensipli, dürüst ve saygının hâkim olduğu ArchSilüet, hizmetlerinin bu temel üzerine kurulu olmasına oldukça dikkat etmektedir.

Sakarya iç mimarlık olarak ismini duyurmuş olan ArchSilüet; iç mimar, mimar ve inşaat mühendislerinden oluşan ekibi ile projelerini gerçekleştirmektedir. Sizler de profesyonel bir ekip ile çalışmak ve yaşam alanınızda konforu sağlamak istiyorsanız ArchSilüet ile iletişime geçebilirsiniz. ArchSilüet, web sitesinde yer alan Whatsapp danışma hattını her türlü sorunuzun cevabı için kullanabilişiniz. Profesyonel ekip sizlere kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayarak sorularınıza cevap vermektedir. Tüm bunların yanı sıra iletişim adresleri üzerinden ArchSilüet ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz tarihte sizler için hazırlanacak olan proje için görüşmeler sağlanmaktadır. Bu şekilde kısa süre içerisinde projenizin başlatılmasını ve sizlere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. ArchSilüet, planlanan süreçte proje teslimatını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Daha fazlası için hemen archsiluet.com gelebilirsiniz.
2
Genel Sohbet / Bulgaristan Vizesi Almak için bu siteye girin
« Son İleti Gönderen: nullsix Bugün, 13:57:56 »
Bulgaristan Vizesi Almak için bu siteye girin

Bulgaristan Vizesi almak için konsolosluğa gitmeden önce bilgi sahibi olmak için web sitemizi Dataglobal.com.tr ziyaret edin. Sitemizde konsolosluktan öğreneceğiniz tüm bilgileri güncel bir şekilde bulabilirsiniz. Gelin sitemizden bilgi edinip tüm belgeleri tamamladıktan sonra konsolosluğa gidip işleminizi kısa sürede tamamlayın. Bilgi sahibi olmadan gitmek işleri zora sokacak ve sizi yoracaktır. Kimler Bulgaristan vizesi alabilir? Yazı dizisini okuyarak Bulgaristan vizesi için uygun birisi olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Vize masrafları ne kadardır? Bu sorunun cevabını da web sitemizden öğrenebilirsiniz. Vize için hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini de sitemizdeki ilgili bölümü okuyarak öğrenebilirsiniz.
3
Genel Sohbet / Nakliyat Sektörünün Öncü Firmaları | Octovan.com
« Son İleti Gönderen: nullsix Bugün, 13:27:21 »
Nakliyat Sektörünün Öncü Firmaları | Octovan.com

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak sizleri en iyi firmalarla buluşturmaya devam ediyoruz. Her zaman sağlam firmalarla çalışmayı kendimize ilke edindik. Temiz çalıştığına emin olmadığımız hiçbir firmaya referans olmadık. Bu anlamda şimdiye kadar 30 binden fazla başarılı işlem gerçekleştirdik. Bizi tercih edenleri mutlu ettikçe firma olarak daha da büyüdük. Nakliyat sektörünün öncü firmalarını sizler için web sitemizde topladık. Bizlere ulaşmak, nakliyat işlerinizi sağlam ellere teslim etmek için hemen internet adresimize Octovan.com bağlantı adresinden erişim sağlayın.  Nakliyat işlerinizi gelin sağlam ellere teslim edin siz de rahat edin biz de.
4
Yeni Bölüm / Şekeri Azaltmanın 10 Yolu
« Son İleti Gönderen: ebru Bugün, 12:29:56 »
Sugar is present in many of the food we consume, although it sometimes comes in a form we do not usually recognize. According to registered dietitian Amari Thomsen, owner of Eat Chic Chicago, a nutrition consulting company based in Chicago, you may be eating sugar without knowing it. Even food that does not taste sweet, such as bread and sauces, contain a significant amount of sugar.

Added sugar is sugar that is mixed into the food during preparation, and excludes the natural sugar found in fruit and dairy products. The American Heart Association suggests an average of six teaspoons of this added sugar per day for women. However, studies on eating habits reveal that twice that amount is actually consumed.

High levels of sugar consumption can contribute to heart disease and diabetes, aside from causing you to gain weight and your teeth to decay. Reducing sugar intake smartly can make you avoid these possible misfortunes.


