Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel Sohbet / ataköy nakliyat
« Son İleti Gönderen: olvidamex Bugün, 12:18:00 »
Ataköy Evden Eve Nakliyat
istanbul Evden Eve Nakliyat birçok olanağı ile hizmet gösterir. Nakliyat firmasının gerekliliğini bulunduran nitelikler, firmamız tarafından sağlanır.
Disiplinli Ve Planlı Taşıma
Evden eve nakliyatta, müşterinin firmadan beklediği en önemli konu disiplindir. Disiplinli çalışma aynı zamanda planlı çalışmadır. Eşyaların direkt olarak paketlenip, araca yüklenilmesi doğru değildir. Burada ilk olarak;
Ataköy Nakliyat
• Eşyaların incelenmesi,
• Ardından hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiği,
• Eşyaların paketleme süreci,
• Araca yerleştirilme aşaması,
• Ve son olarak, istenilen adrese hasarsız bir şekilde yerleştirilmesi gibi çeşitli aşamalar, firma tarafından sağlanmalıdır.
Bu aşamalarda deneyimli ve tecrübeli ekip ile birlikte çalışıldığı takdirde, firma müşterinin güvenini kazanmış olur.
Ekonomik Nakliyat Hizmeti
Eşyaların nakliyatında, ekonomik ve bütçeye uyumlu bir taşımacılık arayanlar için firmamız, beklentileri karşılar. Bütçe, firmanın müşterisi ile birlikte ilk aşamada konuşması gereken bir durumdur. Ardından yol, kat sayısı ya da eşyaların ağırlığına göre bir fiyat değişkenliği yapılması, müşterinin firmaya olan güvenini kaybeder. İstanbul evden eve nakliyat ile iletişime geçip bir taşınma süreci gerçekleştirmek istediğiniz takdirde, ilk başta konuşulan fiyatlandırma durumu sonradan kesinlikle değişkenlik göstermez. Fiyatlandırma, her bütçeye uygundur. Aynı zamanda ekonomik bir şekilde yer edinir. Asansörlü taşıma teknolojisinin olanakları kullanılarak yapılan paketlemeler ve bu alanda oldukça tecrübeli ekip, taşınma esnasında yanınızda yer edinir. Müşterinin bu süreçte ki yükü alınarak, ihtiyaçları her türlü doğrultuda karşılanır.
Sitemiz: www.altinbasaknakliyat.com
Sitemiz : Ataköy Evden Eve Nakliyat
2
Genel Sohbet / ko simge - clan sembol
« Son İleti Gönderen: Baybars Bugün, 06:09:37 »
Knight Online pvp server yada usko da clan sembolu aramanıza artık gerek kalmadı. ücretsiz olarak binlerce clan simgesi sizin için burada.
sende ko simge sitemizi ziyaret et sende bu heyecana katıl. Kosembol özel tasarım ve modelleri tamamen ücretsiz. Şeffaf clan sembol
3
Genel Sohbet / Yeni Ford Puma Fiyat Listesi
« Son İleti Gönderen: aysutekin 27 Şubat 2021, 19:48:44 »
Ford’un en havalı ve can alıcı modellerinden biri olan 2021 Yeni Ford Puma Fiyat Listesi yine alıcılarını şaşırtacak özelliklere ve gelişmelere imza atıyor. Yeni özellikleri ile yine tarzından söz ettirecek olan Yeni Ford Puma, en yeni SUV modeli artık Ford araçlarında. 2021 Yeni Ford Puma, yakıt tüketimi açısından incelendiğinde diğer benzinli arabalara göre daha düşük bir harcama sağlamaktadır.

