Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Yeni Bölüm / Wie man eine einfache Holzkiste für Schmuck macht
« Son İleti Gönderen: Laplace Bugün, 06:34:29 »
Hallo Leute! Heute zeige ich Ihnen, wie Sie eine Schmuckschatulle mit kostenlosen Plänen für Anfänger herstellen. Ich habe auf Instagram und Facebook viele Anfragen erhalten, wie ich ein kleines Andenken oder eine Schmuckschatulle herstellen kann. Das Tolle an Boxen ist, dass Sie sie auf viele verschiedene Arten und für eine Menge verschiedener Zwecke herstellen können. Schmuckschatulle, Aufbewahrungsschachtel, Männerdiener, Fotobox, Geschenkbox ... Sie nennen es und können mit denselben Methoden eine Schachtel für alles herstellen, was Ihr kleines Gehör wünscht.

Dieses Projekt wird von den großartigen Mitarbeitern von SuperMax Tools gesponsert und ich werde meinen SuperMax 19-38 verwenden, um einen Großteil der Bestandsvorbereitung für dieses Projekt durchzuführen. Mit dem Trommelschleifer kann ich Sonderanfertigungen ohne Abriss aus stark gemustertem Holzkisten herstellen. Ich werde auch ein paar Buchmatches für die Spitze machen ... und nein, das passt nicht zu allen meinen Dr. Seuss-Büchern.

Da das Oberteil reibschlüssig ist, benötigen Sie keine spezielle Hardware für die Schmuckschatulle. Dies ist eine großartige Möglichkeit, die Herstellung von Kisten auszuprobieren, und Sie können Scharniere, Schlösser, Schubladen, Tabletts usw. hinzufügen, wenn Sie Ihre Fähigkeiten verbessern. Dies ist eigentlich erst mein zweiter Versuch an einer hölzernen Schmuckschatulle, sodass Sie sehen können, dass dies nicht schwer ist!

Bevor wir anfangen, folgen Sie mir auf Instagram, Facebook, YouTube und Pinterest, um über alle meine neuesten Builds und kostenlosen Projekte auf dem Laufenden zu bleiben!
Folgendes benötigen Sie für das Projekt:
Benutztes Werkzeug
SuperMax 19-38 Trommelschleifer
Tischsäge
Gehrungssäge
Zufälliger Exzenterschleifer
Bahnklemme
F-Klemmen
Federklemmen
Materialien / Zubehör
3 'x 3-1 / 2 "x 3/8" Ahorn
28 "x 2" x 3/16 "Walnuss
20 "x 4-1 / 2" x 1/4 "Walnuss
* Ersetzen Sie andere Hölzer nach Wunsch
Auf dieser Seite werden Affiliate-Links verwendet. Informationen zu Partnerprogrammen finden Sie auf meiner Offenlegungsseite.

Wie man eine Holzkiste macht
Ich habe die hölzerne Schmuckschatulle 10 "x 5" und 3 "hoch gemacht. Ich mag das 2: 1-Verhältnis auf der Box und diese Größe scheint gerade groß genug zu sein, um substanziell zu sein, aber nicht zu groß. Sie können die Größe einfach an beliebige Abmessungen anpassen und dieselben Methoden anwenden. Ich habe auch Schmuckschatullenpläne für Anfänger oben, also schau sie dir an.

Das Beste daran ist, dass für diesen Bau nur sehr wenig Holz benötigt wird. So können Sie schöne Harthölzer für die Box kaufen und nicht die Bank sprengen. Ich hatte dieses Stück lockigen Ahorns mit einer erstaunlichen Figur, die ich verwenden wollte. Also habe ich Material für zwei Kisten geschnitten, wobei Sie einige Teile für beide Kisten auf den Bildern sehen werden.
Weitere Informationen finden Sie auf unserer Website: https://www.sarisgarage.shop/
12
Yeni Bölüm / EMASAJ Sitesi
« Son İleti Gönderen: ebru Bugün, 06:04:14 »
Biz bireyler günlük iş hayatının, okul hayatının veya ev hayatının yorgunluğunu sadece uyuyarak dindirmeye geçirmeye çalışıyoruz. Evet geçiyor da yorgunluğumuz fakat bazı ağrılarımız, kasılmalarımız ve vücut yorgunluğumuz kalıyor ya da birikiyor. Bunun için siz değerli müşterilerimizin ayağına masaj hizmeti getiriyoruz. Web sitemizde istediğiniz masör ya da masözümüzü ayağınıza kadar gönderiyor sizlere sizin evinizde en iyi şekilde hizmet vermesini sağlıyoruz. Bütün çalışanlarımız profesyonel alanında en iyi eğitimi almış kişilerdir bundan şüpheniz asla olmasın. Kullandığımız masaj için yağ ve kremlerde tamamen doğal ve vücudunuza asla zarar vermez. Masaj salonu olarak da yerimiz mevcut isterseniz sizleri orada daha güzel ağırlayabiliriz. Spa, sauna masaj salonumuzun içinde bulunmaktadır.

