Gönderen Konu: En uygun Toplu SMS Hizmeti / Uygunsms.com.tr de  (Okunma sayısı 79 defa)

Laplace

  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 712
    • Profili Görüntüle
En uygun Toplu SMS Hizmeti / Uygunsms.com.tr de
« : 13 Haziran 2019, 13:54:16 »
En Uygun Toplu SMS

Günümüzde reklam ve tanıtım faaliyetleri açısından en sık kullanılan araçlardan birisi olan toplu SMS olanağı ile ticari amaç güden firmalar çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Çok daha küçük bütçelerle hedef kitlelerine iletmek istedikleri mesajları iletebilmenin yanı sıra daha hızlı ve güvenilir bir şekilde aynı anda binlerce kişiye tanıtım yapabilmektedirler. Ticari firmaların yanı sıra sosyal amaçlı kurulan dernek ve vakıflar da topluma duyurmak istedikleri mesajları daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırabilmekteler.

Çok Daha Ucuza Aynı Kalitede Hizmet

Bireysel kullanım alanında farklı iletişim yöntemleri çıkmış olsa da özellikle ticari organizasyonlar için hala oldukça önemli olan toplu SMS olanağı günümüzde farklı birçok operatör firma tarafından yürütülebilmektedir. 1990'lı yıllarda kullanılmaya başlamış olan bu haberleşme kanalı o yıllarda sadece büyük GSM operatörleri tarafından sunulmakta idi. Ve bu durum tekelleşmeden kaynaklı SMS fiyatları için bugüne nazaran oldukça yüksek fiyatlar yaratıyordu. Fakat tekelleşmenin önüne geçilip farklı firmalara da SMS operatörü olma hakkının tanınmasıyla birlikte piyasada birçok SMS operatörü firması kurulmuş ve büyük GSM operatörleri ile fiyat anlamında neredeyse aralarında bir uçurum oluşmuştur. Bugün hala bu uçurum devam etmekte iken kalite ve hız ya da güvenilirlik anlamında aralarında hiçbir fark yoktur. Toplu SMS sistemi ucuz olan kötüdür anlayışını kendi açısından tamamen değiştirmiştir. Çünkü aynı kalitede hizmeti çok daha düşük fiyatlarla sunan birçok operatör firma kurulmuş ve yıllardır hizmet vermektedir. Bunlardan birisi olan uygunsms.com kurulduğu ilk günden itibaren en uygun toplu SMS kullanıcılarına farklı seçeneklerde farklı bütçe olanakları sunmaktadır. Her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik en uygun toplu SMS paketleri ile bugün birçok firmanın en çok tercih ettiği firmalardan birisi haline gelmiştir.

Toplu SMS Kullanımının Faydaları

En uygun toplu SMS hizmetleri sayesinde her türlü reklam, ilan ve duyuruyu bir tıkla milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Bu şekilde çok kısa bir işlemle, çok kısa bir süre içerisinde hedef kitlenize işinizi tanıtabilir, kampanyalarınızı duyurabilir ya da vermek istediğiniz bir mesajı anında insanlara iletebilirsiniz. Bugün sadece ticari firmalar değil birçok kamu kuruluşu da toplu SMS yöntemi ile halka ulaşabilmekte ve gerekli mesaj ve duyurularını iletebilmektedir. Okullar, Emniyet Teşkilatı, Sağlık Bakanlığı, Kızılay gibi kurumlar da toplu SMS'ler yolu ile vatandaşları bilgilendirici mesajları göndermektedir. Üstelik bu mesaj ya da duyurular için ulaşmayı hedeflediğiniz kitleyi il, ilçe, mahalle, kadın, erkek olarak ayırabilir ve hangi alana ulaşmak istiyorsanız o kitleye mesajlarınızı iletebilirsiniz. Ve bu işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirip yine dakikalar içerisinde milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS Alımınızı Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

En uygun toplu SMS alımlarınız için operatör firmaların internet sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi numaralarından destek alarak alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Öncelikle sitemiz olan enuygunsms.com sayfasına girerek sitemize abone olabilir ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz
Abonelik işlemlerinizin ardından tarifeler sayfamızda bulunan toplu SMS paketlerini inceleyebilirsiniz. Her ihtiyaca ve her bütçeye farklı seçenekler sunan tarifelerimiz içerisinden beğendiğiniz bir tarifeyi kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.
Kredi kartı dışında havale/EFT yöntemi ile de satın almayı düşündüğünüz paket için işlem yapabilirsiniz.

Üstelik en uygun toplu SMS fiyatlarına ulaşabileceğiniz enuygunsms.com adresinden satın alacağınız tarifelerimizi koşulsuz şartsız iade etme hakkınız da bulunmaktadır.
Son zamanlarda oldukça popüler olan ve özellikle firmaların ve kamu kuruluşlarının işine yarayan en uygun toplu SMS uygulaması ihtiyaç halinde birçok birey ve kuruluşun faydalanabilmesine yönelik geliştirilmiştir. İçeriği oldukça geniş ve farklı ihtiyaçları karşılamaya dönük olarak geliştirilen paketler kullanıcıların talepleri doğrultusunda satın alınabilmektedir. Örneğin bazı firmalar reklam ve tanıtım amacıyla toplu SMS kullanırken bazı firmalarsa müşterilerinin ödenmemiş borçları nedeniyle hatırlatma ve uyarı mesajı göndermek için bu sistemi kullanırlar. Hatta artık T.C. kimlik numarası ile dahi mesaj gönderebilme olanağı bulunmaktadır. Eğer firma kendisine borcu olan müşterisinin T.C. kimlik numarasını biliyor ancak telefon numarasını bilmiyorsa bu sistem sayesinde T.C. kimlik numarası ile sisteme kayıtlı olan numaraya erişilir, eşleşme sağlanır ve söz konusu numaraya mesaj gönderilebilir.

Toplu SMS kullanımının bir diğer ayrıcalığı ise mesajlarınızın gerekli hedef kitleye ulaşmasının ardından mesajı alan müşterilerin belirli bir süre özel bir numaraya yönlendirilmesidir. Böylelikle mesajları alan kişiler bu süre içerisinde mesajı gönderen kişi ile iletişime geçebilirler.