Ford Focus aracıyla duyulan ST yani yüksek performans özelliği artık 2021 Yeni Ford Puma’da. ST ile beraberinde daha birçok yenilik yine bu araçta karşımıza çıkıyor. Dileyen kişiler ST özelliğini isteğe bağlı olarak limitli kaydırmalı diferansiyel ile birlikte içeriğe ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca yine isteğe bağlı olarak sürüş modu sistemi de alabiliyorsunuz. Tüm sürüş modlarının içinde Eco modu da bulunmaktadır.
4
Yeni Bölüm / Hayal sohbet odaları
« Son İleti Gönderen: serkan11 27 Şubat 2021, 19:14:24 »
Sohbet sitesi günümüzde en çok tercih edilen web sitelerinden biri olmaktadır. Çok sayıda birey tarafından tercih edilen ve aktif olarak kullanılan bu web siteleri kullanıcıların farklı kullanıcılar ile tanışmalarına imkan sağlamakta ve bu yönüyle de tercih edilmektedir. sohbet odaları içerisinde çok sayıda farklı konuşma özelliği barındırmaktadır. Bu özellikler, kullanıcıların sohbet sitelerini kullanırken daha çok eğlenmelerini ve farklı şekillerde sohbet edebilmelerine de imkan sağlamaktadır. Geçmişten günümüze farklı isimler ve özellikler ile internet ortamında yer almakta olan bu web siteleri, grup sohbet, chat sohbetleri, arkadaşlık sohbetleri ve Kaliteli Sohbet Ağı canlı yayın gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Kişiye özel olarak da konuşma ve mesajlaşma imkanı veren bu web siteleri çok sayıda internet kullanıcısının kullandığı siteler arasındadır. Sohbet Ortamı özellikleri adı üzerinde sohbet sitelerini kullanmakta olan internet kullanıcılarının yararlanabileceği konuşma içeriklerini ifade etmektedir. Sohbet sitesi kullanımında özelliklerin önemi de oldukça büyüktür. Çok sayıda konuşma seçeneğinin bulunduğu sohbet siteleri kullanıcılar tarafından daha çok ilgi görmektedir. Sohbet sitesinin özellikleri, birden çok konuşma imkanın bulunduğu anlamına da gelmektedir. Sohbet sitesi özelliklerinden biri grup sohbet özelliği olmaktadır.

Kaliteli Chat Ortamı
Grup sohbet özelliği iki ya da daha fazla kullanıcının aynı anda birbirleri ile sohbet etme imkanlarının bulunduğu anlamına gelmektedir. Grup sohbetleri sohbet sitelerinde en çok kullanılan özelliklerden biri olmaktadır. Sohbet sitelerinin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden biri de sohbet sitesini kullanmakta olan kullanıcıların farklı internet kullanıcıları ile tanışma imkanlarının olmasıdır. Farklı kullanıcılar ile tanışma imkanı bulunmakta olan Kaliteli Sohbet Ağı siteleri, günlük hayatlarından uzaklaşmak, sosyalleşmek ve eğlenmek isteyen kişiler tarafından da tercih edilir. Özellikle farklı kullanıcıların bir arada bulunduğu Kaliteli sohbet siteleri kullanıcıların her geçen gün farklı kullanıcılar ile tanışmalarına da imkan sağlamaktadır. Her bölgeden ve her şehirden kullanıcıların bulunduğu sohbet  siteleri bireylerin diledikleri kadar farklı kullanıcılar ile tanışmalarına da imkan verir. Sohbet sitelerinde kullanıcılar ile tanışmada ve sohbet etmekte herhangi bir sınır bulunmamaktadır ve bu sebeple de bu siteler sıklıkla tercih edilmektedir.    https://forum.hayalsohbet.net
5
Genel Sohbet / Güvenli temel su yalıtımı firması
« Son İleti Gönderen: nullsix 27 Şubat 2021, 19:03:24 »
Güvenli temel su yalıtımı firması

