Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni Bölüm / Ankara evden eve nakliyat
« Son İleti Gönderen: ankaraevdenevenakliyat Bugün, 09:54:39 »
https://www.damlanakliyat.com/ Ankara evden eve nakliyat hizmetimiz planlı bir şekilde çalışarak sizlere en iyi hizmeti verir. İşimizi aksatmaz ve  zaman konusunda dikkatli olmaya çalışırız.  Bizim için sizlerin memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu konuda dikkatle çalışarak size iyi bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ekibimiz hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyacak ve eşyalarınız güvenle yeni evinize teslim edilecektir. Tecrübeli ve işinde başarılı çalışanlarımız sayesinde kolay bir şekilde taşınacaksınız. Ankara evden eve nakliyat hizmetimize buradan kolay bir şekilde ulaşabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

2
Genel Sohbet / istock video - graphicmarkets.com
« Son İleti Gönderen: sinan27 Bugün, 08:02:27 »
istock video

You can download unlimited istock video from our markets and use them under license. As graphicmarkets.com, we always keep our understanding of providing affordable and licensed services superior.

Get the most advanced featured videos first and get ahead of your competitors thanks to Istock videos.

Site : https://graphicmarkets.com/stock-video/
mail : hello@graphicmarkets.com
3
Genel Sohbet / prosesgroup - Güneş paneli sistemleri
« Son İleti Gönderen: sinan27 Bugün, 07:24:00 »
1996 yılından itibaren sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle; kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışıyoruz.Müşavirlik, konveyör sistemleri ve inşaat sektöründe edinmiş olduğumuz teknik tecrübenin yanında Türkiye’nin güneş panellerinden enerji üreten sayılı firmaları arasında yer alıyoruz.Yapılan projelerle bütünleştirdiğimiz teknolojiyi, uzman kadromuzla destekliyor, zamanında teslim ilkesini esas alıyoruz. Doğadan aldığımız enerjiyle, doğal çözüm önerileri getiriyor, enerji ihtiyacını uzun vadede kârlı bir yatırıma dönüştürüyoruz. Genç, dinamik ve kalifiye personelimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin ve geleceğimiz için değerli projelere imza atmanın gururunu yaşıyoruz.1996 yılından itibaren sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle; kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışıyoruz.Yaptığımız projeleri teknolojiyle bütünleştirip, uzman kadrolarımızla destekliyor ve her zaman "tam zamanında" teslim ilkesine riayeti esas alıyoruz. güneş paneli sistemleri http://prosesgroup.com.tr/Vizyonumuzu ve misyonumuzu bir kurum kültürü halinde inşa etmek için bilgi-deneyim ve teknoloji-uygulama döngülerinden sürekli öğrenerek gelişmenin onurunu yaşıyoruz. Yapılan projelerle bütünleştirdiğimiz teknolojiyi, uzman kadromuzla destekliyor, zamanında teslim ilkesini esas alıyoruz.Sitemiz : http://prosesgroup.com.tr/

iletişim : +90 312 230 00 53

mail : info@prosesgroup.com.tr
4
Genel Sohbet / organikjet - ucuz organik ürünler
« Son İleti Gönderen: sinan27 Bugün, 07:11:05 »
ORGANİKJET

Türkiye'nin en büyük organik ürünler sitesi yüzlerce ürün ile tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapılmaktadır.Banka kartı veya kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz (ORGANİKJET Doğru beslen mutlu yaşa )

peynir çeşitleri, şarküteri, baharat çeşitleri,bal çeşitleri,zeytin, zeytinyağları,draje çeşitleri,lokum, çeşitleri,salça çeşitleri,turşu çeşitleri,bakliyat

www.organikjet.com

0552 939 48 99

info@organikjet.com
5
Yeni Bölüm / Ankara Dişçi
« Son İleti Gönderen: ebru 17 Mayıs 2021, 20:09:01 »
Dişlerinizin daha sağlıklı ve güzel görünmesi için bakımını yaptırmalısınız. Dişleriniz için implant, kanal tedavisi, pembe estetik, porselen kaplama, porselen lamine, tel tedavisi - ortodonti, yapıştırma, zirkonyum kaplama gibi hizmetleri alabilirsiniz. Hastaların daha sağlıklı dişlere kavuşması için memnun edecek şekilde en iyi hizmete vermeye devam ediyoruz. Redent Ağız ve Diş Polikliniği olarak alanında uzman hekimler ve yardımcıları ile hizmet vermekteyiz. Sürekli büyüme eğilimiyle birlikte birçok hastaya hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dişleriniz ağrımadan düzenli olarak dişçiye gitmeniz çürüksüz,acısız ve beyaz olması kaçınılmaz olacaktır. Dişçiden korkmayın ve sağlığınızı düşünün. Tüm diş sorunları için çok geçmeden dişçiye gitmeniz iyiliğiniz için iyi olacaktır. Web sitemizden yapılan hizmetler ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Tags: ankara dişçi, ankara diş kliniği, diş hekimi