1. Food Labels Are A Clue
The next time you go shopping for your energy consumption needs, take a good, long look at the labels of the food that you usually buy. Those that have "unsweetened" or "no added sugar" in them are the ones you should put in that shopping cart. They are usually found in the organic section.

Pick canned food are not packed in syrup, but in fruit. Nut butters should be made only with nuts and salt, so you may have to check the ingredients for this.

2. Ingredients Are Key
Speaking of ingredients, you can find a more detailed composition of the food items in the ingredients details. According to Diane Sanfilippo, a certified nutrition consultant and author of The 21 Day Sugar Detox, "Even things that you don't think are sweet, like tomato sauce, crackers, condiments, and salad dressings can be packed with sugar."

The details for the food product's ingredients indicate how much of each are present, with the highest quantity on top. If sugar comes first or is near the top, that should provide you with fair warning.

3. The Many Disguises Of Sugar
Food labels may hide sugar under a number of imaginative terms. Beware of the word syrup, molasses, or terms ending in "-ose", such as fructose corn syrup and sucrose.

Honey may also contain added sugar. Even food advertised as healthy, including cereal and yoghurt, have been known to contain wisely-worded sweeteners that are composed of added sugar.

If you read more than one sugar type on the food label, you may think twice about including that item in your diet.

More: https://gofitday.com/10-ways-to-reduce-sugar/
5
Genel Sohbet / Ankara’da Etlik ikinci el Eşya Alanlar
« Son İleti Gönderen: nullsix Bugün, 12:20:49 »
Ankara’da Etlik ikinci el Eşya Alanlar
 


Ankara Etlik’te birçok kişi evindeki eksikleri yüksek maliyetlerden kaçınmak için ikinci el eşyalar ile tamamlarlar. Etlik ikinci el Eşya Alanlar ile Başta Memurlar, bekarlar ve öğrenciler olmak üzere yeni taşınan ya da eksik olan eşyaları almak ve satmak isteyen kişiler aramaya başlarlar. Genelde ilk olarak beyaz eşya ve mobilya olmak üzere TV, koltuk takımı ve mutfak eşyalarına oldukça fazla ihtiyaç olmaktadır. Son dönemde teknolojik cihazların oldukça yükselmesinden dolayı ikinci el televizyonlarda oldukça rağbet görmektedir. Özellikle Koltuk takımları, yatak odaları, beyaz eşyalar, LCD ve plazma ürünlere alım satımına büyük bir ilgi vardır. Etlik ikinci el Eşya Alanlar olarak İkinci El LCD TV , Beyaz eşyalari ev ofis büro eşyaların alımı yada satımı için iyi bir firmaya ihtiyacınız olursa yapmanız gereken Ankaranın en iyisine Elvan Spota ulaşmaktır.

İkinci el konumunda olan eski kullanılmış eşyaları, özellikle mobilyalar ve beyaz eşyaları alıp satmak oldukça zor olur, almak yada satmak isteyenler taşıma konusunda da zorluk çekmektedir. Tam olarak da bu süreçte firmamız Etlik ikinci el Eşya Alanlar olarak müşteri memnuniyetini birinci amaç olarak belirleyerek ürünleri kapınızdan alıp kapınıza kadar getirmektedir. Elindeki cihazı ikinci el olarak bir alıcıya ulaştırmak ve taşınma süreçlerindeki büyük zahmetten sizleri kurtararak en kısa sürede hizmet sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden bulabileceğiniz numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgisi veren müşterilimize kısa sürede gidip ürünü inceleyip piyasa değerine yakın fiyat teklifi sunmaktayız. Bu fiyatı onayladığınız takdirde ödemeyi direk olarak elden yapıp ürünü evinizden alıp götürmekteyiz. Sizde bu ürünün yükünden kurtulup ek bir gelir sağlamanın keyfini sürebilirsiniz. Bu ürünler sergilenmek ve alıcıların beğenisine sunulmak için işletmemize taşınır. İşletmemizden beğendiğiniz ve aldığınız ürünler araçlarımız ile Ankara’nın her hangi bir yerindeki adresinize taşınıp kapınıza bırakılır.