Temel su yalıtımı yaptırırken firmanın profili ve daha önceden yapmış olduğu işlere göz atmak pek çok konuda büyük avantajlar ve artılar getirecektir. Güvenli bir firma taleplere anında çözüm üreterek siz müşterilerin ihtiyaçlarını anında çözüm ulaştırır. Bu yüzden güvenli bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Temel Su Yalıtımı konusunda sizler de güvenli ve işini her zaman profesyonel şeklide yapan ustalardan yardım alan bir firma ile çalışmak isterseniz ankarasuyalitim.net adresine hemen giriş yaparak bu benzersiz hizmet modeliyle tanışabilirsiniz. Firmamız alanında uzman ve müşterilerin olumlu görüş sunduğu bir hizmet profili ile çalışır. Bu bağlamda pek çok mutlu müşteri firmamız hakkında geri dönüş yapmaktadır.
6
Genel Sohbet / AdresMedikal Online Alışveriş Sitesi
« Son İleti Gönderen: seohaber 27 Şubat 2021, 15:06:21 »
Günümüzde birçok kişi özel içerikli ürünler alırken aldıkların sitelerin güvenli olmasını ve özel gizli paketleme ile kendilerine ulaştırılmasına önem vermektedir. Bu siteler arasında yer alan AdresMedikal sitesi Türkiye’nin en iyi ve en uygun online yetişkin içerikli ürünlerin satışını yapan güvenilir bir platformdur. Ürünleri arasında yer alan dildo, kadınlara özel ürünler, erkeklere özel ürünler, masaj yağları, vibratör gibi birçok farklı kategoride yüzlerce farklı ürünü tüm müşterine sunmaktadır. Üstelik ürünleri ücretsiz kargo ile ve güvenli şekilde teslim alabilirsiniz. Tüm aldığınız ürünler faturalı şekilde ve gizli paketleme ile sizlere gönderilir. Tüm ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğundan dolayı tüm siparişlerimiz ve kargolarımız gizlilik içinde sahiplerine ulaştırılır.

Sizlerde en güvenilir ve en kaliteli erotik shop sitesi için hemen adresmedikal.net adresine gelebilirsiniz. Onlarca farklı kategoride yüzlerce farklı ve özel ürün sizleri beklemektedir. Her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlere sunan AdresMedikal sex shop sitesi ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü özel paketleme ve gizli paketleme ile kolayca satın alabilirsiniz.
7
Yeni Bölüm / Tiny House – Küçük Evler
« Son İleti Gönderen: ebru 27 Şubat 2021, 14:55:35 »
Tiny House – Küçük Evler

Şehir hayatının kalabalık ve karmaşık olması günümüz insanları için oldukça dayanılmaz bir haldir. Çünkü kalabalık beraberinde gürültülü bir ortamı getirir. Gürültü ve hareketlilik insanları rahatsız ederek hem sinirsel hem de fiziksel olarak yıpratır. Bu nedenle günümüz insanları alternatif yaşam tarzları aramaya başladı.

Şehrin gürültü ve kalabalığından kurtulmak isteyen birçok kişi yaptıkları araştırmalar sonucunda özlemini duydukları yaşamı tiny house yapılarda bulmaya başladılar. Son dönemlerin trend olan house yani küçük evler insanlara özgürce yaşama imkânı tanır.

Bu yapılar son derece sağlıklı ve güvenilir bir şekilde inşa edilerek kullanıcılarına sunulur. Tiny house yapıların sabit ya da tekerlekli olarak tasarlanan modelleri bulunur. Bu nedenle tiny houseları gitmek istediğiniz birçok noktaya kolayca taşıyabilirsiniz. Tiny House sizleri istediğiniz özellikte kaliteli ve güvenilir küçük evler hazırlıyor.

Tiny House Modelleri

Her yıl farklı modelleri ile karşılaştığımız tiny house yapılar günümüz teknolojisine bağlı olarak ilerleme gösterir. Kullanılacak olan malzemenin yapısı verilmek istenen modelinde alt yapısını oluşturur. Tiny houseların her bir modeli insanları farklı bir dünyaya taşır. Yenilik ve farklılık arayanlar tiny houseların oluşturulan yeni modellerine göz atabilirler.

Modeller hazırlanırken insanların beklentileri göz önünde tutulur. Bir evde olması gereken tüm yaşam alanları ve ev eşyaları bu küçük evler içerisinde en verimli şekilde değerlendirilir. Bu nedenle tiny house modelleri her zevke ve tarza hitap ediyor. İnsanlar bu yapılarda aradıklarında fazlasını bulabilirler. Modern ve estetik ve kaygıyla tasarlanan modeller büyük bir beğeni alıyor. Tiny House - küçük evler hayalinizdeki yaşam alanını sizlere sunuyor.

