Gönderen Konu: Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr  (Okunma sayısı 491 defa)

nullsix

  • Kıdemli Üye
  • ****
  • İleti: 384
    • Profili Görüntüle
Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr
« : 03 Ekim 2019, 20:46:24 »
Web Site İsmi : Bogazicifotokopi.com.tr
 
Site Başlığı : Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2016

Site Tanıtımı : Fotokopi makinesi kiralama ile baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilir sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz. Fotokopi kiralama fiyatı, ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur. Bunun sebebi kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir. Bu yüzden kiralık fotokopi fiyatları, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Günümüz şartlarında işletmelerin masraf tasarrufu yapması kaçınılmazdır. İşletmelerin baskı maliyetlerinde masraflarını minimize etmesi için fotokopi kiralama sisteminden yararlanması maliyetlerini düşürmeleri açısından önemlidir. Kiralık fotokopi makinesi hizmetli ile baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilir, sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz. Fotokopi makineleri için ekstradan sarf malzeme, servis işçilik ücretleri veya yedek parça maliyetlerine bütçe ayırmanız gerekmemektedir. Çıktı ve baskı maliyetlerini kontrol altında tutabilmek, fotokopi makinelerinin servis maliyetlerini karşılamak ciddi masraflar oluşturmaktadır. Baskı maliyetlerini düşürmek ve kontrol altında tutabilmek için kiralık fotokopi sistemine geçmek firmalar için büyük maddi avantaj sağlamaktadır.

Fotokopi makinesi kiralama fiyatları, ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur. Bunun sebebi, kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir. Bu yüzden kiralık fotokopi makinesi fiyatı, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir. Kiralık fotokopi makinesi fiyatları, fotokopi makinelerinin modellerine ve firmaların almış olduğu kopya adetlerine göre değişmektedir. Bazı fotokopi firmalara fotokopi kiralama sistemi adı altında firmalara ek kira bedeli kesmekte ve fotokopi makinası kiralama yerine fotokopi makinesini müşteriye uzun vadede satmaktadır. Ek kira bedeli ile kesilen bu sistem kesinlikle ama kesinlikle kiralık fotokopi makinası sistemi değildir. Bu sistem leasing sistemi adı altında satın alma opsiyonlu fotokopi sistemidir.

Yazıcı kiralama sistemi ile firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar. Fotokopi makinası kiralama da ilk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar.Fotokopi makinesi kiralama fiyatları sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkan verir. Kiralık fotokopi makinası, sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır. Kiralık Fotokopi Sistemi'ne ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız. Kiralık Fotokopi makinesi sistemi'ne girmek ve çıkmak kolaydır. Bir kaybınız olmaz, amortisman derdiniz yoktur. Oysa kendi fotokopi makinenizi satmaya kalktığınızda komik fiyatlarla elden çıkarmak zorunda kalırsınız.

Fotokopi makinesi kiralaması yaparken sadece fotokopi makinesi kiralama fiyatlarına odaklanmamak gerekir. Bazı fotokopi firmaları ucuz fotokopi kiralama veya kiralık ucuz fotokopi makineleri adı altında kiralık fotokopi makinesi vermektedir. Bu firmalar maliyetlerini kurtarmak için ya yüksek sayaçlı yorgun bir cihaz yada ihtiyacınız olan kapasitenin altında fotokopi kiralaması yapmaktadır. Kiralayacağınız cihazda elbette fiyat önemlidir ancak firmanın kapasitesi, servis ağı, kuracağı cihazların hepsini bütün olarak değerlendirmek gerekmektedir.

Web Sitesi: https://www.bogazicifotokopi.com.tr