Site ADRESİ: https://www.redentklinik.com/
6
Genel Sohbet / Hosting Nedir? Hosting alırken nelere dikkat edilmelidir?
« Son İleti Gönderen: nullsix 17 Mayıs 2021, 18:36:31 »
Hosting Nedir? Hosting alırken nelere dikkat edilmelidir?

Sanal alem diye tabir edilen İnternet dünyasında bilindiği üzere milyarlarca web sitesi bulunmaktadır. Zaman zaman alış veriş yaparken, zaman zamanda bir araştırma yaparken gezindiğiniz internet sitelerinin tüm içerik ve resim gibi dosyalarının barındırıldığı ortama web hosting denir. Hosting, linux ve windows hosting olarak 2 farklı bölümden oluşsa da, günümüzde en çok tercih edilen hosting türü Linux hostingdir.

Hosting, günümüzde en yaygın olarak kullanılan cpanel ya da plesk panel gibi sistemler üzerinden yönetilmektedir. İnternet sitenizin yazılımının hostinginize yüklenmesi, mail hesapları oluşturulması ve bu maillerin kontrolü, web yazılımınızın ayarlarının yapılacağı bir çok işlem bu yönetim panelleri ile yapılmaktadır.

Eğer siz de bir internet sitesi yapmak ya da tasarlatmak istiyorsanız mutlaka web sitenize ait dosyaları bir hosting üzerinde barındırmanız gerekmektedir.


Kimler hosting kullanmalıdır ?

Herhangi bir satış sitesi kurmayacaksanız, ya da çok yüksek trafikli bir web siteniz yok ise hosting paketleri tam size göredir. Hosting paketleri belirli CPU ve RAM limitleri çerçevesinde sağlandığı için, bir noktadan sonra kaynak yetmeme gibi durumlar meydana gelecektir.

Bir başka deyişle kimler web hosting kullanmalıdır ? sorusunun cevabı, kurumsal bir firma siteniz var ise ya da kişisel bir blog sitesi oluşturacaksanız web hosting paketleri sizlere göredir. Zira planladığınız web sitesi yüksek kaynak tüketmeyeceği için, hosting paketlerinde verilen CPU ve RAM limitleri yeterli olacaktır.


Hosting çeşitleri nelerdir?

Aslında bu sorunun cevabı internet sitenizde kullanacağınız sistemin gereksinimlerine bağlıdır. Eğer Joomla, wordpress gibi hazır sistemler kullanıyorsanız linux tabancı hosting paketlerini tercih etmelisiniz. Eskiden linux hosting ve windows hosting olarak kısıtlı paketler mevcutken, günümüzde neredeyse her sisteme özel yapılandırılmış hosting paketleri mevcuttur. Örnek vermek gerekirse joomla hosting, wordpress hosting, drupal hosting, opencart hosting paketleri gibi onlarca çeşit hosting mevcuttur.

Tüm bu paketlerin en büyük özellikleri ise sunucunun bu sistemlere göre optimize edilmesidir. Örneğin, joomla sistemine göre hazırlanan bir sunucuda en iyi performans ve güvenlik önlemleri alınacak şekilde yapılandırmalar ile gerek sitelerin hızları artırılmakta gerekse de sitelerin güvenlikleri en üst seviyeye çıkarılabilmektedir.

Tüm bunların dışında kurumsal kullanımlar için hazırlanmış yüksek disk kotalı, yüksek mail adetli ve mail trafiğinde sorun olmayacak şekilde yapılandırılmış kurumsal hosting paketleride mevcuttur.


Hosting alırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle kullanacağınız sistemin linux mu yoksa windows mu desteklediğini tespit ederek buna göre alım yapmanız gerekmektedir. Bunun haricinde hosting alacağınız firmayı seçerkende bazı durumları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

A- Hosting sunucunda hangi disk kullanıldığına dikkat edin.

Günümüzde sunucu donanımları dolar bazlı alım yapıldığı için maliyetler oldukça yüksektir. Bu sebeple bir çok firma maalesef ki sadece maliyetleri düşürmek adına SATA disk ya da SAS disk ile hosting sunucusu oluşturmaktadır. Bu en büyük hatalardan birisidir. Zİra SATA ya da SAS disklerde belirli okuma yazma hızları olduğu için ve bu hızlar SSD diske göre daha düşük olduğu içi sunucudaki site sayısı arttıkça sunucu üzerindeki sitelerin de gerek açılış hızları gerekse de çalışma performansları düşecektir.