Tiny House Fiyatları

Tiny house evler ilk defa ortaya çıktığı dönemde ekonomik amaçlardan dolayı tercih edildi. Çünkü normal yapılan evlere göre tiny house yapılar maliyet açısından daha ekonomiktir. Fakat günümüzde tiny house yapılar farklı bir yaşam tarzı arayanlar için üretilmeye başladı. Özellikle şehir hayatının yoğunluğundan kaçmak, daha güvenilir ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek amacıyla kullanılmaya başlandı.

Tiny house yapımı Arda fiyatlar evin ne kadar bir alan üzerine kurulacağına bağlı olarak değişir. Ayrıca kullanılan malzemenin kaliteli ve geri dönüşüm malzemesi olması da fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Fiyatlar her bütçeye uygun olarak hazırlanır. İnsanların elindeki bütçe doğrultusunda Tiny House - küçük evler sizlere yardımcı oluyor.

Tiny House İçi

Tiny house yapıların dışı kadar içi de oldukça keyifli bir şekilde dizayn edilmiştir. Evlerin içerisinde oluşturulan yaşam alanları kullanışlı ve özenli bir şekilde dekore edilmiştir. Her evde kullanılan malzemeler bu yapılar içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Kapılar, iç doğramalar, parkeler, mobilyalar evin yapısına ve dizaynına uygun bir şekilde tercih edilir.

Genellikle ahşap ve ahşap ürünlerin ön planda tutulduğu tiny house evler görüntü açısından da oldukça şık ve modern olarak tasarlandı. Tiny House - küçük evler iç tasarımları ince ayrıntısına kadar düşünülmüş estetik özelliklere sahip özellikleri ile sizlere sağlıklı bir yaşamın kapısını açıyor.

Tiny House Nedir?

Küçük evler ya da mikro evler olarak adlandırılan tiny house yapılar en fazla 35 metrekare alan üzerine inşa edilen yapılardır. Bu yapılar ilk önce Avrupa kıtasında ekonomik sebeplerden dolayı kullanılmaya başlandı. Daha sonra tüm dünyada bir trend haline gelen küçük ev akımı Türkiye’de de tercih edilmeye başladı.

Özellikle son dönemlerde görülen bulaşıcı salgın hastalık ve depremler bu yapıları daha önemli hale getirdi. Çok katlı binalarda deprem riski ile karşı karşıya kalmak insanları tedirgin ediyor. Bu nedenle tiny house yapılar deprem gibi doğal afetlere karşı son derece güvenilir alanlardır. Tekerlekli Ev sizlere yapmış olduğu küçük evler ile evinizde huzurlu ve güvenilir bir şekilde yaşamanıza yardımcı oluyor.

Tiny House Yapımı

Tiny house evlerin yapımı profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bu işin eğitimini almış ve tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar hesaplamış olan uzman kişiler insanların ihtiyaçları doğrultusunda küçük evler inşa etmeye başladılar. Tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Tiny house yapımı hızlı bir şekilde ilerler.

Bu evlerin yapımı sırasında kullanılan malzemeler geri dönüşüm sağlanan ürünlerdir. Yalıtım ve izolasyon malzemelerinin kullanıldığı house yapılarda ses ve ısı yalıtımı en iyi şekilde sağlanır. Güneş panelleri ile enerji elde edilen küçük evlerde kompost adı verilen tuvalet tercih edilir. Tiny houselarda kullanılan tüm malzemeler kaliteli ve dayanıklıdır.

Tiny House Uygulaması

Tiny house uygulaması oldukça kullanışlı ve avantajlı bir yapıdır. Çünkü bu yapılar sayesinde insanlar kalabalık ortamlardan uzaklaşarak daha rahat doğa ile baş başa kalma imkânı elde eder. Bu özelliğinden dolayı küçük evler her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Birçok kişi Küçük Ev uygulamasını talep ederek daha rahat yaşayabileceği bir yaşam tarzına kavuşuyor. Tiny house uygulaması tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye’de de büyük bir ilgi ile karşılandı. Bu yapılara olan talep her geçen gün artıyor.

