Gönderen Konu: Kartal Hurdacı  (Okunma sayısı 342 defa)

arkan

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 49
    • Profili Görüntüle
    • webmaster forumu
Kartal Hurdacı
« : 07 Aralık 2019, 12:36:29 »
Kartal Hurdacı

Evinizde kullanmadığınız eşyalar artık sizler için çok büyük sorun olmaya başlayabilir. Eşyalarınızı evinizde koyacak yer bulamayabilirsiniz. Bu yüzden de kullanılması artık güç olan eşyalarınızdan kurtulmanız gerekir. Ancak hurdacılar sayesinde bu eşyalarınızdan da kurtulabilirsiniz.  Büyük şehirlerde küçük evlerde yaşayanlar artık kullanmadıkları farklı eşyaları hurdacılara verebilirler. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız eski eşyalar sizin için sorundur.

 Kartal hurdacı arayışı içindeyseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Evinizde var olan küçük ya da büyük tüm istemediğiniz eşyaları değerinde alıyoruz. Ayrıca hurdacı dediğinizde sadece demir ya da alüminyum gibi malzemeleri düşünmeyin. Plastik ve atık kapsamında olan ürünler de evinizden alınmaktadır. Tabii bu ürünlerin belli bir değerde olması gerektiğini ifade edelim.
Her türlü fazla eşyanızı bize teslim edebilirsiniz. Ekiplerimiz evinize gelerek hemen tüm eşyalarınızı almaktadır. Size taşıma ya da nakliye gibi zorluklar çıkarmadan tüm istemediğiniz eski eşyalarınızdan kurtularak yaşam alanlarınızı boşaltmak ve vadesi dolan ürünlerden para kazanma fırsatını sunuyoruz.

Kartal Hurda Alımı

Kartal’ın her yeri için hurda alımımız söz konusudur. Sizlerden aldığımız hurda türleri hakkında bilgi verelim;

Paslanmaz Hurda

Evinizden, binalarınızda, inşaatlardan ya da iş yerinden her türlü paslanmaz hurdanızı alıyoruz. Paslanma özelliği olmayan hurdalar biraz daha değerli ürünlerdir. Bunlar genelde çelik, talaş ve boru gibi malzemelerdir. Tüm paslanmaz hurdalarınız değerinde size ödenmektedir.

Demir Hurda

Hurdacılık dediğimizde akla ilk gelen malzemeler demirdir. Kartal hurda arayışınız sonunda her türlü eski demir malzemelerinizi alıyoruz. Beyaz eşyadan demir borulara, eski oyuncaklardan her türlü demir malzemeye kadar tüm eşyalarınız evinizden teslim alınır. Demirlerinizin fiyatları piyasa ortalaması ve üzerinde sizin yanınızda hesaplanır ve sizlere nakit ödeme yapılır.

Kablo Hurda

Firmamız her türlü kablonuzu da almaktadır. Bakır ve çelik yapıya sahip tüm kablolarınızı her uzunlukta alıyoruz. Özellikle inşaat alanlarında fazla kalan kabloları sizlerden alarak değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Naylon Hurda

Naylon fazlanız varsa bunları atacak bir alan bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için sizlere yük olan tüm naylon hurdalardan kurtuluyoruz. Poşet ve diğer tüm naylon eşyalarınızı bizimle iletişime geçerek almamızı sağlayabilirsiniz. Her türlü naylon hurdanızı değerinde Kartal’ın her noktasından teslim alıyoruz.

Alüminyum Hurda

Bir hurda satımında en çok değer kazanan ürünlerden biri de alüminyum hurdalardır. Bu hurdalarınızı da sizlerden değerinde satın alıyoruz.  Kartal hurdacılar olarak hizmet veren şirketimiz  tüm alüminyum hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla evinizden ya da gösterdiğiniz noktadan satın almaktadır.

Sarı Hurda

Sarı hurdalar günümüzde her alanda kullanılan değerli metallere verilen isimdir. Sizlerin her türlü değerli hurdasını satın alıyoruz. Firmamız Kartal’ın her noktasında her türlü sarı hurdanızı en yüksek fiyatlarla satın almaktadır.  Su saati, vana, musluk ve radyatör gibi her türlü sarı hurdanızı alıyoruz.

Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

Günümüzde hurda endüstrisi büyük bir gelişme göstermiştir. Sizler de kullanılmayan ve geri dönüşümü olan ya da olmayan tüm ürünlerinizi bizimle yeniden değerlendirebilirsiniz. Kartal hurdacı olarak hizmet veren firmamız şehrin her yerinde sizler için hurda alım hizmeti vermektedir. Hurda alımında en önemli detaylardan biri fiyatlardır.

Ülkemizde hurda fiyatları değişkenlik gösterir. Genelde kilo hesabıyla alım yapılır. Firmamızın birim fiyatları ortalamanın üzerindedir. Yani bize satacağınız tüm hurdalar değer kaybetmez. Ayrıca ödemenizi de peşin alırsınız. Her türlü hurdaya konu olabilecek malzeme tarafımızca alınarak değerlendirilmektedir.
 
Arayın Gelelim!