Adres: http://www.emasaj.net/
13
Genel Sohbet / Edirne Medikal Sitesi
« Son İleti Gönderen: seohaber 17 Eylül 2020, 22:20:14 »
Sağlığın korunması ve eski hale getirilmesi adına yapılan ve uygulanmakta olan medikal ürün çeşitleri günden güne artmaktadır. Vücuttaki her bölgeye hitap edici nitelikteki ve farklı türden hastalıklar bakımından çeşitli kolaylıklar sağlayan ürünlere tıbbi malzemeler adı verildiği de görülmektedir. El ve ayak bilekliklerinden Klavikula bandajına ve istirahat afosuna kadar her çeşit ürün medikal ürün kapsamına girmekte olup Edirne medikal ya da Trakya medikal yerlerinde bulunmaktadır. Edirne medikal sayesinde kişiler, rahatsızlıklarına iyi gelen, hayatlarını kolaylaştırıcı nitelikteki medikal ürünlere çabucak ulaşım sağlayabilmektedir. Sağlık sektörünün her geçen gün artan önemine binaen, hastaların engellerinin ortadan kaldırılması ya da en azından kolaylaştırarak engellerin en aza indirilmesi ve rahatsızlıklarını azalması adına pek çok yenilik yapılmıştır. Teknolojik gelişmelerin de günden güne artması ve sağlık sektörünü de etkilemesiyle birlikte, medikal hizmetler çok daha farklı boyutlara ulaşmıştır.

Günümüzde Trakya medikal gibi hizmetler veren alanlar sayesinde, kişiler hastalıklarından duydukları rahatsızlıkları en aza indirmekte ve hayatları daha da kolaylaşmaktadır. Akülü tekerlekli sandalyeden silikon egzersiz topuna, silikon parmak arası koruyucudan statik el bilek splintine kadar hemen her alanda kişilerin yaşamlarını kolaylaştırıcı, hastalık etkilerini en aza indirici medikal ürün bulmak mümkündür. Tıbbi malzeme adıyla da bilinen medikal ürünler sayesinde yaşamı daha rahat ve pratik hale getirmek mümkün olmaktadır. Sizlerde daha fazla bilgi ve ürünler için hemen anatomymedikal.com sitesine gelebilirsiniz.
14
Genel Sohbet / Elicent Fan
« Son İleti Gönderen: Baybars 17 Eylül 2020, 19:28:02 »
ELİCENT FAN

Yaşadığımız alanlarının havasının temiz ve taze olması çok önemlidir. elicent fan sahip olduğu teknoloji sayesinde içeride bulunan kirli havayı dışarı gönderip, içeriye temiz hava ile besler ve bulunduğunuz alanı fanı sayesinde sürekli olarak taze ve temiz tutar.

 Birden fazla tasarımı bulunan elicent fanların, birbirinden farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Fan ile emiş yaptığımız alanlar; lavabo ve mutfak gibi genelde nemli ve kirli alanlardır. Elicent fanları; mutfaklar, çamaşırhaneler, tuvaletler, banyolar, barlar da kullanırız.

Gerekli hava akımını ise odanın hacmi ile odanın içinde olması gereken saatlik hava sirkülasyon sayısını çarparak buluruz. Bu sirkülasyon odadan odaya göre değişiklik gösterir.

