Gönderen Konu: Desi Alarm  (Okunma sayısı 797 defa)

constantin1980

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
Desi Alarm
« : 01 Şubat 2020, 18:38:41 »
Ev Alarm Sistemleri
Mesken ve mekan güvenlik sistemlerinin genel adı ev alarm sistemlerinde Desi Alarm güvenliğiniz için kablolu veya kablosuz bir çok alarm sistemi geliştirmekte olup; arttırılabilen dedektör çeşitliliği ve buna bağlı teknik özellikler ile ev alarmlarında en uygun maliyetlerle sizlere güvenliğinizi sağlanması konusunda her zaman son kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştirmelerine aralıksız deva etmektedir.

Ev alarmı çalışma şekli
Bilinen diğer alarm sistemlerinden farklı olarak Desi ev alarm sistemlerinde bir kez satın almanız dahilinde başka herhangi bir aylık, yıllık ücret olmadan, tamamen şahsınıza ait sistemler sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca yönelik alarm güvenlik sistemlerimiz.

Profesyonel ev alarm sistemleri
Adından da anlaşılacağı gibi ev alarmlarında en son nokta sayılan alarm modelleridir, evinizin güvenlik açıklıkları kapatılmasında ve oluşabilecek herhangi bir durumda sizleri nere olursanız olun sabit telefon hattından, GSM Sim kart hattından veya internet üzerinden bilgilendirme yapabilecek, sabotajlara yani kablo kesilmelerine karşı korumalı, genişletilebilen kablolu ve kablosuz dedektör özellikleri ile 115 desibel gücünde çift sirenli, elektrik kesintilerine karşı çift akülü, şifre paneli, uzaktan kumanda veya cep telefonunuzdan alarm sistemini kurup iptal edebileceğiniz ev alarm modelleri arasında bir çok ürün mevcuttur. Bu alarm modelleri Metaline, Proline, Smartline olarak sınıflandırılmıştır. desialarmsistemi.com

https://www.desialarmsistemi.com/