Etlik İkinci El Eşya Alanlar Ankara Elvan Spot

Sizlerde Keçiören ilçesinde oturuyorsanız ve Etlik civarından ikinci el eşya satmak istiyorsanız hemen Elvan Spotu aşağıdaki numaralardan arayın yada whatsapp tan eşyaların resimlerini yollayın anında fiyat teklifi alın. Ankara’nınn en bilindik ikinci el eşya ve spot firması hakkında daha fazla bilgi almak için https://ankaraikincielesya-alanlar.com web sitesini ziyaret edebilir 0535 671 55 23 telefon ile arayabilir ve isterseniz de Demetevler Mahallesi, 413. Sk. 5/C06200 İvedik Yenimahalle/Ankara adresinde bulunan yerlerine uğrayabilirsiniz.

 

 

6
Yeni Bölüm / Eskişehir
« Son İleti Gönderen: ebru Bugün, 08:59:09 »
Hayatımızın her yerinde, her alanda, her daim karşımıza çıkan kapılar mevcuttur. Birbirinden farklı kapı türü bulunmaktadır. Hatta bazı kapılar bizimle konuşur renk, doku, duruş, şekil olarak bize bir şeylerin bilgisini verir. Nereye, nasıl bir ortama açıldığını kapıdan anlarız bazen. Örnek verecek olursak müdürlerin kapıları mesela bellidir nerede olsa biliriz bu müdür kapısı ya da o kurumun en yetkili kişisi ancak o kullanır böyle bir kapıyı deriz. Sizlerde değerli müşterilerimiz eskişehirkapıpervazı.net sitesinden istediğiniz çeşit ve tarzda kapı bulabilirsiniz. Bununla beraber kapı pervazlarınızı da istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Eskişehir içine biz kendimiz gün içinde teslim yapıyoruz bununla beraber kurulumda sağlıyoruz Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü bizimle iletişime geçerek ayırtmanız.

Adres: http://www.eskisehirkapipervazi.com/
7
Genel Sohbet / Desenli Bayan Elbise Ürünleri
« Son İleti Gönderen: seohaber Bugün, 08:06:06 »
Hesap Sizden sizler için özel olarak seçtiği pek çok ürünü satışa sunmaktadır. 2020 yılının trendlerinden olan çiçekli elbiseler, uzun elbiseler, balon kol elbiseler, kadın yüksek bel pantolon ve pek çok ürün uygun fiyatlarla Hesap Sizden sitesinde yer alıyor. Kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz adına online alışveriş imkânı sunan Hesap Sizden sık sık indirimler uygulayarak yüksek fiyatlı ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktadır.

Desenli bayan elbise modelleri ile bu sezona damga vuran Hesap Sizden pek çok müşterinin beğenisini üzerine toplamıştır. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile desenli elbiseler web sitesinde satışa sunulmaktadır. Her bedene uyum sağlayacak beden skalası ile yer alan elbiseleri ücretsiz kargo, kredi kartına 6 taksit imkânı, online sipariş ya da telefonla sipariş ile satın alabilirsiniz. Bu fırsatlar ile Türkiye’nin her yerinden alışverişi kolaylaştıran Hesap Sizden bütçe dostu bir alışveriş hizmeti vermektedir.

Hesap Sizden’de alacağınız her ürünün açıklama kısmında ürün bilgileri, manken ölçüleri, beden ve renk skalası yer almaktadır. Kendi zevkinize ve bedeninize göre seçeceğiniz elbiseler kısa süre içerisinde istediğiniz adrese gönderilmektedir. Profesyonel paketleme ile aldığınız hiçbir ürün deforme olmadan adresinize ulaştırılmaktadır.

Sizler de Hesap Sizden sitesi üzerinden birbirinden farklı pek çok trend ürüne kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Hesap Sizden kadın erkek fark etmeksizin herkese ve her bedene uygun ürünleri satışa sunmaktadır. Güvenilir bir alışveriş ve kaliteli ürünler için tek adres www.hesapsizden.com.
8
Yeni Bölüm / Tipps zur Herstellung von Palettenkissen
« Son İleti Gönderen: Laplace Bugün, 06:37:29 »
Dies ist wahrscheinlich eines meiner Lieblingspalettenprojekte. Es besteht aus allen wiedergewonnenen Materialien: Palettenkissen, Kissen und Stoff werden fast "zurückgewonnen". Der Stoff ist das Ende der Spulenreste. Die Kissen stammten aus alten Babymatratzen und die Kissen wurden aus altem Kissenmaterial zurückgewonnen. Super einfach zu bauen. Schauen Sie sich unten an!