Her türlü hurda malzemesini verebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimize ulaşarak hemen bizlerden randevu alın. Personellerimiz Kartal’ın her yerinde sizler için adresinize kadar gelmektedir. Sonrasında yapılan incelemeyle her türlü hurda malzemeniz teslim alınmaktadır. Aradığınızda en kısa süre içinde verdiğiniz adrese geliyoruz.

Adresinize gelen ekiplerimiz ölçüm işlemlerini de yanınızda yapmaktadır. Telefonda bizimle görüştüğünüzde Kartal hurdacı fiyat listesi hakkında bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa ortalaması üzerinde verilmektedir. Ayrıca fiyatlandırmalarımız ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak size telefonda ölçüm yapmadan genel bir fiyat göremiyoruz.
 
Ücretsiz Hurda Tespiti

Firmamıza her türlü hurda malzemesini verebilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden bize ulaştığınızda ekiplerimizden randevu alabilirsiniz. Ücretsiz hurda tespiti hizmetimiz kapsamında ekiplerimiz verdiğiniz adrese gelir. Bize teslim etmek istediğiniz malzemelerin girdiği sınıf belirlenir. Sonrasında size verilen fiyatlandırma listesi üzerinden fiyat tespiti yapılır.

Hassas Ölçüm ve Nakit Ödeme

Bir hurda satım işleminde en önemli detay ölçümdür. Çünkü birçok firma ölçüm işlemini hassas ölçme araçlarıyla yapmaz. Bu yüzden ortalama bir hesap çıkar ve genelde satış yapan kişi zararlı çıkar. Bu süreçte firmamız en hassas ölçme araçlarıyla ölçmektedir. Bu sayede ölçümlerimiz tam değerinde yapılmaktadır. Küsuratlı değerler için de size ödeme yapılır.

Kartal hurdacı olarak bizler fiyat hesaplaması yaptıktan sonra her miktarda hurdalarınızı alıyoruz. Çok az ya da yüklü miktarda her türlü hurdaya konu olabilecek malzemelerinizi hemen almaktayız.  Hurda satımında en önemli aşama ödemedir. Çünkü alt yapısı yeterli olmayan firmalar sizlere büyük ödemeler yapamazlar. Ancak firmamız tüm hurdaların değerini hemen nakit olarak sizlere ödemektedir.

Doğa Dostu Hurda Alımı

Firmamız doğa dostu olarak çalışmaktadır. Sizin yaşam alanlarınızda yer kaplayan her türlü hurdaya konu olabilecek malzemeleri özenle topluyoruz. Bu sayede sizlerin fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlarken bir yandan da bu işten para kazanmanıza olanak tanıyoruz. Bizimle çalıştığınız süre içinde her türlü hurda malzemenizi aldığımızı ifade edelim.

Tesislerimizde hurdalarınız çevreye zarar vermeden işlenmektedir. Geri dönüşüm sürecinde tamamen çevreyi kirletmeden doğaya zarar verecek malzemeleri yeniden kullanabileceğiniz şekilde size sunuyoruz. Geri dönüşüm tesislerimiz Kartal hurda alımı yapılan bölgelerdeki tüm malzemelerinizin dönüşümünde hizmet vermektedir.

Kartal Hurda Alımı

Kartal bölgesine yaşayanlar ve İstanbul Anadolu yakasındakiler için tüm hurdalarınız değerinde alınmaktadır. Ekiplerimiz verdiğiniz adrese en kısa zamanda gelerek tüm hurdalarınızı incelemektedir. Sarı hurda, bakır, demir, çelik ve alüminyum gibi her türlü malzemeniz ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. Sizlere bu süreçte hiçbir zorluk çıkarmıyoruz.

Yaşam alanlarınızda bulunan fazlalık hurda ürünlerini kirlilik oluşturmayacak şekilde teslim alıyoruz. Tamamen profesyonel ve temiz çalışan ekiplerimiz teslim etmek istediğiniz tüm malzemeleri hemen kamyonlarımıza yüklemektedir. Sonrasında tüm hurdalar merkezlerimize gelerek hemen geri dönüşüm süreci başlamaktadır.

Kartal Yıkım Moloz ve Hafriyat Alımı

İstanbul’da en büyük sorunlardan biri eskiyen binalardır. Bu yüzden devlet tarafından başlatılan yenilenme projeleriyle dönüşüm başlamıştır. Kartal’ın birçok bölgesinde de bu yönde çalışmalar yapılmaktadır. Kartal hurdacı hizmeti veren firmamız bu süreçte sizlere yıkılan alanlarınızdan gelir elde etme fırsatı sunmaktadır. Yıkım işlemi sırasında ortaya çıkan hafriyat, moloz ve diğer malzemelerin tamamı tarafımızca alınmaktadır.

Kartal yıkım moloz ve hafriyat alımı hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçin. Yıkılan binanızda ortaya çıkacak olan tüm malzemeleri hemen alıyoruz ve paranızı nakit teslim ediyoruz. Ayrıca bu alandan çıkan her türlü bakır ve demir malzemelerini de teslim alıyoruz.

Kartal’da bulunan hurdacılar arasında bulunan firmamızla hemen iletişime geçerek tüm fazlalık eşyalarınızı ve kurtulmak istediğiniz eski ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.