Bu sebeple hosting alırken mutlaka SSD diskli sunucular üzerinden hizmet almaya özen gösterin.


B- Hosting sunucusunda cloudlinux, Litespeed gibi yazılımların aktif olduğuna dikkat edin.

Bir sunucu düşünün, üzerinde hiç birlimitleme ya da yapılandırma sağlanmamış... Bu sunucu üzerinde sağlıklı bir hizmet almak mümkün olmayacaktır. Çünkü bir web sitesinin tükettiği fazla kaynak diğer web sitelerini etkileyeceğinden siz kullanmadığınız kaynağın olumsuzluğunu web sitenizin açılış hızında hissedeceksiniz.

Özellikle hosting alırken litespeed ve cloudlinux ile optimize edilmiş sunucular tercih etmelisiniz.

Litespeed ile optimize edilmiş ve güçlendirilmiş sunucularda web sitelerinin sorguları normal sunucuya göre çok daha hızlı olacağından gerek internet siteniz çok daha hızlı açılacak, gerekse de güvenlik aşamaları daha da yüksek olacaktır.

Aynı şekilde cloudlinux ile yapılandırılmış sunucularda hosting kullanıcılarına sabit limit verilerek, bir web sitesinin kaynak kullanımının diğer web sitelerini etkilememesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte cageFS ile yapılandırılan ve kafesleme yapılan sunucularda olası bir güvenlik zaafiyetinde hesaplar arası geçiş kapatılacağı için bir web sitesinden doğan açıktan diğer web siteleri etkilenmeyecektir.

C- Sunucuda zararlı yazılımlara karşı kullanılan bir araç olup olmadığına dikkat edin.

Gerek hazır gerekse de özel yazılımlar günümüzde oldukça fazlaca mevcut. Bu sayede yazılımsal açıkların olması da kaçınılmaz olmakta. Sürekli güncellenen yazılım alt yapılarına rağmen, güncel olmayan sürümler kullanan milyarlarca web site sahibi olduğunu düşünürsek, bu yazılımlardaki açıklar ile sitenize zarar verilmesi oldukça kolaylaşmakta. Tam da burada devreye sunucuda alınan güvenlik önlemleri girmektedir.

Özellikle sunucuda CXS Exploit scanner, clamAV ya da Imunify360  gibi yazılımlar ile korunup korunmadığına dikkat edin

Bir fiziksel dedicated sunucu üzerinde hostinglerdeki yazılımlardan dolayı atılabilecek shell ve exploit gibi zararlı yazılımlara karşı CXS Exploit scanner ile koruma önlemi mutlaka alınmış olması gerekmektedir. Bu sayede zararlı yazılımlar yazılımınıza bulaşmış olsa da CXS sayesinde %90 engellenecek ve olası bir sorunun önüne geçilecektir.


Hosting sunucuları saldrılara karşı ne kadar korumalı ?

İnternet sitelerinizi emanet edeceğiniz hosting sunucularında sıkça yaşanan durumlardan birisi de saldırı alan web siteleridir. Sizin siteniz saldırı almasa da paylaşımlı ortamda barınan yüzlerce web sitesi içerisinden saldırı alan bir site mutlaka çıkabiliyor. Dolayısıyla bu saldırılar karşısında sunucu tarafında bir koruma önlemi alınmamışsa internet sitenizin kapanması anlamına gelecektir. Bu sebeple hosting alırken saldırı koruması olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir.

 
Mutlaka Türkiye de hizmet veren hosting firması tercih edin.

Yapılan en büyük hatalardan birisi de gerek ucuz olması gerekse de verilen özelliklerin yüksek olması sebebiyle  yurtdışı firmalardan hosting tercih edilebiliyor. Bu durum ilk bakışta hosting alımı yapan kişiye makul gibi görünse de aslında büyük bir çıkmazın içerisinde kendinizi bir anda bulabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda yabancı hosting firmaları kesinlikle sizinle iletişim kurmaz iken ya da siz kesinlikle yabancı bir firmaya ulaşamazken, Türkiye de hosting hizmeti veren bir firma 7 x 24 ulaşılabilecek bir konumda olacaktır.

Türkiye'de hosting hizmeti veren hosting firması ile aynı dili konuşarak destek alabilmenin verdiği belkide en büyük kolaylıktır.