Tiny House 2021 Modelleri

Her geçen gün yeni gelişmelerin kat edildiği Tiny house yapılarda kullanılan malzemeler teknik özelliklere ve donanıma sahiptir. Teknolojik gelişmelerin zirvesini yaşadığımız şu günlerde tiny house yapılarda da bu gelişmeleri görmek mümkündür. 2021 küçük ev modelleri görenleri hayrete düşürüyor. Hem estetik hem de kullanışlılık bakımından bu modeller kullanıcılarına istediği hayat tarzını sürdürme imkânı tanıyor. Akıllı ev sistemleri tarzında döşenen 2021 Tiny house ev modelleri iç dekorasyonuyla da büyük bir beğeni alıyor.

Tiny House Avantajları

Tiny house yapılar insanlara yeni bir hayatın kapısını araladı için ideal yaşam alanlarıdır. Çünkü çağımızın en büyük problemlerinden biri insanların kendilerine zaman ayıramamasıdır. Bu nedenle dini house yapılar yoğun kalabalıklardan uzaklaşmak sessiz ortamlarda kafa dinlemek için oldukça uygundur.

Doğa ile baş başa kalma imkânı tanıyan bu yapılar sayesinde insanlar hem psikolojik olarak hem de sağlık açısından daha iyi hissederler. Deprem ve bulaşıcı hastalıklara karşı bu mikro yapılar içerisinde yaşam sürdürmek daha güvenilirdir. Tiny houseların bir diğer önemli avantajı ise maliyet açısından daha ekonomik olmasıdır. Her bütçeye hitap eden bu yapılar istenilen boyutta yapılır.

Tiny House Neden Tercih Etmeliyim?

Tiny houselara olan ilgi ve talep her geçen gün artış gösterdiği için firmalar Bu doğrultuda insanların ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. İnsanlar bu dönemde en iyi hizmeti nereden alabilirim düşüncesiyle bir arayış içerisine girerler. Bu sebeple Tiny House sizlerin zevkinize ve tarzınıza en uygun şekilde hitap etmeye çalışıyor.