Umumi bir tuvalet için daha çok sirkülasyon gerekir ve ona uygun bir Elicent fan seçilirken, Evinizde bulunan mutfak için daha az sirkülasyon gerekir ve ona uygun bir Elicent fan seçilir.
15
Yeni Bölüm / AnkaraAntlasmasi.net Eskisehir Arkadaşlık Sayfası
« Son İleti Gönderen: ebru 17 Eylül 2020, 18:34:40 »
Dünya genelinde yaygınlaşan internet ile beraber birçok şey hızlı bir şekilde değişmekte. Tabii ki Türkiye'mizde de durum böyle herkesin elinin altında internete ulaşım çok kolay. Bu sebepten bilgi edinmek, araştırmak çok kolay oluyor. Bununla beraber artık insanlar arkadaşlarını bile internetten bulabiliyor hatta tanıştıkları kişiler ile evlenebiliyor. Şimdi bir siteden bahsedeceğim size ankaraantlasmasi.net Türkiye genelinde birçok üye barındırıyor bay, bayan fakat Ankara ili ve çevresi yoğunluklu bir ortam mevcut. Ankara büyük bir kent gidip yalnız kalmış olabilirsiniz. Hemen siteyi açarak arkadaş edinin. Mobil uygulaması da mevcut ve kullanımı çok kolay. Siz değerli bireylerin yalnız kalmasını hiç istemiyoruz. Birilerini buluşturmak ve güzel bir duyguya sebep olmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.

Adres: http://www.ankaraantlasmasi.net/
16
Yeni Bölüm / Antalya Spor Salonu
« Son İleti Gönderen: ebru 17 Eylül 2020, 15:27:25 »
Sevgili Antalyalı müşterilerimiz sizleri Antalya spor salonu denildiğinde ilk olarak akla gelecek, söylenecek ve gösterilecek yer olan Antfıt ile tanıştırmak istiyorum. Bir spor merkezi olarak hiçbir eksiği olmayan aksine fazlası olan bir spor salonu. Kesinlikle her türlü alet eksiksiz bulunmakta. Siz değerli müşterilerimize birebir hocalarımız yakından ilgilenmekte ve takibini sağlamakta. Temizlik ve kalite konusunda asla şüpheniz olmasın salonumuza gelerek kayıt olmadan önce bakıp görebilirsiniz. Antalya'da üç farklı şubemiz bulunmaktadır. Antalya ems ve Antalya reformer farkındalığını fitness ile buluşturarak ilk bu şehre getiren biz Antfıt kurucularıyız. Sizlere bu hizmeti büyük bir zevk ile sunuyoruz. Şüphesi olan müşterilerimiz daha önce duymamış kişiler olabilir bu çok normal sizlere bir süre deneme zamanı da tanıyabiliriz.

Tags: Antalya spor salonu,Antalya Ems,Antalya reformer

Adres: https://www.antfit.com.tr/
17
Genel Sohbet / İstanbul Dikkat Dağınıklığı
« Son İleti Gönderen: graphicdzyn 17 Eylül 2020, 13:41:45 »
İstanbul dikkat dağınıklığı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa istanbulda dikkat dağınıklığı konusunda hizmet veren yerleri araştırıyorsanız size bu konuda yardımcı olmak isteriz. Dikkat dağınıklığı toplumsal olarak önemsenen ve her insanın sık sık yaşayabildiği bir konu. Beyin'in algı problemini yaratan birçok sebep olabiliyor. Mesela hiperaktivite gibi bedenin sık sık hareket etme dürtüsü gibi kavramlar özellikle dikkat dağınıklığında en başta görülen problemler sebepleri arasında yerini almış durumdadır.


İstanbulda yaşıyorsunuz ve çocuğunuz, arkadaşınız, ailenizden herhangi biri veya siz dikkat eksikliğine yani dikkat dağınıklığı problemine sahipsiniz. Bu konuyla ilgili yazılan bilimsel makale ve soyut çözüm önerileri sizi biryere kadar ulaştırabilir ama gerçekten dikkat dağınıklığının üstesinden gelebilmeyi umuyorsanız şu konuyla ilgili tavsiyemizi sunmak isteriz.


İstanbul dikkat dağınıklığı kategorisinde sektörel olarak en iyi hizmeti sağlayan firmaların başında gelen www.brainprojectturkey.com ile mutlaka görüşmelisiniz. Kendileri sonderece uzman ve profesyonel ekip kadrosuna sahiplerdir. Dikkat dağınıklığı sorununuza gerçekten çare olacaklardır.
18
Genel Sohbet / Avcılar Klima Servisi
« Son İleti Gönderen: seohaber 17 Eylül 2020, 12:50:55 »
İstanbul içerisindeki tüm ilçelere sınırsız hizmetlerini sunan firmamız özellikle de klima ve kombi noktasında önemli faaliyetlerine de devam etmektedir. Avcılardaki merkez lokasyonu ile hizmetlerini başlatan ve zaman geçtikçe de hizmetlerini geniş alanlara yaymakta olan Avcılar klima servis firmamız ile sizler de klimalarınıza gerekli teknik desteği sağlayabilir ve olası her türlü sorunun önüne de geçmiş olursunuz. İstanbul'daki tüm ilçelerdeki ev ve iş yerlerine verdiği hizmetlerden ötürü başarılı bir politika da izlemekte olan firmamızı sizler de tercih edebilirsiniz. Klima bakım Avcılar lokasyonu üzerinden tüm ilçelere geniş kapsamlı klima hizmetlerini sunan firmamız müşterilerine fazlasıyla önem de vermektedir.

