Şimdi Bir Daha Nasıl ..?

admin     27-07-16     Genel, Sohbet Odaları     , , ,      658 Defa Okundu

Guven bazen tek kullanımtır sozune asla inanmamak gerekiyor,bazen değil her zaman tek kullanımlıktır. Bizler  bi kere kazık yediğimizde   asla affetmem dediğimiz halde bazen bi çok kere aynı insana kanıp,belki değişmiştir diyebiliyoruz. Ama gelin görün ki ne karşımızda ki insan değişiyor nede biz.  Belki ağır bi tabir olacak ama eşşek bile bi çukura  iki kere düşmüyor.

Bugun Alemci Sohbet Odalarında Guven konusunu konusmak istiyorum,nerden aklıma geldi diye bir an düşündüm sabah üç defa Tan taşçı Nasıl sevicem şarkısını dinlemiştim. Yine,yeniden, kaldığı yerden devam edemiyor insan hayata.. Sütten agzı yanan yogurdu ufleyerek bile yemiyor şimdilerde. Hiç yememeyi tercih ediyor.  Sevgide böyLe bi kere husrana ugradınız mı bir daha sevmek yerine kalpsiz olmayı tercih ediyorsunuz. Aslında guven her alanda boyle. Sadece aşk ve sevgi sz konusu değil, dostluk  kardeşlik,aile bile mevzu bahis oldugunda aynı davranısı sergiliyoruz.Guven ve sevginin aynı anda oldugu  çok nadir insan ilişkileri vardır. Bir çok  zamanda guven olustugunda sevgı otomatıkman oluyor zaten. Guven alınıp verilmez sadece hissedilir diyoruz. Ve Kısa bir şiiri Alemci Sohbet Odalarında sizlerle paylasmak istiyorum.

Güvenle birini sevdiğinde
yaşanmış ve yaşanacak
tüm duygular onun la
anlam bulur..
yüreğe ilmek ilmek
onunla dokunur…
adı ne konursa konsun
sevginin…
önemi olmamalı
renginin
cisminin
cinsiyetinin…

bir bütünse yürek
senindir tüm mutluluklar
ancak hissettiğinde
anlam bulurlar


Yorumlar (2 Yorum)

    Guven ruh gibidir bir kere ciktimi geri dönüşü yoktur

    Bir insɑnɑ zorlɑ sevdiremezsin kendini. Bɑnɑ güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsɑ, tek bir söz söyleyebilirsin: Sen bilirsin….

    yürek sadakat hepsi bence güvende birleşiyo….

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?