Tiny house yapılara sahip olmak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçerek küçük evler hakkında gerekli tüm detayları öğrenebilirler. Firmamız bu konuda hazırlamış olduğu örneklerle sizlere yardımcı olur. Tiny houselarda kullanılan malzemeler, malzemelerin kalitesi bu yapıların fiyatı, özellikleri hakkında tüm bilgileri firmamızla iletişime geçerek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.gorgorhouse.com
8
Genel Sohbet / Ataköy Evden Eve Nakliyat
« Son İleti Gönderen: olvidamex 27 Şubat 2021, 10:30:05 »
Ataköy Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat, birçok olanağı ile hizmet gösterir. Nakliyat firmasının gerekliliğini bulunduran nitelikler, firmamız tarafından sağlanır.
Disiplinli Ve Planlı Taşıma
Evden eve nakliyatta, müşterinin firmadan beklediği en önemli konu disiplindir. Disiplinli çalışma aynı zamanda planlı çalışmadır. Eşyaların direkt olarak paketlenip, araca yüklenilmesi doğru değildir. Burada ilk olarak;
Ataköy Evden Eve Nakliyat
• Eşyaların incelenmesi,
• Ardından hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiği,
• Eşyaların paketleme süreci,
• Araca yerleştirilme aşaması,
• Ve son olarak, istenilen adrese hasarsız bir şekilde yerleştirilmesi gibi çeşitli aşamalar, firma tarafından sağlanmalıdır.
Bu aşamalarda deneyimli ve tecrübeli ekip ile birlikte çalışıldığı takdirde, firma müşterinin güvenini kazanmış olur.
Ekonomik Nakliyat Hizmeti
Eşyaların nakliyatında, ekonomik ve bütçeye uyumlu bir taşımacılık arayanlar için firmamız, beklentileri karşılar. Bütçe, firmanın müşterisi ile birlikte ilk aşamada konuşması gereken bir durumdur. Ardından yol, kat sayısı ya da eşyaların ağırlığına göre bir fiyat değişkenliği yapılması, müşterinin firmaya olan güvenini kaybeder. İstanbul evden eve nakliyat ile iletişime geçip bir taşınma süreci gerçekleştirmek istediğiniz takdirde, ilk başta konuşulan fiyatlandırma durumu sonradan kesinlikle değişkenlik göstermez. Fiyatlandırma, her bütçeye uygundur. Aynı zamanda ekonomik bir şekilde yer edinir. Asansörlü taşıma teknolojisinin olanakları kullanılarak yapılan paketlemeler ve bu alanda oldukça tecrübeli ekip, taşınma esnasında yanınızda yer edinir. Müşterinin bu süreçte ki yükü alınarak, ihtiyaçları her türlü doğrultuda karşılanır.
Sitemiz: www.altinbasaknakliyat.com/atakoyevdenevenakliyat.html
Sitemiz :  Ataköy Nakliyat
9
Yeni Bölüm / Kayapınar Beyaz Eşya Servisi
« Son İleti Gönderen: emircan77 27 Şubat 2021, 00:02:28 »
Kayapınar Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya sektörü ülkemizin birçok yerinde faaliyette olmasıyla birlikte beyaz eşyaların tamiri de kendi başına bir iş sektörü olarak sizlere hizmet vermektedir. Kayapınar beyaz eşya servisi firmaları ilçenin birçok yerinde bulunmaktadır. Fakat hangi teknik servisin size yakın olduğunu bilmiyorsanız eğer internet aracılığıyla size en yakın beyaz eşya servisine ulaşabilir, beyaz eşyanızı tamir ettirmek istediğiniz firmayla iletişime geçebilir ve internet yorumlarına bakarak firma hakkında güvenilirliği öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır'ın birçok yerinde bulunan beyaz eşya servisleri, merkez ilçelerden birisi olan ve nüfus yoğunluğunun fazla olduğu Bağlar ilçesinde de hizmet vermektedir. Bağlar beyaz eşya servisi ekiplerinin adresinize en yakın olanını veya işini en iyi yapanı arıyorsanız eğer internet aramalarıyla ilan sitelerinde size en yakın olan güvenilir teknik servis firmasına ulaşabilirsiniz. İstediğiniz yerden birkaç dakika içerisinde beyaz eşya servisiyle iletişime geçebilir ve bozulan beyaz eşyanızın tamirinin kısa sürede yapılmasını sağlayabilirsiniz.
10
Yeni Bölüm / Toroslar Beyaz Eşya Servisi
« Son İleti Gönderen: emircan77 26 Şubat 2021, 23:58:05 »
Toroslar Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaları uzun ömürlü kullanım için satın alsak da bazı zamanlarda dış etkenlerden dolayı ve uzun kullanım sonucunda eskiyen malzemelerden ve kullanılamaz hale gelen parçalardan dolayı beyaz eşyalar çalışamaz hale gelmektedir. Mersin'in birçok yerinde bulunan beyaz eşya servisleri Toroslar bölgesinde de bulunmaktadır. Toroslar beyaz eşya servisi firmaları, internette birçok sitede ilan vermeleriyle birlikte size en yakın olan beyaz eşya servisini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden size en yakın beyaz eşya servisini bulmanın kolaylığının yanında internette teknik servislerin sunmuş olduğu hizmetleri, iletişim numaraları ve müşterilerin yorumlarını inceleme şansını elde edebilirsiniz.

Beyaz eşya servislerinin güvenilir olması ve müşteri memnuniyetini sağlamaları oldukça önemlidir. Sonrasında daha fazla masraf çıkmaması için beyaz eşyanızın tamiri uzman kişiler tarafınca yapılmalıdır. İşinde iyi ve müşteri memnuniyetini sağlayan beyaz eşya servislerini internette kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Akdeniz beyaz eşya servisi firmaları internette vermiş oldukları ilanların altında müşterilerinin puan, yorum ve geri dönüşleri bulunmaktadır. Müşterilerin, beyaz eşya servisleri hakkında yaptıkları yorumları göz önüne alarak güvenilir olup olmadıklarını ve işlerini iyi yapıp yapmadıklarından kolay bir şekilde emin olabilirsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10