Chiller klima servis Avcılar merkezdeki şubesinde müşteri taleplerini inceleyen ve iş süreçlerine dahil etmekte olan firmamızda sizler de istediğiniz klima çeşitleri, modelleri için başvuru gerçekleştirebilir ve neticesinde de klimalarınızda bulunan sorunların da önüne geçmiş olursunuz. Avcılar ile birlikte Beylikdüzü klima servis olarak da hizmetlerini devam ettiren ve kalite standartlarını da sürekli olarak artıran firmamızda müşterilerimize her zaman istedikleri gibi hizmetleri sunmaktayız.

Klimalar konusunda sürekli olarak şikayeti olan kişilerin çok az yakmalarına rağmen yüksek fatura gelmesi sebebiyle çeşitli anlamlarda sıkıntılar yaşayan kişilerin bu sıkıntıları yaşamaması adına firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Firmamız ayrıca Avcılar kombi servis olarak da hizmetlerini devam ettirmektedir. Klima ve kombi noktasında özellikle de başarılı işlere imza atan ve yine bu noktada müşterilerine de fazlasıyla önem vermekte olan firmamızı sizler de gerektiğinde tercih edebilirsiniz.

Özellikle de kış aylarında yaşanan sorunlara karşı kişilerin kış aylarında daha sıcak ortamlar elde etmesi adına klima ve kombilere ihtiyaç duymaktadır. Kombi noktasında fazla verim alamayan kişilerin peteklerin temizlenip temizlenmemesi noktasında sürekli olarak şüphe halindedir. Kombinin çalışması ancak peteklerin çok iyi biçimde ortamı ısıtmaması noktasında çeşitli sıkıntılar da görülmektedir. Sizler de bu tarz sorunlar ile karşı karşıya iseniz firmamız ile iletişime geçmeli ve klimalarınızı, kombilerinizi en iyi biçimde kontrol altına alabilirsiniz.

İstanbul içi faaliyetlerini sürekli olarak sürdüren ve evlere, iş yerlerine sunduğu hizmetler neticesinde müşterilerini en iyi biçimde memnun etmeye çalışmakta olan firmamızı sizler de değerlendirebilirsiniz. Hem klima hem de kombi anlamında önemli hizmetlerini artırarak devam ettiren firmamız çalışma alanını da günden güne artırmakta olup İstanbul'un her noktasına ulaşmıştır. Sizlerde hizmetlerimizi incelemek ve iletişime geçmek için www.istanbulklimaservisim.com sitesine gelebilirsiniz.
19
Yeni Bölüm / En Yüksek Faiz Veren Bankalar
« Son İleti Gönderen: ebru 17 Eylül 2020, 11:34:40 »
En Yüksek Faiz Veren Bankalar
Günümüzde insanlar birikimlerini evde bulundurmak yerine bankaların mevduat hesaplarında değer kazanmasını tercih ediyorlar. Herhangi bir riski bulunmayan bu mevduat hesapları hemen hemen tüm kamu ve özel bankalarda açılabilir.

Bu nedenle yüksek gelir elde etmek isteyen kişiler bankaların sağlamış olduğu mevduat hesaplarına kullanarak kazanç sağlayabilirler. Birikimlerinizi en yüksek faiz veren banka hesaplarında belirli süreler tutarak yüksek faiz imkânlarından yararlanabilirsiniz. Son derece güvenilir bir uygulama olan mevduat hesapları piyasa koşullarına bağlı olarak gün içerisinde değişiklik gösterebiliyor. İsteyen müşteriler bankaların USD ve Euro mevduat faizlerini de kullanarak kar elde edebilirler.

Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?
Mevduat hesabı açarak burada parasını değerlendirmek isteyen kişiler öncelikle tercih edecekleri bankada vadesiz TL hesabı açmaları gerekir. Vadeli mevduat hesabı açmak isteyen tüm bireylerin öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Bu şartları karşılayan herkes dilediği bankadan vadeli mevduat hesabı açarak parasına değer kazandırabilir. Faizsiz kredi veren bankalar

Bunun için kişilerin yanlarında bulundurması gereken en önemli belge nüfus cüzdanı ya da sürücü belgeleri olacaktır. Bankaya belirttikleri doğru ve açık adresler doğrultusunda vadeli hesap açılır. Bireyler vadeli hesaba ne kadar para yatıracaklarını ve burada ne kadar sürede bekleyeceklerini bildirdikleri takdirde hesapları açılır ve burada paraları yüksek faiz oranları ile değer kazanır.

2020 Yılı İçin En Yüksek Faiz Veren Bankalar
Birikimlerine değer katmak isteyen banka kullanıcıları bankaların yüksek faiz oranları doğrultusunda açtıkları mevduat hesapları ile yüksek oranda kar elde ederler. Her bankanın faiz oranı birbirinden farklı olduğu için güncel faiz oranlarını sürekli takip etmek gerekir. 2020 yılı içerisinde güncellenen bankaların faiz oranları doğrultusunda kişiler vadeli mevduat hesapları açarak belirli bir süre burada paralarını tutarak faiz oranlarından önemli birikimler elde ederler. Faizsiz kredi için tıklayınız.

En yüksek faiz oranları ile müşterilerine yardımcı olmaya çalışan bankalar arasında Burgan Bank, İNG Bank, Ziraat Bankası, VakıfBank, Akbank, Fibabanka, Halkbank, Garanti Bankası gibi bankalar bulunur. Bu bankalar içerisinde en yüksek faiz oranını %10 olarak belirleyen Burgan Bank'tır. Hemen arkasından ING Bankası turuncu hesap avantajı ve  %9 faiz oranları ile müşterilerinin birikimlerini daha avantajlı hale getiriyor.

Garanti Bankası Mevduat Hesabı
Garanti Bankası mevduat hesabı açan tüm müşterilerine hoş geldin avantajları ile fırsatlar sunuyor. Banka düzenlediği yüksek faiz oranları doğrultusunda %8, 25 faiz oranları ile müşterilerinin birikimlerini değerlendiriyor. E vadeli mevduat hesabı açan tüm müşteriler bankanın sunmuş olduğu imkânlardan anında yararlanabilirler. Bankaları aktif olarak kullanan tüm müşteriler vadeli ve vadesiz hesap açma şansına sahipler. Bu sebeple sunulan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için tüm araştırmaları doğru siteler üzerinden yapmak gerekir.

Bunun için merak ettiğiniz her türlü bilgi için https://www.kredibankalar.com/mevduat/en-yüksek-faiz-veren-banka sitesinden bilgi alabilirsiniz.
20
Genel Sohbet / Magento Teknik Destek
« Son İleti Gönderen: pcshift 17 Eylül 2020, 09:38:08 »


   Magento 2 günümüzde yaygın olarak kullanılan e-ticaret yazılımları arasında başı çekmektedir. Ücretsiz ve ücretli versiyonları ile en çok tercih edilen bu web yazılımı binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Magento uzmanı kişiler tarafından günden güne geliştirilerek ihtiyaç dâhilinde farklı özellikler ile karşımıza çıkan bu sistemin kararlılık sürümleri oldukça performanslı çalışmaktadır. Magento Türkiye Destek Ekibi geliştirici kadrosu ve yardım severliği ile müşterilerine e-ticaret yazılımı satış, kurulum ve satış sonrası hizmetleri aksatmadan vermeyi sürdürmektedir. Magento Teknik çalışmalar neticesinde özel yazılımların ve bileşenlerin bir araya getirilerek tüketici ve satıcı ihtiyaçlarını doğrudan tespit edip buna göre yazılım geliştiriciliği sunan özel bir hizmettir.

   Magento Yardım ihtiyaçlarınızı destek web sitemiz bağlantılarını takip ederek, dilediğiniz an da iletişim kanallarımızı kullanıp bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Magento Destek ekibimiz bu hususta 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Sizde aklınızda ve hayalinizde ki e-ticaret platformunu oluşturarak para kazanmak istiyorsanız, sağlam adımlar atmak için bizlerle irtibat kurunuz.

Site adresi : www.magento-tr.com
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10