Schritt 1: Sammeln Sie alle Ihre Paletten
Als erstes habe ich ein paar Paletten gesammelt. Am Ende habe ich 9 Paletten mit durchschnittlicher Größe verwendet. Ich entschied mich für die beste Qualität, die ich finden konnte, weil ich wollte, dass dies so lange wie möglich dauert. Finden Sie auch einige, bei denen ein cooles Markenholz vorne gebrannt oder gestempelt ist. Es sorgt für ein kleines zusätzliches Detail.

Schritt 2: Schneiden Sie alle Paletten auf die gleiche Gesamtbreite
Ich habe mich dafür entschieden, alle Paletten mit einer Breite von 27,5 Zoll zu schneiden, damit es am einfachsten ist, zu mischen und anzupassen, wo ich meine Paletten haben wollte. (hinten oder unten) Nach dem Messen habe ich gerade über alle Lamellen geschnitten und dann die paar Zentimeter entfernt, die noch an der Seite 2x4 hängen. Ich habe den 2x4 wiederverwendet, indem ich ihn in die Lücke geschoben und mit Nägeln wieder befestigt habe. Gesamtlänge beim Auslegen der Länge habe ich eine perfekte L. 78 "mal 78" gemacht.

Schritt 3: Erstellen Sie Ihre Kissen
Ich legte meine Pallettenkissen auf die Palette, um zu sehen, welche Länge ich insgesamt benötigen würde. Das erste Bild hier zeigt die linke Palette verkehrt herum. Ich wollte zeigen, wie ich die Front 2x4 verlängerte, um zu verbergen, dass der Spalt der Palette kürzer ist als die ausgelegten Kissen. Dadurch wird die Palette bei richtiger Zusammenstellung etwas freigelegt.

Ich habe beim Tauchen mit dem Müllcontainer ein paar Babymatratzen gefunden und das habe ich für Kissen verwendet. Dies war der beste Fund, weil dieser Schaum teuer ist! Ich habe die volle Breite verwendet, aber für das Heck habe ich die Matratzen halbiert und mit dieser Abmessung gearbeitet. Das Material, mit dem ich die Kissen bedeckt und alle Kissen hergestellt habe, war das einzige, wofür ich bezahlt habe. Es war $ 3 pro Pfund. Ich kaufte es als Stoffreste von großen Rollen. Ich habe versucht, alle wiedergewonnenen Materialien zu verwenden, aber dies war das Beste, was ich für Material im Freien bekommen konnte.

Schritt 4: Verwenden Sie es!
Das ist der beste Teil. Du bist fertig und genießt es. Genial für Patio-Partys, Lagerfeuer, Nickerchen usw. Machen Sie alles. Ich habe es vor ungefähr 2 Jahren gebaut und es ist immer noch stark. Ich habe es dieses Jahr unter Druck gewaschen und es ist wie neu. Ich dachte darüber nach, es zu färben, aber ich entschied mich dagegen.
Weitere Informationen finden Sie auf unserer Website: https://www.sarisgarage.shop/
9
Yeni Bölüm / Wie man eine einfache Holzkiste für Schmuck macht
« Son İleti Gönderen: Laplace Bugün, 06:34:29 »
Hallo Leute! Heute zeige ich Ihnen, wie Sie eine Schmuckschatulle mit kostenlosen Plänen für Anfänger herstellen. Ich habe auf Instagram und Facebook viele Anfragen erhalten, wie ich ein kleines Andenken oder eine Schmuckschatulle herstellen kann. Das Tolle an Boxen ist, dass Sie sie auf viele verschiedene Arten und für eine Menge verschiedener Zwecke herstellen können. Schmuckschatulle, Aufbewahrungsschachtel, Männerdiener, Fotobox, Geschenkbox ... Sie nennen es und können mit denselben Methoden eine Schachtel für alles herstellen, was Ihr kleines Gehör wünscht.

