Gönderen Konu: Şişme Çadır  (Okunma sayısı 191 defa)

webTANITIMtr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şişme Çadır
« : 09 Ekim 2020, 07:26:59 »
Çadır Tüketim alanları genişlemeye devam ederken kurulumu çokça daha basit ve güç gerektirmeyen şişme çadır kullanması artmaktadır. Çok az sürede kurulabiliyor olması ve her ihtiyaca yönelik olarak başka şekillerde ve imalatı yapılması ile bu çadırlar Tüketim basitliği sunmaktadır. Bu çadırlardan saha insanların çadırı kurmak için fazla sayıda insana ihtiyacı olmamakta yalnız başına büyükte olsa çadırın kurulması olası olur. Çadırın hususi sistemi ile yanında gelen pompa vasıtası ile şişirilir ve çadır oluşturulmuş olur. Çadırın kurulması esnasında rastgele tek iskelet, aparat dikme gibi malzemeye Arzu duyulmaz.

Bu çadırların Tüketim ömrü epey bir uzundur ve Arzu duyulmadığı zamanlarda söndürülür ve saklanır. Söndürüldüğünde ise birçok küçük bir yer kaplamakta olduğu için saklamak içinde geniş alanlara gerek olmaz. Normal çadırlarda iskeletin bir parçası dahi kaybolduğunda kullanılması olası olmazken bu çadırların ilave parçaları olmadığı için kaybolma bu gibi bir sorunda ortaya çıkmamaktadır. İçinde ilave aparatları olmadığından iç mekan şekilde devasa tek kullanım endüstrisi sunmaktadır. Özellikle organik afetler olduğunda hızla çadır oluşturulması gerektiğinde en doğru alternatif olmaktadır.Gittiğiniz alışveriş merkezlerinde ya da açık yerlerde şenlik maksatlı şekilde oluşturulmuş olan bu çadırları bakabileceğiniz bu gibi daha pek aşırı hedef için kullanılması mümkün olmaktadır.

Kaynak: https://sismecadir.com/