Bizler Akweb Hosting olarak, yeni nesil sunucular ile tamamı SSD disk ve çift işlemcili sunuculardan oluşan donanımlar ile, Cpanel, litespeed ve cloudlinux gibi güvenlik ve performans yazılımlarını kullanarak, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermekteyiz
7
Yeni Bölüm / Ücretsiz Atomy Üyelik
« Son İleti Gönderen: ebru 17 Mayıs 2021, 18:32:45 »
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle siteye girdiğinizde karşınıza çıkan foruma bilgilerinizi yazarak ücretsiz üye olabileceğinizi belirtelim. Siz üye olduktan sonra çevrenizdeki dostlarınıza anlatarak onlarında kazançlarına ortak olabilirsiniz. Ürün satmak zorundamıyım diye merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için zorunluluk yok kendi ihtiyaçlarınız içinde kullanabilirsiniz. Bu işin en büyük avantajı sermaye istememesidir. Eğer yaşınız 18 den büyükse temsilci olabilirsiniz. Üye olanlara paket alma gibi zorunluluk dayatılmamaktadır. Üyeliğinizin aktif olması için yılda en az bir diş fırçası seti alabilirsiniz. Detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: https://atomyuye.net
8
Yeni Bölüm / En Ucuz ve En Hızlı Smm Panel
« Son İleti Gönderen: ebru 17 Mayıs 2021, 16:15:53 »
Süper hızlı smm panelini denediniz mi? Bu panel sayesinde en uygun fiyatlarla en hızlı hizmeti alabilirsiniz. Tüm sosyal medya siteleri için beğeni,takipçi gibi hizmetleri kolay bir şekilde siteden temin edebilirsiniz. Tiktok takipçi, tiktok beğeni, instagram beğeni, instagram takipçi gibi pekçok hizmet bu siteden temin edilebilmektedir. Kolay yoldan fenomen olmak isterseniz bu hizmetleri tavsiye ederiz, firmanızı daha fazla insana tanıtmak için kullanabilirsiniz, kazanç elde etmek için yine bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Birçok faydası olan ve kolay yoldan takipçi sayınızı arttıran bu site sizlere çok fayda sağlamaktadır. Hemen alttaki linkten siteye giriş yaparak işlemleri başlatabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra destek talebi açtığınız takdirde herkese deneme bakiyesi verilecektir.

Tags: Instagram takipçi, Tiktok takipçi ve beğeni, Instagram beğeni

Site Adresi: https://realsmm.net/
9
Genel Sohbet / albüm indir
« Son İleti Gönderen: sinan27 16 Mayıs 2021, 23:01:02 »
https://fullalbumindirin.blogspot.com/

albüm indir

Bütün hit şarkıların ve şarkıcıların sınırsızca albüm indir ve dinle. Sizleri büyük bir zahmetten kurtarıyoruz. Sevdiğiniz sanatçının müziklerini indirin.
Youtube üzerinden tek tek albüm indirmek yerine biz sizleri bu zahmetten kurtardık ve bütün sanatçıların bütün müziklerini içeren dosyaları sizlere sunduk.
10
Genel Sohbet / Windows 10 ve Diğer Birçok Dijital Ürün Anahtarları
« Son İleti Gönderen: grapseo 16 Mayıs 2021, 22:12:08 »
Yeni nesil yazılımlarla desteklenen Office 2019 Pro, işlevsel yönü ağır basan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Verilerinizin güvenliği noktasında Office 2019 Pro, kullanıcısına mükemmel çözümler sunmaktadır. Böylece Office 2019 Pro satın al platformları aracılığıyla bu ürüne olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Elbette ki bu ürünün orijinal sürümüne sahip olmak her zaman beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Bu sayede Office 2019 Pro ürününün yüksek kalite standartlarında hizmet sunması da mümkün hale gelmektedir.

[SIZE="4"]Office 2019 Pro Satın Al
[/SIZE]
Office 2019 Pro kullanıcısına özel çözümler üreterek, hemen her ortamda nitelikli bir düzeyde hizmet sunar! Günlük hayatın içerisinde son derece pratik bir şekilde kullanılabilen bu ürün aynı zamanda profesyonel çözümler ortaya koymak noktasında da iddialı bir konumda yer alır. Office 2019 Pro aracılığıyla eğitim hayatınızın çok daha etkin bir düzeyde devam etmesini mümkün kılarsınız. Yine Office 2019 Pro iş hayatında da mükemmel çözümleri ortaya koyabilecek özel bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Öte yandan Windows 10 Pro satın al ibaresi görülen satış konularını platformlar üzerinden de görebilir, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 10