Dieses Projekt wird von den großartigen Mitarbeitern von SuperMax Tools gesponsert und ich werde meinen SuperMax 19-38 verwenden, um einen Großteil der Bestandsvorbereitung für dieses Projekt durchzuführen. Mit dem Trommelschleifer kann ich Sonderanfertigungen ohne Abriss aus stark gemustertem Holzkisten herstellen. Ich werde auch ein paar Buchmatches für die Spitze machen ... und nein, das passt nicht zu allen meinen Dr. Seuss-Büchern.

Da das Oberteil reibschlüssig ist, benötigen Sie keine spezielle Hardware für die Schmuckschatulle. Dies ist eine großartige Möglichkeit, die Herstellung von Kisten auszuprobieren, und Sie können Scharniere, Schlösser, Schubladen, Tabletts usw. hinzufügen, wenn Sie Ihre Fähigkeiten verbessern. Dies ist eigentlich erst mein zweiter Versuch an einer hölzernen Schmuckschatulle, sodass Sie sehen können, dass dies nicht schwer ist!

Bevor wir anfangen, folgen Sie mir auf Instagram, Facebook, YouTube und Pinterest, um über alle meine neuesten Builds und kostenlosen Projekte auf dem Laufenden zu bleiben!
Folgendes benötigen Sie für das Projekt:
Benutztes Werkzeug
SuperMax 19-38 Trommelschleifer
Tischsäge
Gehrungssäge
Zufälliger Exzenterschleifer
Bahnklemme
F-Klemmen
Federklemmen
Materialien / Zubehör
3 'x 3-1 / 2 "x 3/8" Ahorn
28 "x 2" x 3/16 "Walnuss
20 "x 4-1 / 2" x 1/4 "Walnuss
* Ersetzen Sie andere Hölzer nach Wunsch
Auf dieser Seite werden Affiliate-Links verwendet. Informationen zu Partnerprogrammen finden Sie auf meiner Offenlegungsseite.

Wie man eine Holzkiste macht
Ich habe die hölzerne Schmuckschatulle 10 "x 5" und 3 "hoch gemacht. Ich mag das 2: 1-Verhältnis auf der Box und diese Größe scheint gerade groß genug zu sein, um substanziell zu sein, aber nicht zu groß. Sie können die Größe einfach an beliebige Abmessungen anpassen und dieselben Methoden anwenden. Ich habe auch Schmuckschatullenpläne für Anfänger oben, also schau sie dir an.

Das Beste daran ist, dass für diesen Bau nur sehr wenig Holz benötigt wird. So können Sie schöne Harthölzer für die Box kaufen und nicht die Bank sprengen. Ich hatte dieses Stück lockigen Ahorns mit einer erstaunlichen Figur, die ich verwenden wollte. Also habe ich Material für zwei Kisten geschnitten, wobei Sie einige Teile für beide Kisten auf den Bildern sehen werden.
Weitere Informationen finden Sie auf unserer Website: https://www.sarisgarage.shop/
10
Yeni Bölüm / EMASAJ Sitesi
« Son İleti Gönderen: ebru Bugün, 06:04:14 »
Biz bireyler günlük iş hayatının, okul hayatının veya ev hayatının yorgunluğunu sadece uyuyarak dindirmeye geçirmeye çalışıyoruz. Evet geçiyor da yorgunluğumuz fakat bazı ağrılarımız, kasılmalarımız ve vücut yorgunluğumuz kalıyor ya da birikiyor. Bunun için siz değerli müşterilerimizin ayağına masaj hizmeti getiriyoruz. Web sitemizde istediğiniz masör ya da masözümüzü ayağınıza kadar gönderiyor sizlere sizin evinizde en iyi şekilde hizmet vermesini sağlıyoruz. Bütün çalışanlarımız profesyonel alanında en iyi eğitimi almış kişilerdir bundan şüpheniz asla olmasın. Kullandığımız masaj için yağ ve kremlerde tamamen doğal ve vücudunuza asla zarar vermez. Masaj salonu olarak da yerimiz mevcut isterseniz sizleri orada daha güzel ağırlayabiliriz. Spa, sauna masaj salonumuzun içinde bulunmaktadır.

Adres: http://www.emasaj.net/
Sayfa: [1] 2 3 ... 10