Yar Olayım..

admin     29-07-16     Genel     , , , ,      795 Defa Okundu

Bir kere daha söyle sevmenin ölmekten beter olduğunu, sevenin sevilmediği bir dunyada  hayal kırıklıkları ile yaşamanın ne kadar acı bişey olduğunu soğuk bir taşa çarpılcasına vurduğunu yuzune bir daha söyle.. Arsızca acıt canımı,varlığım yokluğuna armagan olsun gelmediğin butun gunlerde. Ayrılık acıtsada  yaralarımı sensizliğe inat hala dimdik ayakta kalmaya çalışıyorum sevmeyenim.. Şu zalim hayatta bir seni istedim  gurursuzca,olmayacagını bile bile,imkansız olduğunu kazısamda yureğime sen dedim,seninle kendime biz dedim. Yapamadım! Başaramadım.. Sensiz mutsuz olmaktanda seninle mutsuz olmayı her gun gozyası dökmeye kabullendirdim kendime.

Yalnızlıgımla Sohbet ederken farkına vardım  bir kere daha  neden seni deli gibi sevdiğimin.Bende eksik kalan butun herseyi senin umursamaz tavırların tamamlıyordu,  o kadar ayrı dunyaların insanlarıydık ki belkide bu tamamen benı sana dogru itiyordu, biliyorum ki zıt kutuplar birbirini çekiyor ve bunun için ben senden vazgecemiyorum.Cemal Safi bir şiirinde ” Git iş işten geçmeden çok geç olmadan vakit,gunahıma girmeden katilim olmadan git” diyor, aksine bütün duygularımı hiçe sayarak katilimde olsan  yazdığım her şiire senin özne olmanı istiyorum. Seni Seviyorum.. Dağların denize paraleliği kadar,guneşin doğudan doğmaktan vazgececeği ana kadar seviyorum..

Hadi gel tut ellerimi,gittiğin her yere sürükle beni. Bir an bile ah demeden dolaşırım peşinde.Yeter ki sen bıkma benden. Hayatın butun olumsuz şartlarında iyi günde kötü gunde hem dost hem yar olayım sana.


Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?