Gönderen Konu: Esnaf Son Dakika Haberler  (Okunma sayısı 34 defa)

lesonya

  • Tam Üye
  • ***
  • İleti: 133
    • Profili Görüntüle
Esnaf Son Dakika Haberler
« : 18 Haziran 2021, 14:52:01 »


Sitemiz içerik olarak birçok konu barındırmasına rağmen en çok bahsedilen haberlerimizin arasında esnaf haberleri yer almaktadır.
Esnaf Haberleri hem küçük iş yeri dükkânı olan hem de büyük ölçekli olarak çalışan firma sahiplerini ilgilendirmektedir. Sitemizde kobilerden büyük işletmelere tüm esnafımızı ilgilendiren kredi haberleri olsun, iş yerleri ile ilgili mevzuat değişiklikleri olsun, pandemi döneminde alınacak önlemler olsun tüm soruların cevapları yer almaktadır.
Siz de güvenilir haberin adresi sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemiz ara yüzü ve kolay kullanım sağlayan teması ile haber okurken size oldukça keyifli vakit geçirtecek ve daha da önemlisi kolay kullanım sağlaması dolayısıyla hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan sitemize girme olanağı sağlayacaktır. Sitemiz kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda mobile de uyumlu hale getirilmiştir. Sitemizdeki haberleri cep telefonu aracılığı ile de okuyabilirsiniz. Esnafa destek haberleri son dakika olarak güncellenmekte ve dilerseniz mobil bildirim olarak da size iletilebilmektedir.

Esnaf Destek Haberleri
Esnafa devlet tarafından verilen destek ya da hibe haberlerini öncelikli olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemizde haberler teyit edilmeden paylaşılmamakta ve bu şekilde siz değerli kullanıcılarımız mağdur edilmemektedir. Haberler öncelikli olarak minik bir araştırma neticesinde hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Geniş bir ağa sahip olan haber sayfamızı takip etmenizin yanında dilerseniz aynı zamanda forumda da vakit geçirebilir ve sizi ilgilendiren konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.