Gönderen Konu: Sevgili Bulmanın Yolları  (Okunma sayısı 138 defa)

glavrone

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 11
    • Profili Görüntüle
Sevgili Bulmanın Yolları
« : 20 Mayıs 2021, 12:20:23 »
Sevgili Bulmanın Yolları
   İnsan kendini anlayan, güvenen ve her koşulda seven birine ihtiyaç duyabilir. Hem sevme hem de sevilme ihtiyacından dolayı ruh eşini aramak istemektedir. Bu yüzden insanlarla iletişim kurma, iletişim becerilerini geliştirme gibi yöntemler kullanarak kişiler kendilerini daha iyi ifade edebilir. Kişinin kendini net bir şekilde ifade edebilmesi için kendini tanıması gerekir. Böylece özgüveni yüksek şekilde olacağı için nasıl bir ilişki istediğini bilebilir. Ayrıca dış görünüşe özen göstermek, bakımlı olmak kişinin kendine özen gösterdiğinin belirtisidir.
 Bakımlı olmak hem kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar hem de çekici göründüğü için etrafındaki insanların beğenisini kazanmasına yardımcı olur. Yeni insanlarla tanışmak için farklı çevrelere mekânlara gidilebilir. Böylece farklı insanlarla iletişim kurma, tanışma ve iletişim becerilerini geliştirme fırsatı elde edilir. Sevgili bulmanın yollarından biri farklı çevrelere dâhil olmaktır. Günümüzde sosyal medya ya da https://tenkap.com/ üzerinden sevgili bulunabilmektedir.
Sevgili ile Vakit Geçirmek
   Sosyal medya üzerinden ya da flört sitelerinden sevgili olunmak mümkündür. İnsanlar hızlı bir şekilde iletişime geçip kendilerine uygun olup olmayan kişileri bulabilir. Eğer birlikte hoş vakit geçiriliyor, eğleniliyorsa sağlıklı bir iletişim vardır. Aslında nasıl sevgili yapılır sorusunun cevabı kişinin nasıl bir ilişki istediği ve kendini karşı tarafa ifade edebilmesidir. Birlikte eğlenebiliyor, sorunları hızlı bir şekilde çözebiliyorlarsa uzun bir ilişki yaşanabilir.  Eğer sevgili anlamında iki tarafta mutlu değilse düzgün arkadaş ilişki seçeneğinden yararlanılabilir.  İlişki içinde karşılıklı sorunları çözmek için iki tarafın da fedakâr olması ve emek vermesi gerekmektedir. Kişilerin kendi sınırlarını belirtmesi ve saygı beklemesi son derece normaldir. Onun haricinde sevgili ile gezmek, parka, sinemaya, tatile gitmek birlikte aktiviteler yapmak ilişkinin dinamik ve sağlam olmasına katkı sağlar.